پوشش های پنجره ای, دکوراسیون داخلی

بهترین ایده ها برای پرده اتاق کار خانگی

بیماری کرونا سازمان ها و کارمندان در سراسر جهان را به سمت کار در خانه سوق داده است. این انعطاف پذیری تازه برای کارمندان یک مزیت محسوب می شود زیرا آنها می توانند در حالی که در راحتی خانه خود هستند، روی کار خود تمرکز کنند. ما در این مقاله می خواهیم بر روی ایده برای پرده اتاق کار خانگی کار کنیم و مواردی در این بین، به شما آموزش دهیم.

برای کمک به بهره وری، دفتر خانه شما علاوه بر ملزومات، به فضای مناسب نیز احتیاج دارد. این ممکن است شامل میز، صندلی، کامپیوتر – لپ تاپ، اینترنت بی سیم، چراغ مطالعه و پرده های مناسب باشد.

در اینجا ۵ ایده برای پرده اتاق کار خانگی شما آورده شده است تا ترکیبی کامل از جذابیت و کاربرد را به دست آورید.

زمانی که میخواهید برای اتاق کار خانگی خود، پرده ای را در نظر بگیرید، در کنار لوکس و کاربردی بودن، باید به موارد زیر نیز توجه کافی کنید:

  • کنترل روشنایی
  • میزان راحتی
  • حریم خصوصی
  • جاذبه بصری
  • راحتی
  • ماندگاری
  • بهره وری انرژی
  • سطح نگهداری

پرده های کرکره ای شاتر

پرده های کرکره ای مدل کالیفرنیا در لیست بهترین پرده دفترکار خانگی قرار دارد. علاوه بر شیک و پیشرفته به نظر رسیدن آن، این پرده های زیبا از پنجره با مسدود کردن نور و افزایش حریم خصوصی باعث کاهش حواس پرتی می شود. آنها همچنین به کاهش تابش خیره کننده صفحه نمایش رایانه کمک می کنند که می تواند بر بهره وری کار تأثیر بگذارد.

پرده های غلتکی سولار

یکی دیگر از بهترین ایده برای پرده اتاق کار خانگی، پرده های سولار است. این نوع پرده ها برای داشتن ترکیبی کامل از مکانیزم رول آپ صاف، ظاهر غیر پیچیده و ضد آفتاب، یکی از بهترین پوشش های پنجره هستند.

آنها نه تنها نمای حرفه ای در منزل شما ایجاد می کنند بلکه همچنین تابش خیره کننده، نفوذ گرما و اشعه ماورا بنفش را کنترل می کنند، در نتیجه بهره وری انرژی را افزایش می دهند و قبض های انرژی را کاهش می دهند.

اگر می خواهید دفتر کار خود را برای کلاس ها و جلاسات آنلاین از طریق تماس تصویری کاملاً تاریک کنید، می توانید این پرده را انتخاب کنید.

پرده های سلولی

پرده های سلولی که به سایه های لانه زنبوری نیز معروف هستند، پرده هایی با دوام و مقرون به صرفه هستند که برای جلوگیری از نور و کاهش سر و صدای بیرون مناسب هستند.

آنها نه تنها فضای داخلی منزل را از شدت گرما و سرما در امان نگه می دارند، بلکه باعث می شوند هوای گرم یا سرد سیستم تهویه مطبوع شما خارج نشود.

اگر خانه شما نزدیک یک خیابان شلوغ است، این بهترین ایده برای پرده اتاق کار خانگی برای جلوگیری از حواس پرتی شما از صدای های بیرونی است.

پرده های آلومینیومی کرکره ای

پرده های آلومینیومی به دلیل ظاهر زیبا، گزینه های متنوع کنترل نور و دوام، در یک دفتر کار خانگی عملی و کاربردی هستند.

این پوشش پنجره های مقرون به صرفه نیز مدت زیادی دوام آورده و جز مد روز محسوب می شوند. آنها در سبک ها و رنگ های مختلفی وجود دارند، بنابراین شما می توانید از طیف گسترده ای از پرده های رنگ روشن با پایان براق یا رنگ های خنثی با پایان مات انتخاب کنید.

بهترین ویژگی پرده های آلومینیومی مقاومت در برابر آب آنهاست، بنابراین آنها را به گزینه ای مناسب برای مناطق مرطوب تبدیل می کند.

پرده های رومی

پرده های رومی پوشش های پنجره ای زیبا و جذابی هستند که با انعطاف پذیری پرده، لطافت پارچه را بیشتر می کنند.

می توانید شب آنها را ببندید تا چراغهای خیابان شما را اذیت نکند، به خصوص اگر شیفت شب کار می کنید یا در روز آنها را باز کنید تا از پنجره های باز هوای تازه بگیرید.

آنها در رنگ ها و الگوهای متنوعی ارائه می شوند تا زیبایی بصری به دفترکار خانگی شما اضافه کنند. برای حفظ حریم خصوصی بیشتر، یک پوشش سایه ای با پرده های رومی انتخاب کنید. در واقع، روش های بی شماری برای سفارشی کردن این پرده ها وجود دارد که به دفتر خانه شما یک جلوه شخصی سازی شده می دهد. اگر شغل شما خلاقانه است، پرده های رومی بهترین پرده دفترکار خانگی شما هستند. با استفاده از نقوش و رنگ ها یک دفتر کار منحصر به فرد و دمدمی در خانه ایجاد کنید که نشان دهنده ماهیت شغل شما باشد.

برای اینکه حالت خوبی داشته باشند ، کافی است پارچه را به آرامی با ضمیمه برس وکیوم خود جابجا کنید در حالی که پارچه را از پشت جمع می کنید. برای تمیز کردن بیشتر، آنها را با آب گرم و صابون ظرفشویی ملایم پاک کنید.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید