کاغذ دیواری های کلاسیک

Baton Rouge

مجموعه Baton Rouge ،با الهام از مناطق تاریخی و زیبا ، میراث منحصر بفرد آمریکایی است.Baton Rouge ، پایتخت مه آلود و معطر لونیزپانا است.این منطقه با درختان بلوط پیچیده در خز و ستون های قصرهای پوشیده از گل های سرخ فراوان آرایش شده است.گرایش های غنی و شاهانه در سبک نقاشی کلاسیک این مجموعه کاغذدیواری با شکوه جلوه گر شده است.

ویژگی ها
قابل شست و شو
ثبات رنگ عالی در برابر نور خورشید
چسب کاری پشت کاغذدیواری برای نصب
قابل جدا شدن از دیوار مرطوب
ساخت کشور آمریکا

BELMONT

مدل های کاغذ دیواری پذیرایی شیک و لوکس Belmont، به دیوار فضای داخلی شما ظرافت و زیبایی می بخشد.
طرحهای کلاسیک این مجموعه از منظری جدید ارایه شده اند که ترکیب هماهنگ و چشم نوازی با طرح های ساده ایجاد می کند؛ این ترکیب زیبا از بافت و گل های ظریف و پیچیده خانه شما را به فضایی روح بخش و متمایز تبدیل می کند. این مدل های کاغذ دیواری پذیرایی شیک و لوکس ساخت کشور هلند می باشد.

 

ویژگی ها
قابل شست و شو بالا
ثبات رنگ عالی در برابر نور خورشید
چسب کاری روی دیوار برای نصب
قابل جدا شدن از دیوار ( خشک )
ساخت کشور هلند

BROOKLYN

با مجموعه کاغذ دیواری کلاسیک سلطنتی Brooklyn Heights ، لذت ببرید از قدم زدن در گردشگاه ها، از دیدن و تجربه براون استونز و قصرهای زیبا، که اولین و بزرگترین منطقه تاریخی آمریکا می باشد. پرایم والز با داشتن جدیدترین آلبوم های کاغذ دیواری کلاسیک سلطنتی پیشرو در تامین کاغذ دیواری این حوزه است.برا ی اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 

ویژگی ها
قابل شستشو بالا
مقاومت خیلی خوب در برابر نور خورشید
قابل جدا شدن از دیوار ( مرطوب )
ساخت کشور آمریکا

DAMASKFOLIO

هر چیز قدیمی در دنیای طراحی، دوباره جدید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. کاتالوگ کاغذ دیواری داماسک یک مرجع بی انتها و پایان ناپذیر برای دکوراسیون های کلاسیک و سنتی است. همچنین کاغذ دیواری پذیرایی Damask Folio، با بهره گیری از قابلیت های نوین معاصر به اندازه ای شجاعانه است که بتواند ترکیبی چشم نواز از سبک وجود (Damask) کلاسیک و مدرن را ارائه دهد. طراحان خردمند می دانند که الگو و فرم زیبای گل های داماسک، منحنی های نفیس، جزییات تزیینی، لطافت و سادگی این مجموعه، کار با انواع مختلف سبک ها و فضاها را امکان پذیر می کنند. غنا و ارزشمندی الگوهای کلاسیک آلبوم کاغذ دیواری Damask Folio توسط تکنیک های چاپی پیشرفته معاصر، با استفاده از فلزات براق، جوهرهای صدفی و رنگین کمانی و همچنین تکنیک هایی که تداعی کننده حس لامسه می باشند، افزایش یافته است. به لحاظ تاریخی، الگوی گل های داماسک نشانه ای از ثروت و اعتبار اجتماعی بوده است؛ و امروزه نیز استفاده از طرح های داماسک، براحتی می توانند القا کننده سلیقه عالی و پرشکوه باشند.

 

ویزگی ها
کاغذدیواری با پوشش آکریلیک
قابل جدا شدن از دیوار ( مرطوب )
کاغذ دیواری قابل شست و شو
مقاومت در برابر نور خورشید
محصول کشور  آمریکا
 

DORCHESTER

کاغذ دیواری سالن پذیرایی Dorchester نام یک سبک سنتی و اصیل است؛ این مجموعه با ارج نهادن به شهرت این سبک نامگذاری شده است. الگوهای نقوش دوره سلطنت جیمز اول و دوم انگلستان، طراوت و آراستگی را به این مجموعه اضافه کرده است که می توان با قاطعیت گفت: هر اتاقی با گل های سبک کاغذ دیواری سالن پذیرایی Dorchester بهتر است! طرح راه راه، بافت های چند لایه با عناصر سنتی و قوی در این مجموعه سبک جدید و بی انتهایی از کلاسیک را به نمایش می گذارد. داماسک های غنی و کتیبه های کلاسیک در رنگ بندی و سبکی مدرن، برای چشم نوازی محیط داخلی شما توسط Prime Walls ارایه شده است. طرح های این مجموعه مکمل یکدیگر هستند که می توانند ترکیب منحصر بفرد و یگانه ای را برای هر اتاق ایجاد کنند. کاغذ دیواری سالن پذیرایی Dorchester ، یک نام ایستا و ثبت شده در تاریخ است ، اما با کاغذ دیواری های این مجموعه شما می توانید محیطتان را برای سالهای در پیش رو نیز غنی نمایید.

ویژگی ها
پوشش آکریلیک
قابل جدا شدن از دیوار مرطوب
قابل شستشو
مقاومت در برابر نور خورشید
ساخت کشور آمریکا

EAST VILLAGE

شکوفه های پر و سفید نوک شاخه ها و پیچ و تاب شاخه های در هم تنیده آلبوم کاغذ دیواری ایست ویلج با یادآوری روستاهای جذاب و دلچسب مشرق زمین، هدیه خالق این اثر توانمند در القا آرامش به زندگی شهری می باشد.
روستاهای شرقی جذابیتی وصف ناشدنی دارند آن دم که همراه باد در کوچه های فصل های آن قدم می گذاریم و به تماشای زیبایی هایش می نشینیم.

 

ویژگی ها
چسب کاری پشت کاغذدیواری برای نصب
قابل شستشوی بالا
جدا شدن از دیوار با مرطوب کردن
مقاومت خیلی خوب در برابر نور خورشید
محصول کشور آمریکا

GOLD LEAF

طلا؛ نماد جهانی برای لوکس بودن، ثروت و منزلت است؛ جوهره طبیعت درخشان وتلالو فلزات تابان را در این مجموعه نفیس کاغذ دیواری خواهید یافت. با مجموعه کاغذ دیواری آمریکایی Gold Leaf خود را در اوج شکوه و تجربه عظمت خالص قرار دهید.

ویژگی ها
قابل شست و شو
قابلیت جدا شدن لایه فوقانی
مقاومت خیلی خوب در برابر نور خورشید
چسب کاری پشت کاغذ دیواری برای نصب
ساخت کشور آمریکا

HAND PAINTED

بسیار دوست داشتنی است! این مجموعه کاغذ دیواری دارای ویژگی های مطلوب و روح افزای یک باغ پر گل و زیباست که با هنر دست ، هنرمندانه نقاشی شده است. منحنی و پیچش های ظریف گل ها در مجموعه کاغذ دیواری ، با پالتی از رنگ های کلاسیک کرم، بژ، صورتی، سبز و آبی، آرامش و مسرت را برای محیط داخلی شما به ارمغان می آورد. نقوش به ظرافت یک تابلوی نقاشی فاخر، ماهرانه در زمینه های پتینه جای گرفته اند و بعضی از آنها که متالیک هستند با درخشش خود چشم را خیره می کنند. مجموعه کاغذدیواری Hand painted تمام خصوصیات گل های رز، بافت پتینه و رنگ های هارمونی و چشم نواز را دارا می باشد.

ویژگی ها
قابلیت شستشو بالا
مقاومت خیلی خوب در برابر نور خورشید
قابل جدا شدن از دیوار مرطوب
ساخت کشور آمریکا

Nouveau Luxe

ویژگی ها
دوستدار محیط زیست
پوشش آکریلیک
قابل شستشو
ثبات در برابر نور خورشید
قابلیت جدا شدن لایه فوقانی
ساخت کشور آمریکا

VENIES

کاغذ دیواری ونیز دارای طرح ها جدید هستند، اما ما از غنای گذشته الهام می گیریم. در اینجا راه راه های ظریف، پرچم های زینتی بزرگ و الگوی ابریشم طلائی وجود دارد. تم های کلاسیک از طریق چاپ و بافت ظاهر می شوند. دیوارهای سرسبز و بی نظیر و دلربای افسونگر.
کاغذ دیواری ونیز مقدماتی را در آغوش می کشد. قهوه ای خاکستری عمیق و سایه هایی از رنگ سبز با رنگ سفید باطراوت و بژ ملایم متعادل شده است. غنی و ثروتمند، لوکس و لاکچری اما قابل دسترس و مشرف به همه جوانب است. دلفریبی و جادوگری با سنت ترکیب می شود.

ویژگی ها
چسب کاری روی دیوار برای نصب
قابل شستشو
قابل جدا شدن از لایه فوقانی
مقاومت خیلی خوب در برابر نور خورشید
ساخت کشور هلند
به این مطلب امتیاز دهید!
دکمه بازگشت به بالا