پوشش های پنجره ای

3 مدل از پرفروش ترین پرده های بازار

امروزه خرید اینترنتی پرده  آشنایی با پرفروش ترین پرده های بازار با توجه به انبوهی از انواع پرده در بازار کار به نسبت سختی است و شما باید بدانید که پرده ها چه ویژگی هایی دارند. در ادامه انواعی از پرده های که در بازار فروش بهتر و بیشتری داشته اند را بررسی می کنیم. شما می توانید عوامل موثر بر قیمت پردهای جدید را نیز متوجه شوید.

انواع مختلف پرده ها برای خانه وجود دارد، چون رک و پوست کنده، میلیون ها نفر از پرده ها استفاده می کنند! در حالی که هدف اصلی آنها این است که نور را مسدود کنید (شاید به استثنای یک پرده دوش)، آنها استفاده های دیگری دارند – یعنی به شکل اضافه کردن جلوه های تزئینی به یک اتاق.

پرده ها می توانند صرفا تزئینی باشند، مانند پارچه های ابریشم مصنوعی یا پرده توری شفاف – یا آنها می توانند کاربردی باشند، همانطور که در مورد پرده های تاریک کننده طراحی شده به طور خاص برای جلوگیری از تمام نور طراحی شده است. با این حال، شما مجبور نیستید بین کاربرد و سبک را انتخاب کنید؛ انواع مختلفی از پرده های مختلف برای خانه وجود دارد که عملکرد را با زیبایی شناسی زرق و برق دار ترکیب می کنند. شما فقط باید بدانید که چه باید بکنید. به همین دلیل اولین چیزی که باید قبل از خرید در نظر بگیرید، آشنایی با انواع مختلف آن و نکات کاربردی درباره هر کدام است.

پرده دابل شید

این نوع پرده در بازار با نام های مختلفی مانند پرده شب و روز، پرده دابل شید و پرده دو مکانیزه معروف می باشد که گاهی این تنوع اسم مشتری را سردرگم می کند ولی لازم به ذکر است که هیچکدام از این اسامی با هم فرقی نداشته و همه ی آن ها به یک نوع پرده اشاره می کند. علت اینکه به این نوع پرده دابل شید می گویند این است که از دولایه تشکیل شده است یک لایه تور رویی که دارای طرح و نقش و رنگ متنوع می باشد و لایه شید زیرین که ساده است، دابل بودن به این قابلیت پرده اشاره می کند.

از جمله مزایای پرده دابل شید عبارت اند از:

قابلیت اندازه گرفتن و نصب آسان: این نوع پرده مکانیزم نصب ساده داشته و حتی شما با اندکی مهارت می توانید به نصب پرده دابل شید به پردازید.

توانایی رقابت با پرده های گران قیمت: این نوع پرده زیبایی چشم نوازی داشته و می تواند با پرده های گران قیمت که شما برای نگهداری و نصب و خرید آن هزینه بالایی را پرداخت کنید، رقابت کند. پرده های دابل شید جذابیت خاصی را به خصوص به آشپزخانه ها وارد می کند.

دارای تنظیمات نور متنوع: شما در تنظیم نور محیط می توانید به کارایی بالای این محصول پی ببرید.

تنوع و رنگ بندی های فراوان: شما می توانید انواع رنگ ها و طرح ها را در انتخاب این پرده می توانید مشاهده کنید.

پرده لوردراپه

همه ی ما با پرده های عمودی زنجیر دار ادارات آشنا هستیم. این نوع پرده در گذشته بیشتر در مراکز اداری استفاده می شد که دارای طرحی ساده با رنگ بندی متنوع می بودند و از آن ها با نام پرده کرکره یاد می شد. از قسمت پایین این پرده ها به کمک یک ریل آلومینیومی و زنجیر های پلاستیکی به یکدیگر متصل شده اند که همین موضوع به افزایش زیبایی پرده کمک می کند. امروزه شاهد طرح های لوردراپه در انواع مختلف هستیم که پس از انتخاب طرح به وسیله مشتری بر روی سایز پرده متناسب با ابعاد پنجره آن ها حک می شود و یا در برخی موارد پرده با ابعاد مناسب و طرح مورد نظر به صورت آماده بدون نیاز به سفارشی خاص در فروشگاه ها موجود می باشد. البته که شما می توانید در خرید اینترنتی پرده لوردراپه از  طرح های آماده نیز استفاده کنید.

پرده زبرا

انتخاب و خرید اینترنتی پرده زبرا از جمله مشکلاتی است که بسیاری از مشتریان هر ساله با آن روبه رو هستند؛ زیرا این مدل پرده دارای رنگ بندی و تنوع طرح بسیاری است که افراد را در وهله اول ورود به فروشگاه گیج می کند و قدرت انتخاب عالی را از آن ها سلب می کند. بنابراین توضیحات لازم است تمامی خریداران این مدل پرده پیش از هر اقدامی برای خرید از کارشناسان متخصص این زمینه مشاوره دریافت کنند و یا مقالات و دفترچه های راهنمای خرید پرده زبرا را با دقت فراوان مطالعه کنند. چنانچه شما هم از جمله کسانی هستید که قیمت پرده زبرا برایتان دارای اهمیت است اما نمی دانید چگونه پرده ای را انتخاب کنید که هم از لحاظ قیمت و هم کارایی مناسب باشد مطالعه این مقاله یک گزینه مناسب می باشد. مطمئن باشید به اطلاعات خوبی دست پیدا می کنید. خرید اینترنتی پرده زبرا به دلیل داشتن طرح های مختلف می تواند برای شما راحت تر صورت بگیرد.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید