پوستر های سه بعدی

آشنایی با انواع پوستر دیواری سه بعدی

برای خرید انواع پوستر دیواری سه بعدی باید با انواع آن آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین را برای دیوارهای منزل خود انتخاب کنید.

  1. پوستر دیواری سه بعدی
  2. پوستر دیواری سه بعدی طرح کلاسیک
  3. پوستر دیواری سه بعدی طرح اسپرت
  4. پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون
  5. پوستر دیواری سه بعدی منظره شهری و تاریخی
  6. پوستری دیواری سه بعدی طبیعت

در ادامه سعی داریم نکاتی جذاب درباره انواع پوستر دیواری سه بعدی، روش های نصب و … در اختیار شما قرار دهیم.

پوستر دیواری سه بعدی

پوستر های دیواری سه بعدی طی چند سال اخیر توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. زیرا وجود آن، زیبایی شگف انگیزی به فضای مورد نظر شما می دهد که هم در اداره جات، مراکز خرید، مجتمع های تجاری  و منازل بیشتر کاربرد دارد. سه بعدی بودن این پوستر ها مهم ترین علت علاقه مردم و مشتریان به این سبک می باشد. چهره پوستر های دیواری سه بعدی همانند پوسترمعمولی است، اما دارای استحکام و کیفیت بیشتری نسبت به پوسترمعمولی می باشدو همینطور از کیفیت تصویری بسیار بالایی برخوردار می باشند. در طی سال های گذشته از کاغذ دیواری به عنوان برچسب با طرح های یکنواخت و تکراری یاد می شد اما پوستر های سه بعدی توانست انقلاب جدیدی در دکوراسیون داخلی و دیوار ها ایجاد کند. خرید پوستر دیواری سه بعدی با توجه به این نکات بیشتر مورد توجه مردم قرار گرفته است.

وجود طرح و تنوع بسیار بالایی که پوستر های دیواری سه بعدی دارند توانسته همه طرفداران خود را در هر زمینه شغلی و موقعیتی که هستند راضی کند و آن ها را مشتاقانه به سوی خرید پوستر دیواری سه بعدی تشویق کند. پوستر های دیواری سه بعدی از آنجایی که حس خوب به انسان القا می کند و می تواند بیانگر مناظر طبیعی باشد زیبایی خود را چند برابر کرده و در جذب افراد زیادی هم موفق بوده است. رفته رفته با پیشرفت در صنعت و تکنولوژی کیفیت های چاپ پوستر های سه بعدی افزایش یافته و زیبایی چشمگیری به آن داده است. خرید انواع پوستر دیواری سه بعدی نیز از این جهت رونق بسیاری پیدا کرده است. یکی از ویژگی های جذاب این پوستر های دیواری سه بعدی این می باشد که شما مطابق میل و دلخواه خودتان می توانید طرح آن ها را سفارش دهید و طرح مورد علاقه خود را در گوشه دیوار منزلتان ترسیم کنید و لذت ببرید. وقتی پوستر های سه بعدی را نظاره می کنید، احساس می شود که واقعا در آن محل وجود دارید و اگر طرح آن طرحی از منظره ساحل و آسمان و…. باشد چقدر در روحیه شما تاثیر گذار است. به طور کلی با خلق طرح های پوستر های دیواری سه بعدی باعث شد که دکوراسیون فضا های شما رنگ و رو متفاوتی را به خود بگیرد.

بهترین محل برای نصب پوستر دیواری

در خرید انواع پوستر دیواری سه بعدی همیشه محل نصب را در نظر بگیرید. از آنجایی که این سبک برای فضاهای داخلی تولید شده است ، نصب آن در مراکز سر پوشیده و نما های داخلی ساختمان ها رایج می باشد. استفاده انواع پوستر های دیواری سه بعدی زیبایی شگفت انگیز و بسیار رویایی در اتاق خواب و اتاق نشیمن دارد. تمام ارگان ها و شرکت ها و ساختمان های تجاری هم از این سبک پوستر دیواری برای زیبایی فضای خود بهره گرفته اند. هیچ محدودیتی برای چاپ و محل نصب انواع پوستر های دیواری سه بعدی وجود ندارد و حتی شرکت ها هم می توانند از طرح و لگوی کاری خود بر روی این پوستر ها استفاده کنند. بنابراین برای خرید پوستر دیواری محل نصب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

چگونگی نصب پوستر های سه بعدی

بعضی از طرفداران پوستر های دیواری برای نصب آن از افراد کار بلد و متخصص در این زمینه کمک می خواهند اما تعدادی دیگر با دقت و خلاقیت خود به نصب این پوستر ها می پردازند. پس نتیجه می گیریم: که حتما نیاز به فرد خاصی برای نصبشان نمی باشد و خود شما هم می توانید با کمی دقت و حوصله طرح دلخواه خود را بر روی دیوار منزل و یا فضای مدنظرتان نصب کنید. به یاد داشته باشید که نصب پوستر های دیواری سه بعدی حساس و نیازمند دقت بیشتری نسبت به نصب پوستر و کاغذ دیواری های معمولی دارد که در نصب این پوستر ها بهتر است از متر های لیزری کمک بگیرید. به طور خلاصه نصب کردن پوستر های دیواری سه بعدی یکی از مراحل بسیار قابل توجه است زیرا: کوچک ترین خطا و بی دقتی کل منظره شما را بی ارزش جلوه می دهد و تمام زحمات و هزینه های شما را به هدر می دهد. دانستن نکات مهم در نصب می تواند به شما در خرید انواع پوستر دیواری سه بعدی کمک بسیاری کند.

بروز ترین طرح های پوستر های دیواری سه بعدی

شاید برای شما هم جالب باشد که یکی از پوستر های دیواری سه بعدی که توانسته جایگاه خود را حفظ و هیچگاه قدیمی نشود طرح های از سنگ و آجر است. بله این طرح ها طرفداران بسیار زیادی دارد. زیرا وجود سنگ و آجر در روی این پوستر ها می تواند حس خوبی را به مخاطب خود القا کند و بازگو کننده یک فضای بسیار طبیعی باشد که بیشتر از این طرح پوستر برای پشت ال سی دی و اصلی ترین دیوار منزل استفاده می کنند.

هر فردی با هر سنی که باشد می تواند طرح منحصر به فرد خود و شخصیت مورد علاقه خود را در فضای دلخواهش به تصویر بکشد. چه بسا هریک از افراد خانواده دارای حریم خصوصی هستند و با دیزاین صحیح و اصولی حریم خود، انرژی مثبت را به روح خود انتقال دهد. پس باید توجه داشت که اتاق هریک از اجزا خانواده می تواند بر حسب دلخواه خودش طراحی شود و هیچ اجباری در استفاده از طرح های تکراری و قدیمی نمی باشد.

یکی دیگر از طرح های پوستر دیواری سه بعدی که امروزه استفاده از آن رونق بسیاری گرفته است، استفاده از تصاویر طبیعت است. امروزه به دلیل ماشینی شدن زندگی، افراد زمان کمتری برای تفریح خود و رفتن به طبیعت و گذراندن اوقات خوش در کنار خانواده را خواهند داشت. بنابراین همیشه سعی دارند با داشتن تصاویری از طبیعت یا بهتر است بگوییم دیواری از طبیعت همانند گلدان و گل کاری های متنوع، این کمبود را به گونه ای بپوشانند. اما بسیاری به این دلیل از این نوع پوستر دیواری های سه بعدی استفاده می کنند تا انگیزه ای برای رفتن به طبیعت و حتی مسافرت رفتن را داشته باشند.

یکی دیگر از بروزترین طرح های پوستر دیواری سه بعدی، استفاده از عکس های خانوادگی برای پوشاندن یک دیوار است. البته کمتر کسی از این مورد برای دیوار خود استفاده می کند. اما این می تواند برای بسیاری از کاربران و افراد جذابیت زیادی داشته باشد.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید