پوشش های دیواری

انواع پوستر دیواری پذیرایی

در هنگام خرید پوستر دیواری پذیرایی حتما به سبک خانه توجه کنید، پوشش دیوارها باید به نحوی باشد که به تمام دیزاین خانه هماهنگ باشد، این نکته را هرگز از یاد نبرید.

در ادامه به انواع سبک های پوستر دیواری پذیرایی می پردازیم .

پوستر دیواری سنتی

طرح های سنتی یکی از پر طرفدارترین ها می باشد. اگر شما جزء افرادی هستید که به طرح های سنتی اهمیت می دهند، انتخاب مناسب شما برای پوشش دیوار ها استفاده از پوستر دیواری سنتی می باشد.

استفاده از این نوع پوستر دیواری برای اتاق پذیرای حال و هوای قدیم را به خانه شما می آورد. این پوستر ها دارای نوارهای سنتی هستند و معمولا با مبلمان سنتی است می شوند. این طرح ها حس اشرافی و سلطنتی را به شما القا می کند.

پوستر دیواری رمانتیک

اگر به تصاویری که حس حال رمانیتک علاقه دارید بهترین انتخاب برای شما تصاویری که گلدار است. زیرا گل ها حس و حال رمانتیکی را برای ما به ارمغان می آورد. استفاده از رنگ های پاستیلی زیبا خطوط رنگی می تواند حس و حال رمانتیک به خانه شما ببخشد.

پوستر دیواری به سبک تاریخی

منظور از طرح های تاریخی پوستر های با عکس بنا های تاریخی نمی باشد. منظور شکل های هندسی با رنگ های گرم است که حس و حال قدیم را برای شما به وجود می آورد. با توجه به سبک های که نام برده شده پوستر دیواری برای اتاق پذیرای شما می توانید طرح های مورد علاقتان را انتخاب کنید.

پوستر دیواری های سه بعدی

استفاده از پوستر دیواری های سه بعدی برای پذیرایی هم می تواند جالب باشد هم نه زیرا این نوع پوستر دیواری ها نیاز به یک طرح و مشخصه خاصی دارد. شاید برایتان سوال باشد یعنی چی ؟ این نوع کاغذ دیواری ها فضای خانه بزرگ را طلب می کنند، زیرا زیبایی آن از دور بیشتر در چشم است دیوار خانه کوچکی را در نظر بگیرید با تصویر سه بعدی  مطمئنا جالب به نظر نمی رسد. اما اگر خانه با فضای بزرگ دارید. یک دیواری که در چشم و اصلی است را قرار دهید یا حتی می توانید برای دیوار پشت تلویزیون از کاغذ دیواری های سه بعدی استفاده کنید. کاغذ دیواری های با طرح طبیعت و یا رنگ های ملایم می تواند احساسات شما را به بازی بگیرد و آرامش عمیقی را برای شما به وجود آورد.

نکات مهم برای خرید پوستر دیواری پذیرایی که باید دقت کنید

تنوع برای طرح پوستر دیواری پذیرایی زیاد می باشد، شما باید قبل از خرید از طرح انتخابی خود اطمینان حاصل کنید و مطابق با بوجه خود پوستر دیواری را انتخاب کنید.

با توجه به رنگ بندی دیزاین خانه پوستر دیواری را انتخاب کنید. از خرید پوستر دیواری که با دکوراسیون شما هماهنگی ندارد بپرهیزید. به طور مثال استفاده از پوستر دیواری های شلوغ برای دکوراسیون مدرن اصلا مناسب نمی باشد.

دقت کنید، اگر انتخاب پوستر دیواری برای شما مشکل است. حتما از مشاوران و طراحان کمک بگیرید زیرا یک انتخاب مهم برای خانه شما است.

اگر آرامش برای شما مهم است، از پوستر دیواری های استفاده کنید که رنگ های ملایم دارد.

پوستر دیواری های گلدار منزل شما را شلوغ می کند. اگر شلوغی را دوست ندارید، این نکته را در هنگام خرید به یاد داشته باشید.

اگر فضای خانه شما کوچیک است می توانید از پوستر دیواری های استفاده کنید که خط های افقی دارند.

خانه های فضای نوری کمی دارند می توانند از رنگ صورتی کم حال استفاده ککند این رنگ کمک شایانی به روشنایی خانه خواهد کرد.

استفاده از رنگ های گرم به خانه شما حس گرما می بخشد.

در انتخاب پوستر دیواری دقت لازم را به عمل آورید زیرا: کیفیت خانه ارزش خانه را پایین می آورد، و زیبایی خانه را از ربین می برد. استفاده از کاغذ دیواری با کیفیت بالا همچنین قابل شست و شو می تواند چند سال برای شما دوام داشته باشد.

پوستر دیواری را چگونه تمیز کنیم؟

سوالاتی زیادی در رابطه با شست و شویی پوستر دیواری پذیرای پرسیده می شود. برای شست و شو می توانید از یک پارچه نرم استفاده کنید. اگر لکه ای بر روی پوستر دیواری شما ایجاد شد، به سرعت اقدام به پاک کردن آن کنید؛ زیرا درون کاغذ نفوذ کرده و پاک کردن آن دردسر خیلی بزرگی را برای شما به ارمغان می آورد. برای پاک کردن این لکه ها از مایغ شست و شو کمک بگیرید به یاد داشته باشید پارچه تمیز کننده شما جنس نرم داشته باشد ترجیحا سفید باشد زیرا پارچه های رنگی امکان پس دادن رنگ آن زیاد است. از الکل و موادشوینده قوی پرهیز کنید زیرا باعث آسیب زدن جدی به کاغذ دیواری شما می شود.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید