پرده اداری

قیمت شید اداری | خرید شید اداری

پرده شید اداری

پرده ‌ها از عناصر ارزشمندی بشمار می ‌روند که تأثیرات بسیاری را بر روی دکوراسیون داخلی ساختمان خواهند گذاشت، از این ‌رو هنگام مراجعه به بازار برای خرید پرده با انواع و اقسام پرده ‌ها مواجه خواهید بود که از میان آن ‌ها می‌ توان پرده شید اداری را نام برد.

بسیاری از ادارات برای این ‌که حریم شخصی کارمندان حفظ شود به خرید پرده اداری می‌ پردازند. از طرفی با استفاده از این نوع پرده به‌ راحتی می‌ توانید نور ورودی به داخل ساختمان را تنظیم و کنترل نمایید.

کارکنان ادارات برای‌ اینکه بتوانند کار خود را انجام دهند به تمرکز بسیار زیادی نیاز دارند، بنابراین شما می‌ توانید آرامش را برای کارکنان خود با استفاده از این پرده ها به وجود آورید.

پرده‌ های شید اداری با توجه به این‌ که از موتورهای بالا برنده برخوردار هستند، به‌ راحتی از راه دور کنترل می‌ شوند. البته نوع دستی آن‌ هم وجود دارد که با استفاده از زنجیری که در کنار آن قرار می ‌گیرد، می‌ توانید به باز و بسته کردن پرده بپردازید. در ادامه مقاله قصد داریم اطلاعات مناسب، در مورد ویژگی‌ ها و قیمت شید اداری در اختیار شما قرار دهیم.

پرده شید اداری

مزایای پرده شید اداری

پرده ‌های شید اداری بسیار راحت نصب می‌ شوند و عملکرد مناسبی را دارا هستند، طراحی آن‌ ها به‌ نحوی می ‌باشد که از عملکرد بالایی هم برخوردار می ‌باشند و می‌ توان به‌ راحتی آن‌ ها را باز و بسته کرد. رنگ بندی ها و طرح‌ های متنوعی از این پرده‌ ها وجود دارد که می‌ توانید با توجه به نوع دکوراسیون خود یکی را خریداری نمایید.

پارچه ‌هایی که برای پرده شید اداری مورد استفاده قرار می ‌دهند، باعث می‌ شود شما به‌ راحتی از داخل به بیرون نگاه کنید، اما از بیرون نمی‌ توان محیط داخلی را مشاهده کرد.

زمانی‌ که این پرده‌ ها بسته می‌ شوند فضای داخلی تاریک نخواهد شد، بلکه نور وارد شده به محیط را کنترل می ‌کنند. در ادامه مطالب مواردی را هنگام خرید پرده شید  باید به آن توجه داشته باشید برای شما بیان خواهیم کرد.

امکان کنترل از راه دور پرده شید اداری

پرده‌ های شید اداری را همان ‌طوری که در ابتدای مطالب گفته شد با استفاده از ریموت کنترل می‌ توان از راه دور کنترل کرد و یک مزیت بسیار بی‌ نظیر برای این پرده‌ ها بشمار می ‌رود که افراد به‌ راحتی بتوانند پرده‌ ها را از راه دور کنترل نمایند.

هنگام تولید پرده شید از موتورهایی برای باز و بسته کردن استفاده می‌ شود که هیچ‌ گونه صدایی را از خود تولید نمی ‌کنند، بنابراین به‌ راحتی می‌ توانید با استفاده از این مکانیزم بدون هیچ‌ گونه سر و صدایی پرده‌ ها را تنظیم نمایید.

البته به این نکته دقت داشته باشید که می‌ توانید تنظیماتی را انجام دهید تا به ‌صورت اتوماتیک فرآیند باز و بسته کردن آن‌ ها در طول روز به‌ راحتی انجام شود که اتوماتیک بودن آن بر روی قیمت شید اداری تاثیر می گذارد.

به ‌عنوان مثال شاید شما در هنگام ظهر بخواهید پرده ‌ها را ببندید و در اول صبح آن ها را باز کنید، این مکانیزم به‌ صورت اتوماتیک باز و بسته کردن پرده‌ ها را برای شما انجام می‌ دهد.

قیمت پرده شید اداری

امکان چاپ تصویر بر روی پرده شید اداری

بسیاری از افراد ویژگی‌ های خاصی را برای محیط اداری خود مد نظر قرار می ‌دهند، به‌ عنوان مثال استفاده از لوگو در محیط داخلی اداره می‌ تواند تأثیر زیادی بر روی کار آن ‌ها بگذرد، بنابراین به‌ راحتی می ‌توان لوگوی شرکت خود را بر روی پرده ‌ها چاپ بزنید، این کار باعث می ‌شود که کارکنان با روحیه بهتری کار خود را ادامه دهند.

در واقع زمانی‌ که قصد دارید فضای داخلی ساختمان را بازسازی کنید می‌ توانید تغییراتی را بر روی پرده‌ ها انجام دهید گ، هر طرح یا منظره‌ ای را می‌ توان بر روی پرده شید اداری مورد استفاده قرار داد و با هیچ ‌گونه محدودیتی مواجه نیستید.

ویژگی‌ های ظاهری پرده شید اداری

پرده‌ های شید اداری را معمولا با پارچه‌ های با کیفیت و مرغوبی تولید می‌ کنند تا از دوام بیشتری برخوردار باشند، همچنین هنگام تولید این نوع پرده‌ ها یک لایه فوم را بکار می ‌برند که تاثیر زیادی بر روی نور ورودی به داخل و قیمت شید اداری دارند.

این نوع از پرده‌ ها معمولا به‌ صورت عمودی باز و بسته خواهند شد و رولی که در قسمت بالای آن‌ ها وجود دارد باعث جمع یا باز شدن پرده می‌ شود.

پرده شید اداری زمانی‌ که رول می شود هیچ‌ گونه آلودگی را بر روی خود جمع نمی کند که این باعث می‌ شود نیاز کمتری به تمیزی داشته باشند، زیرا زمانی ‌که بسته می ‌شوند کاملا داخل رول قرار خواهند گرفت و هیچ‌ گونه تماسی با بیرون ندارند.

بهترین پرده شید اداری

انواع پرده‌ های شید اداری

پرده های شید را می‌ توان در مدل‌ های مختلفی چون ساده، ضد نور، سان اسکرین و دو مکانیزم خریداری کرد که هر کدام از آن‌ ها با توجه به نیاز استفاده‌ کنندگان مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

به‌ عنوان مثال اگر شما قصد دارید در محیط شرکت خود از تابش نور زیاد جلوگیری کنید به ‌راحتی می‌ توانید پرده شید بلک اوت را مورد استفاده قرار دهید، اما بسیاری از افراد ممکن است بخواهند به‌ جای پرده‌ های قدیمی از پرده‌ های مدرن و جدیدی در دکوراسیون منزل خود بهره ببرند که به ‌راحتی می‌ توانند از پرده شید دو مکانیزم یا شب و روز استفاده کنند.

پرده های دو مکانیزم از دو  پارچه آن تشکیل می‌ شود که لایه زیرین آن به ‌عنوان آستر و پوششی برای جلوگیری از ورود نور مورد استفاده قرار می ‌گیرد، اما لایه رویی را کمی ظریف ‌تر انتخاب می‌ کنند.

هنگام تولید پرده ‌های دو مکانیزم برای آستر آن پارچه‌ های ساده را انتخاب می ‌کنند و پارچه ‌های رویی را طرح دار مورد استفاده قرار می دهند تا جلوه‌ ای بی ‌نظیر را ایجاد کنند‌. قیمت شید اداری دو مکانیزم با توجه به متریالی که برای آن مورد استفاده قرار می‌ دهند نسبت‌ به دیگر پرده‌ ها کمی بالاتر می ‌باشد.

بسیاری از افراد همان طور که گفته شد قصد دارند ک جلوی ورود نور خورشید را به محیط داخلی ساختمان بگیرند که در این شرایط می‌ توان از پرده شید بلک اوت استفاده کنند.

این نوع از پرده‌ ها با پارچه‌ های پشت فوم دار یا سلوئیت تولید می‌ شوند که به ‌راحتی  فضا را تاریک می کنند و با توجه به بافت ضخیمی که دارند دید بیرون را از بین خواهند برد.

این نوع از پرده‌ ها یکی از جدیدترین مدل های پرده شید می‌ باشند که می ‌توانید به‌ صورت هم‌ زمان، نو وارد شده ه داخل ساختمان را کنترل کنید و از منظره بیرون نهایت لذت را ببرید.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید