پوشش های پنجره ای

مزایای پرده های برقی | 5 مزیت برتر

امروزه پشرفت تکنولوژی بر روی پوشش های پرده ای پنجره ها نیز اثرگذار بوده است. مهم ترین اثرگذاری آن که بر روی کیفیت و لوکس بودن زندگی ما می تواند اثرگذار باشد، پرده های برقی است. به همین جهت در این مقاله می خواهید مزایای پرده های برقی را برای شما عزیزان، بررسی کنیم.

به کارگیری سیستم های برقی در خانه ها، به طور فزاینده ای رایج شده است، بسیاری از دستگاه های ما توسط برنامه از راه دور یا تلفن های هوشمند کار می کنند و کنترل می شوند. یک مثال برجسته آن، پرده غلتکی برقی است. از مزایای بسیاری آنها می توان به کنترل گرما با باز و بسته شدن در زمان های از قبل برنامه ریزی شده اشاره کرد. این نه تنها به راحتی ما می افزاید بلکه باعث کاهش هزینه های انرژی ما می شود.

بیایید ۵ مزیت اصلی پرده های موتوردار برقی را بررسی کنیم تا در مورد مناسب بودن آن ها برای خانه شما تصمیم بگیریم.

راحتی در استفاده از پرده ها

پرده های برقی بسیار محبوب و پرطرفدار هستند زیرا استفاده از آن ها، به سادگی کانال عوض کردن تلویزیون است. از ویژگی های پرده های برقی کنترل آن با سیستم های هوشمند موبایل است. با فشار دادن یک دکمه، روی تلفن هوشمند یا ریموت یا صفحه کلید درون دیوار یا تبلت، می توان آنها را در خانه یا از راه دور باز و بسته کرد.

شما همچنین می توانید آنها را بر اساس زمان روز، درجه حرارت در خانه یا میزان تابش نور خورشید برنامه ریزی کنید. به عنوان مثال، می توان تنظیم کرد که هنگام بیدار شدن باز شود و عصر هنگام غروب خورشید بسته شود. این می تواند برای افراد سالمند یا کسانی که مشکلات حرکتی دارند، گزینه بسیار مناسبی باشد.

در نتیجه شما می توانید پرده های برقی را به عنوان کادو برای منزل پدری خود، در نظر بگیرید.

حس امنیت بیشتر

از ویژگی های پرده های برقی می توان به این مورد توجه کرد که طنابی برای آویزان شدن کودکان و حیوانات، ندارد. پوشش های پنجره ای با طناب، به ویژه آنهایی که دارای حلقه هستند، می تواند برای حیوانات خانگی و کودکان خطر خفگی داشته باشد. پرده های موتوری باطری یا برقی بی سیم هستند و به والدین و صاحبان حیوانات خانگی خیال آسوده می دهند و می دانند که نگران چنین خطری نیستند. این باعث می شود که آنها به هر اتاق، به خصوص اتاق خواب و اتاق (های) فرزندان شما، ایده آل باشند.

کاهش هزینه های شما

یکی از جالب ترین مزایای پرده های برقی، کاهش هزینه های شماست. پرده های برقی به دلیل توانایی در عایق بندی و کنترل میزان تابش نور خورشید، کارایی خانه شما را افزایش می دهند. باز نگه داشتن آنها به این معنی است که در طول روز از نور کمتری استفاده می کنید و در زمستان از گرمای کمتری استفاده می کنید. از آنجا که می توان آنها را برای باز و بسته شدن در زمان های مشخص برنامه ریزی کرد، حداکثر بازده روشنایی را برای کاهش هزینه های آب و برق شما ارائه می دهند.

کاهش آسیب های نور خورشید

قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند کفپوش، مبلمان و پنجره ها را کم تر کند. اما پرده های برقی با برنامه ریزی برای باز و بسته شدن در زمان های خاص، محافظت می کنند. این گزینه را برای صاحبان خانه که با پنجره های زیادی سر و کار دارند، به خصوص پنجره هایی که دسترسی به آنها دشوار است ، گزینه مناسبی می کند.

این ویژگی پرده های برقی به سادگی می تواند شما در آسیب های مانند تغییر رنگ فرش بر اثر تابش زیاد نور خورشید، تغییر رنگ مبل و … در امان قرار دهد.

گزینه های مختلف برای کنترل کردن آن ها

با استفاده از طیف وسیعی از روش ها می توان پرده های برقی را کنترل کرد و این یکی از بهترین مزایای پرده های برقی محسوب می شود. توصیه می شود هم سوئیچ از راه دور و هم سوئیچ دیواری داشته باشید تا به همه امکان دهید پرده ها را تنظیم کنند. علاوه بر این، برنامه های گوشی های هوشمند وجود دارد که کنترل آسان، از جمله فرمان صوتی را ارائه می دهند.

از جمله مواردی که برای کنترل پرده های برقی وجود دارد، عبارت اند از:

کنترل از طریق تلفن همراه: در این روش از طریق اپ هایی که شرکت سازنده، معرفی کرده است، شما هم می توانید پرده ها را باز و بسته کنید و هم به آن ها برنامه دهید.

کنترل از طریق کنترلرها: کنترلرهایی که در پکیج نصب این پرده ها، قرار دارد به شما باز و بسته کردن پرده ها را می دهد.

کنترل از طریق پنل دیواری: این روش کارشناس این امکان را برای شما فراهم می کند که به وسیله پنلی که روی دیوار نصب می شود، تمامی پرده های خانه خود را کنترل کنید.

پوشش پنجره های موتوری راهی ساده و موثر برای راحتی، آسایش و امنیت به خانه شماست. با نفوذ فناوری در زندگی ما، ارتقا از پرده های معمولی به پرده های اتومات برقی آسان تر و بهتر شده است. گرچه پرده های اتوماتیک در ابتدا یک سرمایه گذاری قابل توجه به نظر می رسند، اما در درازمدت به صرفه جویی در وقت و هزینه شما کمک می کنند.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید