پوشش های دیواریکاغذ دیواری

کاغذ دیواری رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی شیک و زیبا

کاغذ دیواری رنگ مشکی، از طرفداران بیشماری در دنیا بهره می برد و همچنین باگذشت زمان وپیشرفت تکنولوژی عصر حاضر دیگر رنگ مشکی رنگ تیره و دلگیری به حساب نمیاید بلکه رنگ مشکی رنگی خاص و جذاب و مخصوص ادم های خاص هست. حالا افراد زیادی در طراحی داخل منزل و یا دفتر کار به استقبال  رنگ مشکی یا سیاه می روند. سیاه یا مشکی یک رنگ شیک ، پرقدرت و با اصالت است. نگرانی وجود ندارد هر رنگی را که انتخاب کرده باشید رنگ مشکی به محض ورود به هر مکانی با تناسب به آن فضا میتواند آن جا را تکمیل کند.

این مقاله در یک نگاه!!

  • کاغذ دیواری مشکی طرح دار
  • کاربرد کاغذ دیواری رنگ مشکی
  • کاغذ دیواری شیک و خاص برای اتاق خواب شما
  • کاغذ دیواری مشکی برای سرویس بهداشتی
  • رنگ مشکی را بشناسیم!!!
  • زیبایی کاغذ دیواری مشکی در یک دکوراسیون جذاب!
  • کاغذ دیواری مشکی و سفید

رنگ مشکی در کاغذ دیواری در بین طراحان و دیزاینرها جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده است انواع اکسسوری ، مبلمان و عناصر معماری و طراحی داخلی امروزه در سبک مدرن طراحی می شود که به خوبی می تواند جوابگوی طرفداران رنگ مشکی در دکوراسیون باشد.

یکی از پر طرفدارترین برای علاقمندان به دکوراسیون مشکی، کاغذ دیواری رنگ مشکی است. کاغذ دیواری رنگ مشکی با ورود به هر فضا و هر مکانی قدرت و قاطعیت خود را به نمایش می گذارند.

کاغذ دیواری مشکی طرح دار

کاغذدیواری های مشکی با انواع ترکیب های رنگی مختلف در بازار پخش و عرضه شده اند. اما از جمله پرطرفدارترین کاغذ دیواری مشکی طرح دار عبارتند از :

  • کاغذ دیواری مشکی طلایی
  • کاغذ دیواری مشکی سفید
  • کاغذ دیواری مشکی نقره ای

معمولا کاغذ دیواری سفید مشکی در سبک مدرن وکلاسیک کاربرد دارد و طرح های هندسی و سه بعدی بیشتری در این ترکیب رنگی پیدا می شود. ترکیب های رنکی مشکی با رنگ های فلزی ماند طلایی و نقره ای در طرح های کلاسیک مانند داماس ، نقوش اسلیمی و .. بیشتر تولید شده اند.  اما همه ترکیب های رنگی مشکی با انواع سبک های دکوراسیون می توانند هارمونی پیدا کنند. کاغذدیواری مشکی قرمز یکی از کاغذ دیواری های محبوب ترکیب با مشکی است.

مطالعه نمایید!  رنگ کاغذ دیواری چه تاثیری بر محیط خانه دارد؟

کاربرد کاغذ دیواری رنگ مشکی

به طور کلی رنگ مشکی رنگ مطلقا تیره ای است. بنابراین فراموش نکنید که در به کاربردن آن در فضا افراط نکنید. مگر اینکه اصرار داشته باشید که یک فضای تیره و خاص داشته باشید. در غیر این صورت رنگ مشکی را در تناسب با رنگ های روشن فضا به کار ببرید. معمولا کاغذ دیواری رنگ مشکی برای تک دیوارها استفاده می شوند و باقی دیوارها به رنگ روشن تر کاغذ دیواری پوشش داده می شوند.

کاغذ دیواری شیک و خاص برای اتاق خواب شما

برای داشتن یک دکوراسیون خاص و پر صلابت ابتدا با کار بردن رنگ سفید در ترکیب آن به مقدار زیاد یک دکوراسیون سفید مشکی لطیف و متعادل در اختیار خواهید داشت که آنقدر ها هم جدیت و تاثیرگذاری مشکی را به دکوراسیون اتاق متحمل نخواهید شد. معمولا برای تک دیوار پشت تخت خواب کاغذدیواری مشکی تهیه می شود.

دکوراسیون یک اتاق خواب با  کاغذ دیواری مشکی دکوراسیون شیک و خاصی می شود که به فضای شما حالت زیبا و لوکس تری مبخشد. یکی از بازدید ترین کاغذ دیواری ها که به صورت تم دیوار استفاده می شود،کاغذ دیواری مشکی است که برای دیوار پشت تلویزیون یا راهرو های ورودی به پذیرایی استفاده می شود.

کاغذ دیواری مشکی برای سرویس بهداشتی

کاغذدیواری های مشکی وارد هر مکانی بشوند آن فضا را تحت تاثیر خود قرار می دهند و این میان برای سرویس های بهداشتی نیزبسیار جذاب و پرفروش هستند. کاغذ دیواریهای قابل شستشو مشکی به خوبی با اجزای سفید سرویس بهداشتی ست می شوند و جلوه آن ها را بیشتر به نمایش می گذارند.

مطالعه نمایید!  خرید کاغذ دیواری سه بعدی | بایدها و نبایدهای هنگام خرید

رنگ مشکی را بشناسیم

رنگ مشکی که در حقیقت یک رنگ نیست، اما به غیر از کارشناسان، تمام انسان ها آن را به عنوان یک رنگ می شناسند، در طبیعت بسیار اندک  با این رنگ مواجه  می شوید، اما در زندگی روزانه ما انسان ها از منزلت  ویژه ای برخوردار است. زمانی که به این موضوع توجه کنیم که تقریبا هر آن چه که در اطراف ما وجود دارد صنعتی و ساخت بشر است، متوجه می شویم که رنگ مشکی به چه میزان در زندگی ما نقش دارد. یکی دیگر از ویژگی های متفاوت رنگ سیاه نسبت به سایر رنگ ها، این است که می تواند در کنار تمام رنگ ها به عنوان رنگ مکمل مورد استفاده قرار بگیرد. در مکانی که دارای رنگ های متعددی است، استفاده محدود از رنگ سیاه در اکسسوار ها و اشیاء کوچک یک ارتباط میان سایر رنگ ها ایجاد کرده و به مکان شخصیت خاصی خواهد بخشید.

زیبایی کاغذ دیواری مشکی در یک دکوراسیون جذاب!

مشکی از آن رنگ هایی نیست که بتوانید بدون فکر به دیوار بزنید. اگر این رنگ را انتخاب کرده اید، باید در همه چیز تامل کنید. حتی باید به این موضوع بپردازید که این رنگ را به عنوان پس زمینه می خواهید یا خیر. همچنین باید در نظر بگیرید که کدام قسمت از فضای مورد نظر را می خواهید به این رنگ اختصاص دهید.

رنگ سیاه با رنگ تیره ای که در محیط زندگی ما ایجاد می کند، باعث می شود تا سایر رنگ ها و فرم هایی که در اطراف آن قرار دارند، برجسته تر شده و جلوه بیشتری بیابند. هم چنین می توان این رنگ را در تمام اتاق ها و در تمام سبک های طراحی داخلی به کار برد. چه کاناپه ای شیک و مدرن و یا فرشی با طرح های هندسی و یا میزی زیبا به رنگ مشکی را می توان به شکلی با وقار، مدرن، ساده، هیجان انگیز، قدرتمند و یا رمانتیک در طراحی داخلی مورد استفاده قرار داد. همه چیز به این بستگی دارد که رنگ سیاه را چگونه به کار ببرید.

مطالعه نمایید!  نکاتی مهم قبل از خرید و انتخاب کاغذ دیواری برای منزل

کاغذدیواری سیاه در دکوراسیون داخلی بهتر است به صورت تک و تاکیدی مورد استفاده شود. کاغذ دیواری رنگ مشکی  از آن دسته از کاغذ دیواری ها است که اگر به صورت متعدد و زیاد استفاده شود نتیجه خوبی نخواهد داد.

کاغذ دیواری مشکی و سفید

از آن دست طراحی هایی است که با هر نوع چیدمانی ترکیب شده و هیچ وقت قدیمی و از مد افتاده بنظر نمیرسد. وقتی رنگ سفید کنار رنگ سیاه قرار می گیرد حالتی کلاسیک و رویایی  به فضا می دهد. مهم نیست که در کجا و در چه سبکی از این ترکیب کلاسیک  وزیبا استفاده کنید، سفید و سیاه یک ترکیب خنثی بوده و با دکوراسیون کنونی یا تغییراتی که در آینده ممکن است داشته باشید به خوبی مچ خواهد شد. به همین خاطر است که سفید و سیاه را ترکیبی آینده نگرانه نیز می دانند. به همین خاطر بیشتر خاص پسندان این ترکیب رنگ جذاب را انتخاب و اجرا می کنند.

کلام اخر:

ما در این مقاله به نکات بسیار ارزنده و مهم درباره کاغذ دیورای ها با رنگ مشکی پرداختیم.  امیدواریم این مقاله برای شما مفید  و همچنین کاربردی بوده باشد از همراهی بسیار صمیمانه شما بسیار سپاسگزاریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
آغاز گفتگو
مشاوره رایگان - ثبت سفارش
درود بر شما دوست عزیز
جهت دریافت مشاوره رایگان، لطفا سوال خود را بپرسید.