دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اتاق خواب نارنجی

رنگ نارنجی یکی از پرطرفدارترین رنگ ها، برای دکوراسیون است. دکوراسیون اتاق خواب نارنجی می تواند روح و نشاط به اتاق شما ببخشد.

علاوه بر این، مردم نارنجی را به عنوان رنگی از خلاقیت و بازیگوشی در نظر می گیرند. از آنجا که  ترکیب این رنگ از قرمز و زرد سر حال تر و جذاب تر است، مطمئناً رنگی خواهد بود که گرما و اشتیاق را زیاد می کند. این یک طراوت و انرژی است اما می تواند آرامش بخش و جذاب نیز باشد. از طرف دیگر، رنگ نارنجی رنگی است که باعث می شود افراد تمایلی به انتخاب آن برای فضای داخلی نداشته باشند.

درادامه به بررسی، ترکیب رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب نارنجی پرداخته ایم. این مقاله را از دست ندهید.

ترکیب رنگ نارنجی و خاکستری

نارنجی و خاکستری یک ترکیب عالی، برای اتاق خواب است. می توانید از رنگ خاکستری به عنوان رنگ پایه و رنگ اصلی چیدمان خود استفاده کنید، یا برعکس. این ترکیب همیشه برای اتاق خواب ها به کاربرده می شود. اگر می خواهید این ترکیب رنگ بیشتر دیده شود، از یک رنگ خاکستری سرد استفاده کنید. شما می توانید رنگ خاکستری را به گونه ای انتخاب کنید که ترکیب رنگ کرم داشته باشد.

استفاده از رنگ های گرم

هنگامی که می خواهید از دکوراسیون رنگ نارنجی استفاده کنید. به هیچ عنوان رنگ های گرم را از دست ندهید. ترکیب رنگ های گرم با هم، مانند نارنجی و قرمز یا نارنجی و صورتی، می تواند گزینه های بسیار خوبی برای ایده اتاق خواب خود باشد. این ترکیبات رنگی کنتراست فوق العاده و گزینه های رنگی زنده را برای این نوع اتاق خواب های معاصر ایجاد می کند. با استفاده از مبلمان، و اکسسوری های مناسب و آثار هنری، می توایند به زیبای هرچه تمام تر این گزینه را برای خود فعال کنید. از یک رنگ خنثی برای ایجاد تعادل در طرح استفاده کنید. مانند رنگ سفید، قهوه ای ملایم یا بژ، به خوبی می تواند تعادل ایجاد کند، در غیر این صورت فضای اتاق خیلی شلوغ و آشفته به نظر می رسد. دکوراسیون رنگ نارنجی می تواند روح تازه ای به اتاق شما ببخشد آن را از دست ندهید.

در ادامه دکوراسیون اتاق خواب نارنجی را با ترکیب رنگ، کرم مشاهده می کنید و می توانید ایده بگیرید.

اتاق خواب با رنگ نارنجی و رنگ گرم

این اتاق خواب زیبا، توسط طراحان خبره طراحی شده است. همان طور که مشاهده می کنید؛ نمونه ای کامل از یک ایده اتاق خواب نارنجی است که خیلی روشن و سرزنده دیده می شود. با استفاده از قهوه ای ملایم، سفیدی خامه ای، الگوها و سایه های مختلف نارنجی برای ایجاد یک طرح رنگی کامل و متعادل، به خوبی طراحی شده است. رنگ های خنثی باعث می شود که مقداری نارنجی بدرخشد، در حالی که هنوز هم یک سبک کلاسیک باقی مانده است که برای سال های آینده بسیار زیبا خواهد بود. شما می توانید با قرار دادن چند قطعه ساده در اتاق خواب خود، مانند فرش در مرکز، بالش های برجسته و ملافه، محیطی را با تعادل هرچه بیشتر ایجاد کنید.

دیوارهای نارنجی کم حال

فضای داخلی بزرگ و مجلل یک اتاق خواب مدرن با ملافه های سفید و نارنجی را در نظر بگیرید.

در این اتاق از نارنجی و سفید ملایم برای ایجاد یک عقب نشینی آرام و هوایی استفاده شده است. در حالی که رنگ نارنجی همچ نان در اتاق تمرکز دارد، سایه ملایم آن را آرامتر می کند و رنگ سفید و همچنین کم بودن مبلمان باعث می شود فضای اتاق خنک و خنک باشد. استفاده از این سایه های ملایم راهی عالی برای ایجاد احساس کمبود انرژی در اتاق و در عین حال داشتن رنگ روشن مورد علاقه است

اتاق خاکستری با تخت نارنجی

اتاق خواب الهام گرفته از خاکستری با ملافه های نارنجی و خاکستری، در ابتدا در مورد ترکیب رنگ خاکستری با نارنجی صحبت کردیم در اینجا موضوع را بازتر می کنیم.

مطابق با عکس، این اتاق از رنگ نارنجی در جاهای پررنگ، اما کم استفاده شده است، در حالی که خاکستری و سفید بر سطح اتاق حاکم است. این باعث می شود که نارنجی بیرون بیاید و توجه شما را جلب کند و باعث ایجاد دید بصری زیادی در اتاق می شود، مانند واحد قفسه بندی کنار در. استفاده از رنگ نارنجی در این اتاق با عناصر تیره تر ، فضای دیگری را نسبتاً تاریک و روشن ایجاد می کند.

رنگ های مختلف نارنجی

اتاق خواب به رنگ نارنجی با گیاهان داخلی کوچک در کنار آن و پرده جلوه خاصی را دکوراسیون اتاق خواب نارنجی ایجاد می کند.

طراح این اتاق با رنگ های مختلف نارنجی بازی کرده تا جلوه ای منحصر به فرد به آن ببخشد. نارنجی تیره تر در پشت و بالای تخت ، نارنجی روشن تر را روی پرده های شفاف و دیوار به طرف دیگر قرار داده است. هر دویآن ها به نوبه خود رنگ های نارنجی موجود در مبلمان چوبی را بازی می کنند. هنگامی که با مبلمان ساده و مقدار زیادی نور طبیعی ترکیب می شود، همه این ها اضافه می شود تا فضای گرم و در عین حال مطبوعی  را ایجاد کند.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید