پوشش های دیواری, کاغذ دیواری

کاغذ دیواری سه بعدی چیست

به نظر جذابیت های خاص کاغذ دیواری سه بعدی چیست. خواه طراحان با یک اتاق کوچک روبرو باشند که به سبک از کاغذ دیواری کامل نیاز دارد و یا فقط می خواهند جلوه بصری خاصی به فضا بیفزایند، الگوهای کاغذ دیواری سه بعدی می توانند برای این مکان ها مناسب باشد. استفاده از جزئیات پیچیده، سایه و جلوه های روشنایی شبیه سازی شده در آن، همگی به تصاویر کاغذ دیواری کمک می کند که ظاهراً می خواهند از دیوارها “بیرون می آیند”. در این مقاله، بیایید نگاهی به برخی از الگوهای کاغذ دیواری سه بعدی پر کاربرد و مرسوم، بیندازیم.

این به شما کمک می کند که با مزایای کاغذ دیواری سه بعدی آشنا شده و در خرید این محصول موفق تر از پیش عمل کنید.

یکی از تم های معمول کاغذ دیواری که طراحان می توانند از میان انبوهی از طرح ها انتخاب کنند، در گروه کاغذ دیواری سه بعدی هندسی است. این الگوها اغلب بسیار متنوع و انعطاف پذیر هستند و از این رو برای هر اتاق و هر مکانی مناسب هستند، چه یک اتاق کوچک با فضای نقلی و چه یک فضای راهرویی بزرگ، طرح سه بعدی گرید یک الگوی کاغذ دیواری است که از مستطیل های “تورفتگی” برای ایجاد جلوه بصری فشرده در مقیاس کوچک خود استفاده می کند. به لطف جلوه سایه در گوشه بالا سمت چپ مستطیل ها، طراحان می توانند آن جلوه سه بعدی ظریف را بدست آورند که با نگاه مقعر خود حس عمق را فراهم می کند. کاغذ دیواری سه بعدی مستطیل شکل، نیز در رنگ های بژ سفید و تیره موجود است.

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی

نوع pop به گونه ای است که طرح های آن در دیوار به صورت برجسته دیده می شود. در حالی که بسیاری از طرح های کاغذ دیواری گلدار بر زیبایی سنتی یا کلاسیک تأکید دارند، اما استفاده از سبک سه بعدی pop جلوه مدرن تری به این الگو می بخشد. این کاغذ دیواری گلدار سه بعدی سفید با ایجاد یک طرح رنگی ساده و مینیمالیستی، جلوه ای مدرن به فضا می بخشد و تصویری پیچیده را متعادل می کند. با نگاه دقیق، طراحان ممکن است بخواهند از این به عنوان دیوار شاخص استفاده کنند. افزودن آن به جلوه سه بعدی، جلوه بصری خیره کننده ای را ایجاد می کند.

برای اینکه بهتر متوجه شوید که کاغذ دیواری سه بعدی چیست، بیایید با طرح دیگری از کاذبا توجه به یادداشتی مشابه، تصاویر پس زمینه دیواری چاپ دیجیتال دنیای نوآوری و خلاقیت را به طراحان ارائه می دهند، کاغذ دیواری Origami 3D Roses دارای شکوفه های گلدار کاغذی در مقیاس بزرگ است که احساس می کند از دیوار می ترکد. رندر عکاسی اجازه می دهد تا تصاویر واضح و با کیفیت و در نتیجه سایه ها با وضوح بالا و اثر نور ایجاد شود. حس عمق به زندگی واقعی وارد می شود و باعث می شود فضا زنده و بازتری در خانه خود داشته باشید.

برای طراحان داخلی که به دنبال آخرین مدل های روز کاغذ دیواری هستند، ما سعی داریم مدل هایی را بررسی کنیم که در جز ترندهای جستجو در دنیای دکوراسیون داخلی هستند. موردی که در بالا می بینید کاغذ دیواری سه بعدی، ما یک طرح هندسی قهوه ای زیبا است که حس گرما و صمیمیت خاصی را به فضا می بخشد. در عمق ایجاد شده در اینجا نه تنها از نور و سایه استفاده می کند، بلکه مثلث کوچکی را نیز بهم می آمیزد و شکل هندسی بزرگتری را تشکیل می دهند.

برای یک شکل ظاهری با ظرافت بیشتر، مدل کاغذ دیواری سه بعدی Geometries همچنین از مثلث برای ایجاد توهم عمق استفاده می کند. طراحی عمقی این طرح مناسب متخصصان دکوراسیون داخلی است که می خواهند ظاهری مینیمالیستی را در طرح های خود، داشته باشند. Geometries که در بالا با نارنجی غبارآلود به نمایش درآمده است، در ۱۰ رنگ متنوع موجود است که به طراحان انتخاب های گسترده تری می دهد.

با بازگشت به چاپ های دیجیتال مدل Abstract Dimensional Rings یک نقاشی دیواری هندسی در مقیاس بزرگ دیده می شود که دارای دایره های بهم پیوسته است. با نورپردازی زاویه دار و سایه سنگین، قطعه های هندسی به نظر می رسد که روی زمینه آبی ساده شناور هستند. این ظاهر مینیمالیستی به عنوان یک دیوار مشخصه بهترین عملکرد را دارد و یک ظاهر مدرن جالب به فضا می بخشد. این را با یک کاغذ دیواری آبی رنگ ساده جفت کنید تا بتوانید یک تم سازگار با دکورا اتاق خود ایجاد کنید.

در کاغذ دیواری سه بعدی ، میدان هندسی سه بعدی قرار دارد که نه تنها باعث ایجاد توهم وجود عمق روی دیوارها می شود، بلکه توهم داشتن ارتفاع بیشتر سقف ها را نیز ایجاد می کند. مکعب های انباشته شده حسی را در شما ایجاد می کند که انگار سقف خانه نسبت به قبل، بلندتر شده است و این ویژگی را برای اتاق های کوچکتر و یا دیوارهای کوتاه تر مناسب می کند. در اینجا، حس عمق نه با سایه و نور بلکه با چیدمان اشکال و تغییرات جزئی رنگی که ایجاد می شود (در سمت چپ مکعب از یک بژ با ته رنگ زرد استفاده می شود، بالای مکعب یک بژ دارد با ته رنگ خاکستری ، در حالی که در سمت راست مکعب از بژ بسیار روشن استفاده شده است). همه اینها به یک طراحی کاملاً مدرن و ساده کمک می کند که برای افزودن عمق به دیوارها مناسب است.

فقط نور و سایه زدن نیست که توهم یک تصویر سه بعدی را ایجاد می کند. گاهی اوقات، این یک سوئیچ در چشم انداز است که باعث ایجاد احساس عمق یا در این حالت، حس قرار گرفتن در ارتفاع را ایجاد می کند. بسیاری از جدیدترین نقاشی های دیواری دیجیتال در مجموعه لوکس دکور از چشم انداز دید پرنده است به گونه ای که انگار یک پرنده با چشمان خود، عکسبرداری کرده است. خواه جاده ای در اواسط زمستان باشد یا نمای از برج های غول پیکر.

چشم انداز دیگری که به دیوارها عمق می بخشد، حس طول یا فاصله افقی است که دو نقاشی دیواری فوقانی نشان داده می شود. با کشش مناظر، دیوارها بیشتر شبیه فضای باز هستند تا سطح صاف. آنچه در چاپهای دیجیتال بسیار منحصر به فرد است، واقع گرایی آنها از طریق فرایندهای چاپ با کیفیت بالا که هر دقیقه جزئیات را ضبط می کنند.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید