دکوراسیون داخلی

آشپزخانه سفید | بهترین ایده دکوراسیون داخلی

برای اکثر مردم، آشپزخانه بحرانی ترین و حساس ترین مکان است. به همین دلیل به عنوان قلب یک خانه در نظر گرفته می شود و به این ترتیب، مطمئناً می خواهید به آشپزخانه خود ظاهری خاص و مدرن بدهید. ما در اینجا قصد داریم به ایده های طراحی آشپزخانه سفید بپردازیم.

آشپزخانه‌های تمام سفید، پس‌زمینه‌ای ساده و در عین حال ظریف و براق ایجاد می‌کنند که تمام سبک‌ها و رنگ‌های دکوراسیون را به سادگی می توان با آن ست کرد. برای بهترین نتیجه، فقط نصب کابینت های آشپزخانه سفید کافی نیست. می توانید چند دکور به میز خود اضافه کنید و مجموعه ای از کاشی های درخشان را به جای بین کابینتی های معمولی خود نصب کنید تا ظاهری مدرن به آشپزخانه خود ببخشید. قرار دادن برخی از تزئینات سنگ مرمر، چند وسیله استیل ضد زنگ، به علاوه کابینت های سفید نیز کل طراحی آشپزخانه را بهبود می بخشد.

اگر تعجب می کنید که چگونه آشپزخانه سفید مدرن خود را مانند الماس بدرخشانید، دقیقاً در این صفحه خواهید دید. اما قبل از برجسته کردن برخی از ایده‌های آشپزخانه سفید خارق‌العاده، اجازه دهید به برخی از سوالاتی که ممکن است در حال حاضر بپرسید پاسخ دهیم.

منظور از کابینت سفید آشپزخانه چیست؟

کابینت‌های آشپزخانه سفید معمولاً به کابینت‌هایی اطلاق می‌شوند که فضایی خالی یا ساده ایجاد می‌کنند تا با هر سبک یا مدل ‌های مختلف آشپزخانه مانند کف‌پوش‌های رنگارنگ، آثار هنری، رومیزی‌ها، پشتی کاشی‌ها، فرش‌ها، لوازم خانگی و غیره هماهنگ شوند.

نگرانی در مورد آسیب پذیری دیوارهای سفید رنگ کهنه شدن، خراشیدگی یا جذب لکه وجود دارد. با این حال، با نگهداری مناسب، همیشه از زرق و برق و آرامشی که رنگ سفید ایجاد می کند، خوشحال تر خواهید بود.

چرا آشپزخانه سفید ایده شگفت انگیزی است؟

به دلایل مختلف، مردم در مورد کابینت آشپزخانه ترجیحات رنگی مختلفی دارند. برخی به طور طبیعی رنگ طلایی یا نقره ای را به دلیل ظاهر سلطنتی خود دوست دارند. برخی دیگر پالت چوبی را انتخاب می کنند تا بتواند با سایر مبلمان، سقف و درب ها مطابقت داشته باشد.

به طور مشابه، کسانی که کابینت آشپزخانه سفید را انتخاب می کنند به دلایل منحصر به فرد بسیاری این کار را انجام می دهند. برخی از این دلایل عبارت اند از:

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی به گونه است که می تواند تقریباً با هر وسیله ای، آثار هنری، سنگ مرمر، کاشی، بک اسپلش، مبلمان و غیره مطابقت داشته باشد. فقط مطمئن شوید که طراح شما به اندازه کافی ماهر است که با فضای خالی کابینت تمام سفید ایجاد شده، ترکیب خوبی از رنگ ها را ایجاد کند.

هر رنگ ‘روشن’ در مقایسه با رنگ سفید روشن نمی تواند آزمایش زمان را تحمل کند. اکثر کابینت های رنگ روشن فقط برای چند سال مد می شوند و محو می شوند. اما رنگ سفید هر سال مد روز باقی می ماند.

آیا می توانید تصور کنید که یک کابینت تیره رنگ در فضایی بسته و بدون نور طبیعی داشته باشید؟ این واقعاً مانند یک سلول زندان خواهد بود! با این حال، حتی اگر آشپزخانه شما فاقد نفوذ نور طبیعی باشد، مجموعه ای از کابینت های آشپزخانه با رنگ سفید می تواند آن را به طور طبیعی بدرخشد و جرقه ای از سرزندگی ایجاد کند.

به همین ترتیب، کابینت های تیره تر باعث می شود فضای آشپزخانه کوچک شما کوچکتر به نظر برسد. برای اینکه آشپزخانه کوچک خود را پهن کنید و آن را جادارتر و دلبازتر نشان دهید، می توانید به سراغ کابینت های سفید بروید. همچنین می‌توانید به پشت سر کاشی‌های مترو خود رنگ سفیدی بدهید تا جذابیت و روشنایی بیشتری به کل محیط اضافه کنید.

یکی دیگر از دلایلی که اکثر کاربران کابینت های سفید را ترجیح می دهند، تصور عمومی است که سفید ایجاد می کند – تمیزی. رنگ سفید در مقایسه با رنگ های دیگر به راحتی لکه ها را جذب می کند. بنابراین اگر بتوانید کابینت های سفید خود را عاری از لکه نگه دارید، در مورد سطح آراستگی شما صحبت می کند.

نتیجه گیری

به طور خلاصه، آشپزخانه‌های سفید شیک، مدرن، ساده و در عین حال زیبا هستند، بسته به انتخاب کابینت‌ها و نحوه تغییر دکوراسیون داخلی‌تان. از این رو، لازم نیست نگران باشید که آشپزخانه کابینت سفید خود به این زودی از مد بیفتد. (البته مگر اینکه خودتان از این طراحی بعد از مدتی، خسته شوید)

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید