پوشش های دیواری

نکات بسیار مهم در چاپ پوستر دیواری

حتما نام پوستر دیواری راشنیده اید. اگر نمی دانید، پوستردیواری نوعی کاغذ دیواری است که بر روی آن عکس ها و شکل های مختلف چاپ می شود. با چاپ پوستر دیواری می توانید شکل ها و طرح های مختلف را برروی دیوارداشته باشید در ادامه به برسی وسیع تری از آن می پردازیم.

پوستر دیواری چیست؟

پوستر دیواری مانند کاغذ دیواری است اما با طرح ها و شکل های بزرگ چاپ شده است.

تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری

این را باید بدانید که پوستر دیواری با کاغذ دیواری تفاوت های زیادی دارد. هنگامی که شما اقدام به چاپ پوستر دیواری می کنید می توانید طرح های مختلفی را بر روی کاغذ به وجود آورید. تصاویری که بر روی پوستردیواری چاپ می شود عمدتا سه بعدی است. به همین دلیل نام دیگر آن پوستر کاغذ دیواری سه بعدی نام دارد. هنگام چاپ پوستر دیواری بر روی آن برش های ایجاد می شود که باعث می شود، بر روی دیوار به آسانی برش بخورد.

نکات بسیار مهم در چاپ پوستر دیواری

  • اگر قصد چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه را دارید، در انتخاب طرح دقت لازم را بکنید زیرا هزینه های زیادی برای شما در بر خواهد داشت.
  • کاغذ دیواری یا پوستر ردیواری طوری باشد که به راحتی پاک شود
  • چاپ پوستر دیواری و کاغذ دیواری باید به گونه ای باشد که. که طراحان بتوانند، مدل ها و طرح های مختلفی را بر روی آن ایجاد کنند

چاپ پوستر دیواری چه ویژگی های دارد؟

از پوستر دیوار در جای استفاده می کنیم که دوست داریم بیشتر در چشم باشد. به طور مثال برای پشت تلویزیون باید طرحی را انتخاب کنیدکه مدل سایه تیره روشن زیادی به کار رفته باشد، به راحتی می توانیم چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه را سفارش دهیم. تا در محل کار و یا منزل استفاده کنیم. بیاد داشته باشید استفاده از کاغذ های با جنس عالی می تواند سال های سال برای شما باقی بماند. استفاده از مواد مرغوب نصب کاغذ دیواری را نیز آسان می کند، این باعث می شود در هنگام نصب چروکی ایجاد نشود.

آشنایی با دستگاه چاپ پوستر دیواری

با توجه به اینکه در صنعت چاپ و تولید روز به روز در حال پیشرفت هستیم، دستگاه های با درجه کیفیت بالای به بازار می آید، این امکان برای همه ایجاد می شود که طرح های خاص و نوینی را برای خود انتخاب کنند. یکی از پرطرفدار ترین آن ها چاپ پوستر دیواری و کاغذ دیواری است. با استفاده از این دستگاهای پیشرفته می توانید، طرح های گوناگون را انتخاب کنید.

هزینه چاپ پوستر دیواری و کاغذ دیواری

هزینه های پوستر دیواری و کاغذ دیواری با توجه به طرح جنس متفاوت است. ما در ادامه فاکتورهای را برای شما بیان کرده ایم.

یکی از عواملی که باعث می شود چاپ پوستر زیاد شود، مساحت دیوار می باشد هر چه مساعت دیوار بیشتر باشد هزینه استفاده آن نیز بیشتر خواهد شد.

اگر قصد شما سفارش کاغذ دیواری است. بسته به نوع و جنس آن قیمت گذاری می شود. هرچی مدل شلوغ تر، هزینه آن بیشتر خواهد شد. مدل های ساده هزینه ی کمتری را در بر می گیرد.

نکات بسیار مهم در هنگام خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری

پوستری دیواری در طراحی داخلی جایگاه بسیار خوبی کسب کرده است. بسیاری از افراد، فکر می کنند به جای پوستر دیواری می توانند از کاغذ دیواری استفاده کنند این طرز فکر اشتباه است زیرا این دو باهم تفاوت های زیادی دارند. در کاغذ دیواری شکل های گوناگونی دیده می شود، اما در پوستر دیواری معمولا طرح های بزرگ و یک پارچه قرار می گیرد. در هنگام استفاده از کاغذ دیواری یا پوستر دیواری این را به یاد داشته باشید از افرادی ماهر برای نصب استفاده کنید زیرا یک اشتباه باعث خسارت های جبران ناپذیر می شود.

اگر می خواهید در قسمت های مختلف از پوستر دیواری استفاده کنید، بهتر است از طرح های مختلف استفاده شود.

این را نیز در نظر بگیر، قبل از خرید پوستر دیواری ابعاد را در نظر بگیر و سپس طرح مورد نظر خورد را با توجه به ابعاد انتخاب کنید.

چرا به پوستر دیواری نیاز داریم؟

یک دیوار را در نظر بگیرید، برای زیبا سازی این دیوار هم زمان چند راه مختلف وجود دارد. هر کدام از این راهکار ها مزایا و معایب خود را دارد. به عنوان مثال می توانید دیوار را رنگ بزنین و چند رنگ را در کنار هم قرار دهید اما در نهایت یک طرح ساده خواهید داشت. راه دیگر استفاده از دیوار پوش ها است. دیوار پوش ها اجازه مانور به شما نمی دهند و این بعد از مدتی کسل کننده است. استفاده از کاغذ دیواری گزینه بعدی شما خواهد بود. به خاطر استفاده از طرح های محدود قدرت انتخاب را از شما می گیرد. تنها گزینه ی که می مانند استفاده از پوستر دیواری است. زیرا می توانید طرح مدل نظر خود را سفارش دهید. استفاده از پوستر دیواری می تواند بسیار شگفت انگیز باشد.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید