کاغذ دیواری

فروش کاغذ دیواری ایرانی و خارجی با قیمت پایین

خرید کاغذ دیواری قطعا برای همه ها دغدغه هایی دارد. کاغذ دیواری در واقع همان پوشش های عمودی هستند که بر دیوار نصب شده و در طرح و رنگ های متنوع تولید می شود. استفاده از کاغذ دیواری در نمای داخلی به دلیل اینکه یک فضای جذاب و متنوع  را ایجاد می کند، بسیار پر طرفدار می باشد. شما با نصب کاغذ دیواری می توانید محل کار یا منزلتان را کوچک، بزرگ، شلوغ یا خلوت نشان دهید.

نکاتی برای خرید کاغذ دیواری

نکته بسیار مهم در انتخاب و خرید کاغذ دیواری مناسب اینست که شما برای چه مکان یا چه افرادی با چه گروه سنی قصد دارید از آن استفاده نمایید. به طور مثال شما برای اتاق خواب کودک به یک طرح فانتزی با رنگ های شاد نیاز دارید و یا برای دفتر کار باید از طرح های ساده با رنگ های روشن استفاده کرد.

اگر اتاق نشیمن بزرگی دارید بهتر است از رنگ های گرم در تزیین آن به کار ببرید تا فضایی صمیمانه تر و دلنشین تر ایجاد کنید. محیط پذیرایی منزلتان را با ترکیبی از طرح های عمودی و افقی دیزاین نمایید تا نمایی بزرگ تر و مجلل تر به خانه ببخشد. سعی کنید کاغذ دیواری هایی را انتخاب نمایید که علاوه بر قابل شستشو بودن ضد ضربه و خراش نیز باشند. کاغذ دیواری هایی با نمونه اشکال اسپرت و کلاسیک نیز می تواند انتخاب جالبی برای اتاق فرزندان و یا شکیل تر جلوه دادن فضای نمایشگاه ها و گالری ها باشد.

چرا کاغذ دیواری؟

در رابطه با ایده برای کاغذ دیواری راهکارهای زیادی وجود دارد. چند دلیل ساده اما مهم که به ما می گوید؛ چرا کاغذ دیواری انتخاب مناسبی برای تنوع بخشیدن به محیط های مورد علاقه و توجه ما محسوب می شود. از آنجا که نصب آسان و سریعی دارد و با طرح و رنگ های مختلفش می توان آن را براحتی با سایر وسایل هماهنگ نمود. نکته دیگر عدم ایجاد بوی آزار دهنده رنگ و قابل شستشو بودن کاغذ دیواری است وبا قیمت مناسب و تنوع فراوان طرح و رنگ سلیقه مشتری را در انتخاب متناسب با محیط مدنظرشان آزاد می گذارد. شما با نصب کاغذ دیواری می توانید فضای منزل یا محل کار خود را به بهترین شکل تغییر داده و امروزه با پیشرفت صنعت تولید کاغذ دیواری، طرح های جدیدتری مانند پوستر دیواری، سه بعدی و قابل شستشو را تولید و به بازار ارائه نموده اند.

روش نصب

یه یاد داشته باشید نصب کاغذ دیواری را باید به اهل فن و افراد متخصص سپرد. سطح زیرین کاغذ دیواری باید کاملا صاف، یکدست و بدون رطوبت باشد تا بتوان قوا ره ها را به راحتی و بدون ایجاد برجستگی یا ترک خوردگی نصب کرد. برش قواره ها باید به صورت منظم و هماهنگ با یکدیگر انجام پذیرد. استفاده از چسب مناسب و به اندازه نیز در نصب کاغذها بسیار اهمیت دارد. مراقب باشید پس از چسباندن کاغذ ها حتما باید حباب های ایجاد شده زیر قواره ها را خارج کنید تا از سوراخ و چروک شدن آن جلوگیری کنید.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید