پرده زبرا, پوشش های پنجره ای

5 راهکار برای انتخاب پرده آشپزخانه مدرن

امروزه با توجه به تنوعی که در بازار وجود دارد، انتخاب پرده آشپزخانه کار دشواری شده است و شما با مدل های مختلفی روبرو می شوید که هم معایب و هم مزایای خاص خود را دارند. حال بیایید با هم موضوع انتخاب و تعویض پرده آشپزخانه را بررسی کنیم.

یکی از مهمترین فعالیتهای زندگی آشپزی است. تحقیقات می گوید تقریباً ۱۵٪ از عمر شما در آشپزخانه می گذرد. آشپزخانه قلب خانه و بخشی از زندگی هر فرد در منزل است مخصوصا بانوان. هر آشپزخانه ای می تواند نکات خاصی داشته باشد، اما نه فقط برای موضوع پخت و پز. این همچنین جایی است که ما بیشتر تجربیات و خاطرات خود را داریم.

اما آیا هنوز با استفاده از پرده های سنتی یا مدل پرده های رومی روی پنجره های خود درگیر هستید؟ اگر هستید، پس ارزش آن را دارد که در ادامه این مقاله با ما همراه بوده و با نکات آن بتوانید بهترین و مناسب ترین پرده آشپزخانه را برای خود، تهیه کنید.

در اینجا برخی از راهکارهای شیک و پرکاربرد در خرید پنجره را ذکر کرده ایم که برای مناطق مختلف آشپزخانه مناسب هستند.

چرا باید در انتخاب پرده آشپزخانه مدرن دقت بسیاری کنیم؟

پنجره های آشپزخانه شما از نظر ظاهر و احساس خانه مهم هستند. سعی کنید زیباترین پرده ها را به خانه خود بیاورید و آشپزخانه خود را حتی زیباتر از مکان های دیگر خانه، جلوه دهید. این پرده های عصر جدید از مواد با کیفیت بالا استفاده می کنند که برای مقاومت در برابر رطوبت و جلوگیری از تمیز کردن هفتگی طراحی شده است.

آشپزخانه باید بهداشتی باشد. این مکانی است که ما غذایی را که می خوریم، آماده می کنیم. پرده های امروزی به شما امکان می دهند آشپزخانه را تمیز و بهداشتی نگه دارید.

پرده های امروزی مانند پرده های زبرا در مقایسه با پرده هایی که در گذشته در آشپزخانه های به چشم می خورد، فضای کمتری را اشغال می کنند. آنها اتاق را بزرگتر از قبل نشان می دهند.

این نوع پرده ها از دوام بالاتری نسبت به قدیمی تر ها برخوردار هستند و جلوه صافی به پنجره های آشپزخانه شما می دهند.

اکنون ممکن است از خود بپرسید که کدام یک از پوشش های پنجره مدرن آشپزخانه برای خانه شما مناسب است.

بیایید نگاهی به چند گزینه بیندازیم و ببینیم بهترین گزینه برای تعویض پرده آشپزخانه و مناسب بودن آن برای مناطق مختلف آشپزخانه شماست.

ایده هایی امروزی برای انتخاب پرده آشپزخانه

اگر به دنبال پرده مناسب برای پنجره هایی هستید که درست کنار سینک ظرفشویی شما قرار دارند ، بهترین پرده های چوبی مصنوعی است. پرده های چوبی مصنوعی بهترین مقاومت را در برابر رطوبت دارند. از آنجا که پوشش پرده های پنجره ها در کنار سینک ظرفشویی هر روز رطوبت زیادی را تجربه می کنند، این روش های کاربردی مدرن پنجره آشپزخانه می توانند شرایط بسیار مرطوب و شرجی آشپزخانه شما را تحمل کنند.

آنها همچنین می توانند نور شدید خورشید را بدون محو شدن تحمل کنند. از این رو این پرده ها بسیار بادوام هستند و گزینه مناسبی برای پنجره های کنار سینک ظرفشویی نیز می باشند. البته که از نظر هزینه ای نیز مقرون به صرفه هستند.

اگر پنجره ای رو به باغ دارید، پرده های غلتکی و پرده های دومکانیزم یک انتخاب پرده آشپزخانه مدرن برای شماست. این پنجره ها در صورت نیاز منظره یا حریم خصوصی زیبایی را به شما ارائه می دهند. پرده های غلتکی پرده های دومکانیزم به خوبی می توانند در مصرف انرژی صرفه جویی کنند، که برای پنجره ای که اجازه می دهد نور زیادی وارد شود خوب است.

این نوع پرده ها باعث می شوند نور به آرامی فیلتر شود و در صورت لزوم حریم خصوصی را نیز فراهم می کند. آنها میزان تابش نور خورشید و گرما را که در تابستان وارد آشپزخانه شما می شود را نیز کنترل می کنند.

برای پنجره هایی که در فضاهای سرد قرار دارند، پرده های چین دار و پرده های سلولی یک انتخاب شگفت انگیز است. این پرده های مدرن آشپزخانه در برابر رطوبت مقاوم هستند و همچنین آشپزخانه را گرم نگه می دارند.

بیشترین سود پرده های چین دار و سلولی عایق بندی است که ایجاد می کنند. پرده های چین دار از پارچه تشکیل شده و وقتی برای ایجاد حداقل انسداد منظره از پنجره ایجاد می شود، محکم فشرده خواهند شد. اگر شما کسی هستید که طیف وسیعی از انتخاب های رنگ را جستجو می کنید، پرده های چین دار بیشترین تعداد رنگ را به شما ارائه می دهند.

پرده های سلولی عایق بندی بهتری را نسبت به بیشتر پوشش های پنجره ارائه می دهند که این خود مزیت و برتری پرده های سلولی نسبت به نوع چین دار است. البته شما این مدل چین دار و سلولی را نیز به صورت پرده های زبرا نیز می توانید خریداری کنید.

انتخاب مناسب برای پنجره های پیشخوان، پرده های آلومینیومی است. پرده های آلومینیومی سبک، محکم، زیبا، قابل بازیافت، دارای ویژگی تمیز شدن آسان و از همه مهمتر مقرون به صرفه هستند. این پرده های مدرن آشپزخانه کنترل نور بسیار خوبی ارائه می دهند و همچنین بسیار سخت هستند.

هنگامی که این پرده ها را روی حالت بسته بگذارید، پرده های آلومینیومی به خوبی فضای پنجره را مهر و موم می کنند تا گرما را در داخل آشپزخانه شما آب بندی کنند. این پرده ها آنقدر بادوام هستند که اگر خوب از آنها مراقبت کنید، به نظر می رسد که سال های سال برای شما عمر کنند.

برای انتخاب پنجره آشپزخانه مکان هایی که رو به جاده هستند، پرده های زبرا معمولی بهترین انتخاب است. پنجره های رو به جاده و خیابان بیش از هر چیز به حریم خصوصی و کنترل نور نیاز دارند و پرده های زبرا با مکانیسم منحصر به فرد خود هر دو این مشکلات را حل می کنند.

وقتی این پرده های پنجره آشپزخانه امروزی کاملا بسته شوند، مانند یک دیوار باز می شوند و به آرامی نور را پخش می کنند. در غیر این صورت، آنها به عنوان غلتک کار می کنند و برای ایجاد حریم خصوصی بسته می شوند.

نوع موتورایز پرده های زبرا به شما این امکان را می دهند تا با فشار یک دکمه، رفتار پرده های پنجره خود را تغییر دهید. آنها توسط یک ریموت بی سیم کار می کنند که کار کردن با آن بسیار ساده است.

با استفاده از موتور هوشمند و برخی از تنظیمات هوشمندانه، می توانید پرده های خود را متناسب با دما یا موقعیت خورشید تنظیم کنید. این تکنولوژی روز دنیا مناسب افرادی است که می خواهند مدرنیزه بودن را با آشپزخانه خود، تجربه کنند.

 

 

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید