پرده زبرا, پوشش های پنجره ای

مزایای پرده کرکره آلومینیومی

ویژگی های پرده کرکره آلومینیومی

یکی از پرکاربردترین پرده های بازار که در بیشتر خانه های امروزی مشاهده می شود، پرده کرکره آلومینیومی است. شاید برای شما سوال باشد که چرا این جنس از پرده با فروش بالایی روبرو شده است و اینکه چرا ۸۰ درصد پیمانکاران از این نوع پرده برای دکوراسیون داخلی خود، استفاده می کنند. ما اینجاییم تا شما را با مزایای پرده کرکره آلومینیومی، آشنا کنیم تا زمانی که قصد سفارش پرده را داشتید، بتوانید بهترین و مناسب ترین نوع پرده را برای خود، انتخاب کنید.

پرده های کرکره ای آلومینیومی نوعی از مقرون به صرفه ترین روش های پوشش پنجره در بازار هستند، اگر بخواهید پنجره های خود را با بودجه مناسب، بپوشانید، یکی از مزایای پرده کرکره آلومینیوی همین است. با این حال قیمت مناسب آنها تنها مزیت آنها نیست.

پرده های آلومینیومی طی چند سال گذشته مسیری طولانی را طی کرده اند. در حالی که پرده های فلزی با انواع زیادی هنوز در بازار هستند، نسخه های جدید و به روز آنها را بیش از هر زمان دیگری مد و دکوراسیون داخلی را درگیر خود کرده است.

این پوشش پنجره ها در اندازه های مختلف پره از جمله اندازه های ۱/۲ ″ ، ۱ ″ و ۲  اینچ موجود است. در حالی که اندازه “مینی کور” (۱/۲) سالها پیش رواج داشت، بیشتر افراد امروزه اندازه پره های بزرگتر را ترجیح می دهند. این بیشتر به این دلیل است که اندازه پره های بزرگتر برابر با دید بهتر از بین پره ها است. پره های بزرگتر فضای بزرگتری را بین پره ها ایجاد می کنند و سپس آنها را کج می کنند و باعث افزایش نور و دید از طریق کور می شوند.

نوآوری نسبتاً جدید هانتر داگلاس در سری پرده های آلومینیومی باعث افزایش دید در برخی از پرده های این نوع جنس شده است. به عنوان مثال یکی از محصولات Reveal که دارای قابلیت MagnaView است، در اندازه پره ۱ یا ۲ اینچ وجود دارد. هنگامی که پره ها را باز می کنید، آنها به طرز جادویی (یا به نظر می رسد) با هم درگیر می شوند و فضای بین دو پره را نشان می دهند! این ویژگی به حداکثر رساندن نور و مشاهده از طریق این نوع محصول کمک می کند.

تنوع بینظیر رنگ موجود در پرده های آلومینیومی یکی از مزایای اصلی پرده های آلومینیومی است (جدا از قیمت مناسب آن ها). آنها در صدها رنگ از سفید اصلی تا برنز فلزی موجود هستند که به شما امکان می دهد برای هر دکوراسیون یکی پیدا کنید. گزینه های به روز شده مانند افزودن نوارهای تزئینی، آنها را مد و همچنین مقرون به صرفه می کند.

پرده های آلومینیومی می توانند بسیار بادوام باشند، به خصوص اگر پرده های با کیفیت خوب خریداری کنید. علاوه بر این، آنها در برابر رطوبت مقاوم هستند و آنها را به یک گزینه مناسب برای مناطقی مانند آشپزخانه و حمام تبدیل می کند. برخی از تولیدکنندگان نیز لت های آلومینیومی خود را از ۹۵٪ فلز بازیافتی تولید می کنند، که استفاده بسیار خوبی از منابع است.

پرده های آلومینیومی با وجود قیمت مناسب، تنوع رنگ، در مد روز با برخی اشکالات مناسب سلیقه ها، نبودن روبرو می شود. از آنجا که فلز هستند، در پنجره می توانند سر و صدا داشته باشند و همین ممکن است برای افرادی که نیاز به آرامش بیشتر و از همه مهم تر سکوت دارند، مناسب نباشد.

پرده های آلومینیومی مزایای بسیاری را به صاحبان خانه ارائه می دهند. هنگامی که شما در پرده های آلومینیومی برای دارایی خود سرمایه گذاری می کنید، این آرامش را به دست خواهید آورد که می دانید پوشش پنجره های شما برای محافظت از خانه شما در برابر اثرات مخرب نور خورشید آماده است. پرده های آلومینیومی جدید شما همچنین فضای داخلی خانه شما را با خلوت و راحتی بیشتری فراهم می کند. سرانجام ، خواهید فهمید که پرده های جدید شما به شما امکان می دهد تا در طراحی کلی دکوراسیون داخلی ملک خود سنگ تمام بگذارید.

پرده های آلومینیومی در هر صورت پاسخگوی تمام نیازهای شما خواهد بود. چه در حال خرید پرده های سنتی و چه قصد خرید پرده های عمودی باشید، آلومینیوم گزینه بسیار خوبی برای پوشش پنجره های جدید شما است.

مقایسه پرده های کرکره ای وینیل و آلومینیومی

پرده های ساخته شده از آلومینیوم در مقایسه با پرده های وینیل از مواد مستحکم تری ساخته شده اند که باعث استحکام و مقاومت بیشتر آنها می شود. پرده های ساخته شده از وینیل می توانند راحت تر از آلومینیوم خم شوند و احتمال فرورفتگی یا چین خوردن آن کمتر است. نگهداری پرده های وینیل راحت تر از آلومینیوم است و نگهداری از آن آسان تر. یکی از برتری هایی که پرده های آلومینیومی دارد این است که تعمیر پرده های آلومینیومی آسان تر از پرده های از جنس وینیل است. هنگامی که پرده وینیل می شکند مشتری تمایل دارد به سادگی کنار بگذارد سپس آنها را جایگزین کند.

شکننده بودن وینیل یکی از معایب این پرده های کرکره ای است به همین خاطر برخی مشتریان طول عمر آلومینیوم را خیلی بیشتر از وینیل می دانند. یکی از معایب اصلی پرده های آلومینیومی این است که به راحتی با توجه به بافت های خاص تولید نمی شوند، به عنوان مثال دانه های چوب، در مقایسه با پرده های وینیل که قابل تنظیم هستند.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید