پوشش های پنجره ای

ایده برای پرده اتاق خواب مهمان

زمانی که به ایده برای پرده اتاق خواب مهمان فکر می کنید نکات زیادی به ذهنتان میرسد. نکاتی که ممکن است هر کدام شما را دچار چالش هایی کند. وقتی زمان نوسازی خانه شما فرا می رسد، به راحتی می توان از اتاق خواب های مهمان چشم پوشی کرد. به هر حال، آنها زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند. اما وقتی آنها هستند، شما می خواهید به دوستان یا خانواده خود یک محیط دنج و آرام بخش ارائه کنید و در جلو مهمان خود، بهترین دکوراسیون را به نمایش بگذارید.

از پوشش پرده ها و نوع پرده ها تا والان ها، در اینجا چند ایده مناسب برای اتاق خواب مهمان شما ارائه شده است که کاربردی هستند و سبک منحصر به فرد شما را نشان می دهند. به خواندن ادامه دهید تا مناسب ترین گزینه را کشف کنید.

پرده های غلتکی

پرده های غلتکی یک سبک کم مصرف در نوع پرده پنجره است که در طیف گسترده ای از طرح ها، رنگ ها و الگوها وجود دارد.

آنها در انواع مختلفی موجود هستند و بسته به تیرگی پارچه ای که انتخاب می کنید، می توانند تابش خیره کننده را نیز کاهش دهند. این به مهمانان شما اجازه می دهد بدون مزاحمت، تلویزیون تماشا کنند یا روی لپ تاپ های خود کار کنند. علاوه بر این، آنها می توانند مبلمان، تختخواب و کف را از اشعه ماورا UV بنفش مضر خورشید در صورت استفاده نکردن از اتاق محافظت کنند.

آنها همچنین برای اتاق خواب های مهمان که از چشم اندازهای خیره کننده چشم پوشی می کنند بسیار مناسب هستند، زیرا وقتی باز می شوید، پارچه قسمت انتهایی را می پوشاند تا مانع دید شما نشود.

پرده های غلتکی را می توان در سیستم های دو غلتکی نیز خریداری کرد، به شما این امکان را می دهد که دو پارچه را با تیرگی های مختلف جفت کنید که هر دو به طور مستقل کار می کنند. بنابراین، می توانید تقریباً هر پارچه ای را انتخاب کرده و آن را با یک پارچه رنگ تیره ست کنید. این ایده برای پرده اتاق خواب مهمان شکل و شمایل خاصی را منتقل می کند.

پرده های پارچه ای سنتی

در نوسازی اتاق خواب مهمان همیشه این مورد را در نظر بگیرید که باید تمامی موارد را با هم تغییر دهید تا شکل و شمایل قدیمی خود را دیگر نداشته باشد. پرده ها بسته به رنگ و جنسی که انتخاب می کنید، بیانگر سبک اصلی هستند. در کنار افزودن حس گرم، خصوصیات فیلتر نور آنها را برای اتاقهایی که نور طبیعی دریافت می کنند، مناسب می کند.

آنها در مدل ها، پارچه ها و سبک های مختلفی وجود دارند که باعث می شود بتوانید کمی رنگ و بافت به اتاق خواب مهمان خود بیفزایید. به همین دلیل شما در نظر گرفتن ایده برای پرده اتاق خواب مهمان دچار دگرگونی زیادی می شوید.

این که آیا شما به دنبال تزئین یا اضافه کردن سطح خاصی از حریم خصوصی هستید، این روش های درمانی پنجره عناصر مختلف طراحی اتاق را بهم می چسباند. پرده ای متناسب با هر سبک دکوراسیون داخلی، از مخمل پارچه ای مجلل تا ملایم نسیم.

پرده های مدل سلولی

این سایه های بادوام هر دو نوع شب و روز دارند و آنها را برای اتاق خواب مهمان مناسب می کند، زیرا مزایای دو روش رفتاری پنجره را در یکجا فراهم می کند. پارچه خالص آنها به نور طبیعی پراکنده اجازه می دهد در حالی که یک پارچه تاریک و تیره فضای تاریک تری را برای شب فراهم می کند.

پرده های سلولی به دلیل طراحی آنها که عایق بندی می کند و باعث می شود خانه شما انرژی بیشتری داشته باشد، پرده های لانه زنبوری نیز نامیده می شوند. بنابراین، در هزینه های آب و برق صرفه جویی می کنید زیرا فضای داخلی را در زمستان گرم و در تابستان را خنک نگه می دارد.

پرده های با چوب مصنوعی

پرده های چوبی مصنوعی درمان های مدرن و ساده پنجره ای هستند که با ایجاد حریم خصوصی و کنترل نور مطلوب، آنها را برای اتاق خواب مناسب می کند. آنها دارای لوور یا لت هستند که می توانند با استفاده از طنابی که از طول عبور می کند، کج یا باز شود. این قابلیت تنظیم آسان برای اجازه دادن به نور طبیعی در روز و کنترل حریم خصوصی در شب را دارد. همچنین می توان از بند برای بالا و پایین بردن آنها استفاده کرد.

با کرکره های چوبی مصنوعی ، شما می توانید رنگ ها و طرح های چوبی بی شماری را انتخاب کنید تا ظاهری سفارشی در اتاق خواب مهمان خود ایجاد کنید. نصب آنها آسان است اما برای جلوگیری از گرد و غبار و آلودگی به برخی از تعمیرات نیاز دارند.

پرده های رومی

سایه های رومی نیز در دور نگه داشتن نور عالی هستند. وقتی باز می شوند، به طرز ماهرانه ای در بالای پنجره جمع می شوند. آنها همچنین یک نوع شیک و با قیمت مناسب هستند که لطافت و گرمای فوری را به هر اتاق اضافه می کنند.

با این حال، تنظیم میزان نور ورودی به اتاق خواب ممکن است دشوار باشد زیرا آنها باید تا آخر باز یا بسته شوند. همچنین، از آنجا که آنها در بالای پنجره جمع می شوند، ممکن است نمای بیرون به خطر بیفتد.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید