کاغذ دیواری

بهترین رنگ کاغذ دیواری چیست؟

آیا به این فکر می‌کنید که بهترین رنگ کاغذ دیواری چه رنگی است؟ رنگ کاغذ دیواری راهی عالی برای افزودن، الگو و جلوه‌ای خاص به دیوار است. به دنبال بهترین رنگ کاغذ دیواری هستید؟  طی چند سال گذشته به این باور رسیده‌ایم که یکی از  مهم‌ترین قسمت های خانه دیوارهایش است ، کاغذ دیواری تنها راه به نمایش گذاشتن زیبایی و یکپارچگی دیوار با دیزاین و طرح خانه است.  یک پایه ساده و خنثی می تواند نقطه شروع خوبی برای ساختن یک طرح تزئینی باشد ، اما اگر طیف رنگ ها و الگوهای موجود در رنگ و کاغذ دیواری را نادیده بگیرید ، ممکن است از ایده‌آل تان فاصله بگیرید.

بهترین رنگ کاغذ دیواری برای پذیرایی

بسیاری از برندها هم کاغذ دیواری و هم رنگ تولید می کنند ، بنابراین در مورد ایجاد ترکیبات کاملاً هماهنگ ، معمولاً تصمیم گیری برای شما کار سختی است، اما در نهایت این شما هستید که باید رنگ ها و ظاهر مناسب روحیاتتان را پیدا کنید.  در اینجا بهترین ایده‌های کاغذ دیواری برای پذیرایی را آورده ایم.

اگر در زمینه انتخاب رنگ کاغذ دیواری دو دل هستید ، سعی کنید با متخصصین این حوزه مشورت کنید. شاید این فکر خوبی باشد تا شما با دیدگاهی بهتر و با توجه به طراحی فضای مورد نظر انتخابی شایسته تر داشته باشید.

نحوه انتخاب بهترین رنگ کاغذ دیواری برای پذیرایی

فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود ، جدا از سلیقه شخصی. ابتدا چگونگی استفاده از اتاق و مکان مورد نظر را در نظر بگیرید.  در پذیرایی های کوچک ، کاغذ دیواری با طرح مقیاس بزرگ ممکن است فضا را باز کند.  اگر بیشتر اوقات روز اتاق خالی از نور باشد ، الگوهای شلوغ نیز باعث می شود که فضای اتاق کوچکتر شود.

آیا قسمتی از دیوار را در نظر دارید که از کاغذ دیواری متفاوتی استفاده شود و یک دیوار با ویژگی های برجسته و خاصی ایجاد کنید؟

اگر فضا پذیرایی با طرح باز و مجاور باغچه یا پنجره باشد ، ممکن است یک کاغذ دیواری با الهام گرفتن از طبیعت، احساس خانه بزرگتری برایتان داشته باشد. اگر پذیرایی بیشتر یک پذیرایی رسمی است که فقط در موارد خاص استفاده می شود ،برای ایجاد فضایی با احساس آرامش بیشتر از طرح ملایم استفاده شود، که به نظر مطلوب تر می اید. در ادامه به مواردی اشاره میکنیم که انتخاب بهترین رنگ کاغذ دیواری برای پذیرایی را با دیدگاهی متفاوت بیان می کند

ایجاد یک پس زمینه تزیینی

کاغذ دیواری تزئینی و طرح دار جلوه زیبایی با  قرار دادن شلف ایستاده در طراحی ارائه می کند. این یک روش عالی برای افزودن لایه ها به شکل ظاهری است ، حتی ظاهر بهتری ایجاد می کند. برای زیبایی بیشتر بقیه قسمتهای اتاق را با مبلمان خنثی دیزاین کنید تا تعادل برقرار شود – سفید روشن به ایجاد کنتراست چشمگیری کمک می کند.

فضای پذیرایی را با هم ست کنید

از یک کاغذ دیواری چشم نواز برای یکپارچه کردن قسمت های مختلف پذیرایی در فضایی با طرح باز استفاده کنید. در اینجا ، دو قسمت پذیرایی جداگانه توسط یک کاغذ دیواری عجیب و غریب که در اطراف کل اتاق قرار دارد ، از هم جدا شده اند. از حاشیه گچکاری شده به بالا کاغذ دیواری شده تا از شلوغ شدن بیش از حد طرح جلوگیری کند – همچنین روشی مناسب برای صرفه جویی در هزینه شماست.

از طرح ها و الگوهای قدیمی و کلاسیک استفاده کنید

الگوهای نسبتا قدیمی و کلاسیک ، حس خوب و یکپارچه ای را به طرح پذیرایی اضافه می کند. وقتی صحبت از چاپ های دهه ۱۹۵۰ می شود ، این مورد خاص است و انتخاب خیلی ها نیست ، بنابراین شجاعت و جسارت انتخاب طرحی خاص بسیار سخت است ، پس انتخاب و ایجاد یک دیوار از ویژگی های برجسته ای از طرحی قدیمی و کلاسیک کار را دشوار می کند. در صورتیکه به این مدل طراحی علاقه دارید  کاغذ دیواری خود را با یک مبل ساده به سبک همان دوره در یک رنگ مکمل متعادل کنید.

انتخاب نقطه کانونی و کاغذ دیواری مناسب

از جزئیات معماری که به جذابیت فضا کمک می کنند ، استقبال کنید. زیبایی تزئین و طراحی یک نقطه کانونی کوچک با کاغذ دیواری به معنای صرفه جویی در هزینه ها است ، در صورتیکه میتواند یکی از قسمت های خاص فضای مورد نظر را ایجاد کند

انتخاب یک طرح و پیروی از آن

اگر علاقه دارید که یک طرح یا سبک قوی در پذیرایی خود اجرا کنید ، پس کاغذ دیواری هایی را انتخاب کنید که طرح و دیزاین فضای شما را تکمیل و تأکید کنند. یک کاغذ دیواری با طرح گیاهی فوراً ذهن دیگران را تلنگری می زند و آنها را یاد فضای باز و طبیعت می اندازد. که می توانید این طرح را با مبلمانی از چوب طبیعی ، رنگ های نرم و وسایل تزئینی روستایی جنگلی ، به بقیه طرح خود منتقل کنید و در کنار عزیزانتان از یک پذیرای خاص روستایی لذت ببرید

ایجاد و بیان طرحی یک رنگ

بعد از نگاهی راحت و امروزی ؟ طرحی که نمیتوانید لقب تک رنگ را نثارش کنید. با کاغذ دیواری سیاه و سفید جسورانه ، مانند این منظره چشمگیر شهر ، پس زمینه ای چشمگیر برای طرح خود ایجاد کنید. از شلف های دیواری چوبی سیاه رنگ استفاده کنید تا دیوار شما متمایز شود و آن را به یک اثر هنری تبدیل کنید. برای خاص کردن این طرح ، مبلمان چوبی و لوازم تزئینی با رنگ چوب طبیعی استفاده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید