دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون حمام | 4 نکته کاربردی

شاید زمانی که به طراحی دکوراسیون حمام می اندیشید، ایده های مناسبی به ذهن شما خطور نکند اما گاهی اوقات نکات و مواردی هستند که در با کمترین هزینه بهترین سرویس حمام مدرن را برای شما ایجاد می کند.

بیش از هر چیز دیگری، حمام باید تمیز و مرتب باشد. اما نیازی نیست که کاملاً کاربردی باشد، مخصوصاً اگر از فضای مطبوع حمام حباب دار یا عکس سلفی در آینه قدردانی می کنید. صندلی دنج یا چند روش فوق العاده مناسب برای پنجره اضافه کنید. از میزان گرم شدن فضا شگفت زده خواهید شد. برای ایجاد برخی از خلاقیت ها در خانه و البته فضای حمام شما، ما ایده های زیادی را برای آن جمع آوری کرده ایم که به شما کمک می کند مکانی مناسب برای استراحت و آرامش در خانه ایجاد کنید.

اگر از ورود به حمام قدیمی خود ترس دارید و آرزوی تغییر آن را دارید، لیست جدیدی از ایده های تزئین حمام ارزان و ساده را برای شما آورده ایم. مهمترین پروژه ای که می توانید برای اصلاح سرویس بهداشتی انجام دهید، ارتقا نور و سطح روشنایی است.

نور اولین فاکتور مهم در طراحی دکوراسیون حمام

یک مطالعه سوئدی نشان داده است که نورپردازی، همراه با رنگ مناسب بر روحیه افراد تأثیر می گذارد. تغییر نور شما می تواند آسان و مقرون به صرفه باشد، به علاوه باعث می شود یک سرویس حمام مدرن، بزرگتر و زیباتر به داشته باشید. وسایل روشنایی قدیمی و نورهای فلورسنت سایه های نامطبوع و رنگ های غیر قابل تحمل را روی پوست شما ایجاد می کنند. اگر امکان تغییر وسایل وجود نداشت، می توانید لامپ های خود را با لامپهای فلورسنت جدید (مدل های روشنایی سفید LED) که هم زیبایی چشم نوازی را برای شما ایجاد می کند و هم در اصول طراحی دکوراسیون حمام، نور سفید بیشتر از نورهای دیگر، پیشنهاد می شود.

رنگ زمینه حمام را فراموش نکنید

هنگامی که کیفیت نور حمام خود را ارتقا دادید، رنگ گزینه بعدی است باید تغییر کند. رنگ های روشن را برای سطوح بزرگ مانند دیوارها انتخاب کنید و رنگ های تیره و غنی را برای زمینه های کمتر در نظر بگیرید. قبل از رنگ آمیزی، بررسی کنید که گزینه های رنگ شما در نور جدید چگونه به نظر می رسد، زیرا دمای رنگ می تواند سایه رنگ را تغییر دهد. آخر هفته ای را کنار بگذارید، دوستان خود را دعوت کنید و چند مورد از این ایده های دکوراسیون حمام را با آن ها در میان گذاشته و نظر آن ها را بخواهید. برای انجام بیشتر و نبایدهای سرویس بهداشتی، راهنمای ما را بررسی کنید.

با رنگ آمیزی دیوارهای خود با رنگ مناسب، طراحی دکوراسیون حمام خود را بهبود ببخشید. این یک ایده سریع و آسان برای دکوراسیون حمام است که می تواند بلافاصله حمام شما را تغییر شکل دهد. رنگ های روشن باعث می شوند یک دستشویی کوچک بزرگتر به نظر برسد. رنگ های تیره یا پر جنب و جوش ، نمای درام را به هر اندازه حمامی اضافه می کنند. برای مبارزه با رطوبت، دیگر لازم نیست که رنگ براق را در حمام انتخاب کنید. از مغازه رنگ فروشی بخواهید که ماده افزودنی را برای رنگ مات مخلوط کند تا سفید نشود. با رنگ آمیزی دیوارها متوقف نشوید – یک پوسته تخم مرغ یا یک رنگ نیمه براق بخرید و کابینت ها را نیز رنگ کنید!

نورهای قدیمی را تغییر دهید

جایگزینی وسایل روشنایی منسوخ می تواند گزینه کم هزینه تری برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی شما باشد. انواع گسترده ای از وسایل روشنایی مقرون به صرفه در فروشگاه ها و آنلاین شاپ ها موجود است. به یاد داشته باشید، برای تغییر در سیستم روشنایی و برقکاری بهتر است به افراد حرفه ای رجوع کنید. با این حال، با برخی راهنمایی ها خاموش کردن وسایل روشنایی یک پروژه ساده ساخت حمام است که می توانید در روز انجام دهید. هنگام تغییر روشنایی خود از برخی مشکلات برقی هیچ واهمه ای نداشته باشید. نورپردازی مدرن حمام شامل آویزهای زیبا و میله های نوری است که نور را در یک اتاق پخش می کنند. انتخاب وسایل روشنایی LED هوشمندانه است زیرا از نظر مصرف انرژی بسیار کم است و گرمای بیشتری به سرویس بهداشتی شما نمی افزاید.

دیواری را به عنوان اثر هنری در نظر بگیرید

نیازی نیست که به دیوارهای سفید حمام خیره شوید. چاپ های بوم تصفیه شده در برابر آب مقاوم بوده و مقرون به صرفه هستند. برای داشتن بهترین تأثیر بصری به سراغ نسبت های بزرگ بروید. برای داشتن ظاهری منحصر به فرد، از یک پوستر دیواری ضدآب بهتر است طرح دلخواه خود را برای چاپ سفارش دهید. امروزه پوستر دیواری های سفارشی می توانند جذابیت فوق العاده ای را ایجاد کرده و برای شما جذاب و کارساز باشد.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید