دکوراسیون داخلی

بزرگ نمایی حمام های کوچک | 12 ایده شگفت انگیز

بسیاری از خانه ها دارای سرویس بهداشتی کوچک هستند. در این بین بسیاری از متخصصین دکوراسیون داخلی در صدد بزرگنمایی حمام های کوچک هستند. افرادی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند، نیز به دنبال راه حل مناسب برای بر طرف کردن این مشکل هستند.

بسیاری از ما عادت به دوش صبح و عصر داریم، چه بهتر این محیط بسیار دلباز باشد. در این مقاله ما راه های بسیار خوبی برای بزرگنمایی حمام کوچک پیش روی شما گذاشته ایم. با به کارگیری این روش ها، شما می توانید از فضای حمام خود نهایت لذت را ببرید.

چگونه می توان فضای حمام را بزرگتر نشان داد؟

برای بزرگنمایی حمام های کوچک، کافیست نکات و دستورات گفته شده را انجام دهید. شما می توانید با به کاربردن نکات بسیار ساده حمام خود را در همان اندازه که است، بسیار خوب جلوه دهد. این را در نظر داشته باشید هیچ محدودیتی برای خوب و با لذت زندگی کردن برای شما وجود ندارد.  شما تنها با انجام چند راه کوچک، فراموش خواهید کرد حمام شما چقدر کوچک است.

۱-نورگیر مناسب را فراموش نکنید

اگر حمام شما پنجره و نورگیری ندارد، هیچ نگران نباشید. می توانید با چراغ های کریستالی که در بازار طرح های متنوع زیادی دارد استفاده کنید، فضا را با نور طبیعی پرکند و در این حال حریم خصوصی نیز حفظ شود.

۲- وسایل ضروری

وجود کاشی های قرمزه تیره، کاشی ها با طرح های سرگرم کننده می توانند جذابیت بیش از اندازه به حمام شما بدهد. می توانید درکنار این رنگ از میزهای با کشوهای جادار خوب استفاده کنید تا وسیله های شست و شوی خود را در آن قرار دهید وجود میز برای حمام های کوچک می تواند فضای خالی زیادی به وجود آورد.

۳- تعویض درب های چرخشی

یک راه حل دیگر برای بزرگنمایی حمام  های کوچک، تعویض لولا ها و نصب درب های جیبی است. چه درب ورودی حمام و چه درب کمد های که در داخل حمام وجود دارد. وجود درب های جیبی می تواند فضای بسیار خوبی را برای شما به وجود آورد تا حمام شما بزرگ دیده شود. شما می توانید از فضای خالی به وجود آمده نهایت استفاده را ببرید.

۴-رنگ مناسب فضا

طراحان داخلی موافق استفاده از رگه های آبی در کاشی های حمام هستند. استفاده از رنگ آبی باعث آرامش و بزرگ نشان دادن حمام می شود.

۵-موارد مدرن و کلاسیک را بایک دیگر مخلوط کنید

منظور از مخلوط استفاده کرد از وسایل مدرن و کلاسیک برای بزرگنمایی حمام های کوچک است. شما می توانید از روشویی که حس روستایی را به شما می دهد استفاده کنید. استفاده از سنگ مرمرسفید می تواند حمام شما را بزرگتر از آن چه که هست نشان دهید.

۶- استفاده بهینه از فضای بسیار کوچک

اگر حمام شما فقط به اندازه یک دوش جا داشت شما می توانید از این ایده جذاب فضای بسیار خوب برای خود بسازید. به طور مثال، استفاده از کاشی های زلیژ آبی کوچک و محفظه شیشه ای و مشکی مات براق، ظاهری مدرن را به فضای شما می بخشد. شما می توانید از نیمکت های شناور نیز استفاده کنید.

۷- استفاده منحصر به فرد از رنگ ها

یک راه دریگر برای بزرگنمایی حمام کوچک استفاده ماهرانه از تک تک رنگ ها است. سطوح سنگی، حوله های راه راه کلاسیک رنگارنگ، دیوارکوب تمام این ها می توان فضای بسیار شیک و منحصر به فردی برای شما به وجود آورد. استفاده از رنگ خنثی خاکستری می تواند شاهد رویکرد مینیمالیسم باشد.

۸- از آینه بزرگ استفاده کنید

استفاده از یک آینه بزرگ می تواند در بزرگنمایی حمام های کوچک موثر باشد. آینه های دیوار به دیوار را می توانیم راه تضمین شده برای توهم وسعت حمام بدانیم. علیرغم عدم نور طبیعی کافی، دارای فضای بازهستند. این را می توانیم مدیون رنگ های روشن باشیم که باعث بزرگ نمایی حمام می شوند.

۹- آویز درست پرده

اگر در حمام خود وان دارید و پرده برای پوشاندن استفاده می کنید بهتر است ادامه مطلب را جدی بگیرید. پرده ای استفاده کنیدکه به طور معمول از آن استفاده می کنند. پرده های پلاستیکی که شباهتی به پرده ندارند. برای بزرگنمایی و حس خوب می توانید از پرده های کتان استفاده کنید.

۱۰-  از کاشی به نفع خود استفاده کنید

استفاده از کاشی سه بعدی می تواند به بزرگنمایی حمام های کوچک کمک شایانی کند. این کاشی ها باعث می شود فضا بزرگتر از آنچه که هست نمایش داده شود. چه از این بهتر که حس شما در هنگام استحمام لذت بخش باشد.

۱۱- استفاده از تاقچه های حمام

اگر در حمام خود تاقچه دارید می توانید نهایت استفاده را ببرید. شما می توانید به جای شلوغ کردن فضای حمام با قفسه های زیاد، از تاقچه ای که در حمام دارید برای چیدن وسایل حمام استفاده کنید.

۱۲- گوشه های منحنی

اگر روشویی موجود درحمام خود را به صورت منحنی در بیاورید، می توانید فضای بسیار زیبا و جاداری برای حمام خود به وجود آورید. این نکات این را یادآوری می کند، دقت به نکات ریز می تواند باعث شود فضاکوچک حمام شما بزرگتر دیده شود و ما بتوانیم از آنچه که داریم لذت ببریم.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید