پوشش های کفموکت

موکت پرزبلند

تا حدودی همه ما با دکوراسیون داخلی آشنایی داریم.موکت پرز بلند تحولی در دکوراسیون داخلی ایجاد کرده است. برای اینکه فضایی خاص و رویایی داشته باشید، کفپوش ها را از محصولات مدرن و امروزی انتخاب کنید. این موکت های مدل جدید، خانه را گرم و دوست داشتنی تر می کنند. راز شگفت انگیز این محصولات در تارهای بلند موکت نهفته است.

درباره موکت پرزبلند بیشتر بدانیم

موکت های پرزبلند همان‌طور که از نام آن‌ها هم می‌توانید حدس بزنید، موکت‌های ساده‌ای هستند با پرزهای نسبتا بلند که همین بلند بودن پرزها در آن‌ها، در کنار زیبایی ظاهری برخی قابلیت ها و مزیت‌ها را نیز در پی داشته است. موکت‌های پرزبلند که از آن‌ها تحت عنوان موکت‌های تافتینگ نیز یاد می‌شود، چند سالی که بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته‌اند و از همین رو نیز هر روز به تنوع طرح و رنگ‌ آن‌ها و حتی بافت و ضخامت‌شان نیز افزوده می‌شود.

نرمی موکت‌های پرزبلند و انسجام و کیفیت بافت آن‌ها به قدری بالاست که نام دیگرشان را نیز فرش موکت گذاشته‌اند. با این حساب، در این مقاله قرار است در مورد موکت های پرزبلند صحبت کنیم که می‌توانند جای فرش‌های ماشینی خانه شما را بگیرند و شاید حتی بهتر از آن‌ها هم باشند. مخصوصا اگر قرار است سبک‌های دکوراسیون خاصی، نظیر سبک دکوراسیون اسکاندیناویایی را در خانه خود تجربه کنید.

نسل جوان، امروز به دنبال سبک‌های مدرن‌تری از دکوراسیون داخلی است که تقریبا هیچ سنخیتی با سبک‌های سنتی ندارد و مستلزم اسباب و اثاثیه‌ای مدرن و متناسب است. دلیل روی کار آمدن انواع فرش‌های مدرن، فرش‌های ترک و صد البته انواع موکت‌ها نیز درست همین موضوع است. هم مقرون به صرفه بودن برای جیب‌های کوچک‌تر امروز و هم هم‌خوانی با سبک‌های دکوراسیون مدرنی که هر روز هم طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند. یکی از انواع این موکت‌ها، موکت های پرزبلند هستند. در صورتی که از طرفداران سبک‌های دکوراسیون مدرن هستید یا حتی با همین سبک سنتی خود علاقمند به آشنایی با یک طرح موکت شیک، زیبا و در عین حال دارای تنوع طرح و رنگ بالایید، با ما و این مقاله از آدرس همراه و همگام باشید.

مطالعه نمایید!  راهنمای انتخاب درب کابینت آشپزخانه

موکت پرز بلند همانند سایر موکت ها برای حرارت و صدا به شکلی عایق به حساب می آیند، به همین دلیل برای محیط های سرد و پر سروصدا هم قابل استفاده هستند. با داشتن موکت پرز بلند کف خانه شما همیشه نرم و راحت است. از نظر رنگ و طرح بسیار متنوع هستند و با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ هستند. موکت های پرز بلند را به سادگی می توانید جایگزین فرش های ماشینی کنید و از این حیص این موکت ها مقرون به صرفه محسوب می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن