پوستر های برند, پوستر های سه بعدی, کاغذ دیواری

پوستر دیواری سه بعدی چیست

پوستر دیواری سه بعدی، عنوانی است که هنوز برای برخی کاربران، مبهم و گیج کننده است. هنوز برخی تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری نمی دانند چه برسد به پوستر دیواری سه بعدی که در دکوراسیون داخلی مدرن امروزی یکی عناصر خاص برای ایجاد دیزاینی بی نظیر و چشم نواز است. زمانی که شما متوجه شوید که پوستر دیواری سه بعدی چیست، دیگر به سراغ کاغذ دیواری های سه بعدی نمی روید. البته ما نمی خواهیم از معایب کاغذ دیواری سه بعدی بگوییم، اما آشنایی بیشتر شما با انواع پوست دیواری سه بعدی به شما کمک می کند که دیزاین خاص تری را برای خانه خود ایجاد کنید و با اندکی هزینه زیبایی را به خانه خود، برگردانید.

 

محصولات سه بعدی اصولا با استقبال خوبی روبرو شده است و زمانی که بر سر هر محصولی عبارت سه بعدی قرار بگیرید، هر کاربری را کنجکاو برای دیدن آن می کند. زمانی که شما متوجه شوید که پوستر دیواری چه تفاوتی با کاغذ دیواری دارد، بهتر می توانید بفهمید که پوستر دیواری سه بعدی چیست.

تفاوت شاخص پوستر دیواری و کاغذ دیواری

اگر بخواهیم در یک جمله این تفاوت را بیان کنیم، فرق اصلی پوستر دیواری و کاغذ دیواری در طرح های ایجاد شده روی آن هاست. معمولا طرح های پوستر دیواری به صورت یک عکس خاص می باشد و خبری از طرح متناوبی مانند خطوط راه راه، یا طرح گل که به صورت عمودی یا افق در یک خط تکرار شده است، نیست. این هم می تواند مزیت برای پوستر دیواری باشد و هم عیب آن. برای کاغذ دیواری نیز به همین صورت.

اما در فاکتورهای زیر پوستر دیواری و کاغذ دیواری تفاوت های فاهشی با یک دیگر دارند:

قیمت: معمولا طرح های درجه یک پوستر دیواری از طرح های درجه یک کاغذ دیواری گران تر است.

طرح: همان طور که گفته شد طرح های کاغذ دیواری دارای تناوب مانند و تکرار شده است اما پوستر دیواری برگرفته از یک عکس می باشد.

حال که به خوبی با تفاوت های پوستر دیواری و کاغذ دیواری آشنا شدید، بهتر است که تعریف کاملا از پوستر دیواری سه بعدی داشته باشیم.

پوستر دیواری سه بعدی چیست؟

پوستر دیواری سه بعدی یکی از انواع پوستر دیواری است که در سری ایده های دکوراسیون داخلی مدرن سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ مورد توجه طراحان و کاربران قرار گرفته و آن ها استفاده از این نوع پوستر دیواری حداقل برای یک دیوار را جز واجبات در دکوراسیون داخلی می دانند. طرح های سه بعدی پوستر دیواری به گونه ای است که شما حس می کنید آن تصویر به صورت کاملا واقعی در ادامه اتاق شما قرار دارد. مثلا پوستر دیواری های سه بعدی منظره به گونه ای است شما یک پنجره تمام قد رو به طبیعت دارید که این حس بسیار نابی است که به شما منتقل می شود.

بهترین پوستر دیواری سه بعدی پوستری است که کاربر در تشخیص پوستر بودن یا واقعی بودن منظره، دچار شک شود.

بهترین حالت برای استفاده از پوستر دیواری سه بعدی چیست؟

زمانی که متوجه شدید که پوستر دیواری سه بعدی چیست، باید با چگونگی استفاده از آن نیز آشنا شوید. ما نمی خواهیم نحوه نصب پوستر دیواری سه بعدی را برای شما بیان کنیم، می خواهیم نکته ای را به شما بازگو کنیم تا پوستر دیواری اثرگذاری خارق العاده ای را بر روی کاربران، بگذارد.

بهترین حالت برای استفاده از پوستر دیواری سه بعدی، پوشاندن یک دیوار خاص یا پوشاندن بخش از یک دیوار با پوستر دیواری. این یعنی نیازی نیست که شما برای تمام دیوارهای خود، از پوستر دیواری سه بعدی استفاده کنید، چه بسا که استفاده بیش از حد از پوستر دیواری سه بعدی، قطعا منزل شما را زشت غیر قابل تحمل می کند.

پیشنهاد ما برای استفاده از بهترین پوستر دیواری سه بعدی، برای پذیرایی به این صورت است که یک دیوار از پذیرایی را با پوستر دیواری سه بعدی بپوشانید. حال استفاده از کاغذ دیواری هماهنگ با پوستر دیواری سه بعدی (مثلا رنگ پوستر دیواری کرم مانند با کاغذ دیواری رنگ روشن تر از پوستر) می تواند جله ویژه ای را به منزل شما منتقل کند.

انواع پرفروش پوستر دیواری سه بعدی چیست؟

تا اینجای کار سعی کردیم نکاتی کلی در مورد این محصول پرفروش برای شما بیان کنیم. در ادامه لیستی از پرفروش ترین نوع پوستر دیواری سه بعدی را برای شما آماده کرده ایم:

 • پوستر دیواری سه بعدی طرح گل و گیاه (مناسب برای اتاق های نشیمن)
 • پوستر دیواری سه بعدی طرح اشکال هندسی (مناسب برای دفاتر کار مهندسی)
 • پوستر دیواری طرح ورزشی و اسپرت (مناسب برا نوجوان و جوانان)
 • پوستر دیواری سه بعدی کلاسیک و رومی (مناسب برای اتاق پذیرایی)
 • پوستر دیواری طرح ساختمان و نمای ویو ساختمان ها (هم مناسب برای پذیرایی ها و هم مناسب برای خانه های بزرگ)
 • پوستر دیواری سه بعدی طرح های انیمیشن و کودکانه (پرفروش ترین نوع پوستر دیواری در جهان)

نصب پوستر دیواری سه بعدی چگونه است؟

در نصب این محصول نکته خاصی وجود ندارد و کاملا شبیه به کاغذ دیواری است با این تفاوت که باید در نصب پوستر دیواری سه بعدی دقت بسیاری داشته باشید. پیشنهاد می کنم اگر تا به حال کاغذ دیواری نصب نکرده اید، نصب پوستر دیواری به افراد باتجربه تری بسپارید.

ابعاد پوستر دیواری سه بعدی به چه صورت است؟

ابعاد پوستر دیواری سه بعدی به دو صورت است. پوستر دیواری های آماده که با سایزها و ابعاد مختلف ارائه می شود و پوستر دیواری هایی که شما می توانید سایز مشخص خود را اعلام کنید تا در این صورت پوستر دیواری هم اندازه دیوار خانه خود، تهیه کنید.

۴ ویژگی خاص پوستر دیواری سه بعدی

در ادامه ۴ ویژگی خاص پوستر دیواری سه بعدی را با هم بررسی می کنیم:

 • شما می توانید از بین دنیایی از طرح های مختلف، طرح دلخواه خود را انتخاب کنید.
 • در رنگ بندی های خاص و بی نظیر وجود دارد، بدین صورت که یک طرح را می توانید با رنگ بندی های مختلف تهیه کنید.
 • ماندگاری و دوام بالا این محصول به گونه ای است که حتی در برخی جنس ها از کاغذ دیواری با دوام تر است.
 • پوستر دیواری سه بعدی مورد پسند همه است و این درست نیست که تصور کنید طرح های پوستر دیواری سه بعدی برای همه قابل پسند نیست و شما می توانید از بین طرح های مختلف مناسب ترین را انتخاب کنید.
 • قابلیت چاپ پوستر دیواری سه بعدی مهم ترین مزیت این نوع دیوار پوش است یعنی خیلی راحت، شما می توانید تصویر دلخواه خود را عکاسی کنید و سپس آن را به دیوارپوش خارق العاده در منزل خود، تبدیل کنید.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید