کاغذ دیواری مدرن

Aerial

از هر گلی، افقی، دریایی، آسمانی، چشم اندازی، رنگی دزدیده ایم و با دست و دامنی پر از خط ها و رنگ ها و طرح های آن سوی این آسمان زمینی، مجموعه ای به نام کاتالوگ کاغذ دیواری  AERIAL (ارییل) را رقم زده ایم.
زیبایی رعد در آسمان شب و انتظار باران، بلندای مه بر آسمان صبحگاهی و رگه های زیبای سنگ در دل طبیعت را در یک جا گرد هم آورده ایم تا حس لطیف طبیعت را در فضای شما منتشر نماییم.

 

ویژگی ها
قابل شستشو
مقاومت در برابر نور خورشید
قابل جدا شدن از دیوار (مرطوب)
چسب کاری پشت کاغذ دیواری برای نصب
ساخت کشور آمریکا

Bazar

در کاتالوگ کاغذدیواری مدرن-کلاسیک بازار از برند BN، تمام المان ها به شکلی منظم و دقیق در کنار هم قرار گرفته اند تا آراسته به نمایش گذاشته شوند.کاغذ هایی طرح دار همراه پس زمینه ساده و تلفیقی در رنگ های خاص، زیبایی مجذوبی را ایجاد کرده است.
طراحی بسیار خلاقانه و مطابق با انواع دکوراسیون مناسب برای افرادی است که تمایل دارند دیزاین محیط منزل یا محل کارشان بروز و شیک و امروزی باشد.
خود را در شهر مراکش تصور کنید و وفور رنگ ها، فرش های دستبافت، فلز ساخت های ظریف و رایحه ادویه های متنوع را تجربه کنید. نقش و نگارها ها با آمیزه وسوسه انگیزی از عناصر تزئینی مثلثی و جناقی شکل پیوند می خورند. رنگ ها در تضاد با هم بر می آیند. رنگ قرمز برای فضای بیشتر رنگ اُکر، زیتونی و خاکی را کنار می زند. رگه های نقره ای در آفتاب می درخشد. با ظریف ترین جزئیات جادویی رخ می دهد.
شما نیز می توانید جادوی مراکش را با کاغذ دیواری های گرم و درخشان آلبوم کاغذ دیواری قابل شستشو بازار در خانه خود ایجاد نمایید.

 

ویژگی ها
مقاومت خیلی خوب در برابر نور خورشید
قابلیت شستشو بالا
چسب کاری روی دیوار برای نصب
قابلیت جدا شدن از دیوار ( خشک )
محصول کشور هلند

COLOR STORIES

کاغذ دیواری ساده Color Stories از احساسات ما در برخورد با افراد، غذاهایی که تست کرده ایم، مکان هایی که بازدید کرده ایم و چیزهایی که شنیده ایم، الهام گرفته شده است. رنگ ها هیجانات ما را تداعی می کنند.خاطره و یا احساسی را که به آن عشق می ورزید انتخاب کرده و رنگی را که با آن متناسب است برگزینید.
هر رنگ داستان خود را که از طبیعت ، موسیقی، مکان و یا غذا نشئت گرفته را داراست. از تمامی آنچه که در زندگی از آن لذت می بریم.
مجموعه کاغذ دیواری ساده  Color Stories  دارای سایه های متفاوتی می باشد.همگی سایه رنگ ها در گروه های متفاوت رنگ طبقه بندی می شوند.مناسب ترین رنگ ها را برای خانه تان با مجموعه منحصر به فرد کاغذ دیواری ساده Color Stories پیدا کنید. 

 

ویژگی ها
قابلیت جدا شدن از دیوار
قابل شستشو بالا با فرچه نرم
چسب کاری روی دیوار برای نصب
ثبات رنگی عالی در برابر نور خورشید
انطباق واژگون با قطعه کناری
ساخت کشور هلند

DENIM

در سرتاسر جهان محبوب و مد است؛ دنیم(جین) یکه پارچه مد روز و همیشگی است، بنابراین الهام بخش مجموع های جدید از برند پرایم والز شده است. این مجموعه کاغذ دیواری بر اساس سادگی و تونالیته های رنگی ملایم همچون خاکستری، سفید، صورتی و بِژ می باشد که با رنگ آبی مشهور پارچه جین، ترکیب شده است.
دیوارهای محیط خود را با بافت ظریف پارچه جین یا الگوهای لوزی شکل زیبا، آراسته کنید. شاید شما بافت های دُرشت تر پارچه جین را ترجیح می دهید؟ مجموعه کاغذ دیواری دنیم، همه این نقوش را برای شما ارایه کرده است !

ویژگی ها
قابل شست و شوی با فرچه نرم
ثبات رنگ عالی در برابر نور خورشید
چسب کاری روی دیوار برای نصب
قابلیت جدا شدن لایه فوقانی
ساخت کشور هلند

DUTCH MASTER

مجموعه کاغذ دیواری طرح دار “داچ مستر” از برند پرایم والز، الهام گرفته از شاهکارهای مشهور موزه امپراتوری آمستردام می باشد. در این مجموعه شکوفه های پرشکوه در یک فضای تیره تر نمایان شده اند؛ همانند شورشی در شب که از یک پس زمینه سیاه و سفید شکوفا شده است و شامل طیف های خاکستری، قرمزهای تیره و کِرِم می باشد.کاغذ دیواری طرح منظره و طبیعت “Nostalgic Tulips” برگرفته از نقاشی “Floral Still Life” اثر هانس بولنگر (1639) می باشد و کاغذ دیواری طرح منظره و طبیعت Colorful Garland از نقاشی “Garland of Flowers Surrounding a Bust of Flora” اثر ژان فیلیپ ون تلن (1665) الهام گرفته شده است. پوسترهای دیجیتالی این مجموعه جدید بوسیله یک هنرمند مشهورهلندی قرن بیست و یکم طراحی شده اند؛ طراح داخلی و مد، کاتارینا استوپاوسکا. کاتارینا اظهار می دارد: شیفتگی من برای خلق آثار چاپی داستان سرا است، برای هر احساس و هر هدفی یک طرح وجود دارد که باید خلق شود. دیوار محیط تان را با شاهکارهای مجموعه کاغذ دیواری طرح دار داچ مستر، به یک شاهکار تبدیل کنید!

ویژگی ها
قابل شستشو با فرچه نرم
مقاومت عالی در برابر نور خورشید
چسب کاری روی دیوار برای نصب
قابل جدا شدن از دیوار
ساخت کشور هلند

ESSENTIALS

آمیزه کامل فرهنگ و مواد دست ساخت!
 کاشی کاری مدیتران های، بامبو وگلیم به فضای شما حس بوهو شیک می دهد. دیوارپوشهای ایسنشال جلو های اصیل امروزی دارد.
کاغذ دیواری لطیف چوب پنبه ای با کارشدگی های فلزی و پس زمینه شکسته، ظاهری بدیع صنعتی خلق می نماید. سایه های گرم قرمز، نارنجی و صورتی با رنگ های سبز، خاکستری و سفید در هم آمیخته است. ایسنشال در قاب زمان نمی گنجد و به طوری طراحی شده است که در اثر زمان هوازده می نماید. سطوح زبر زنگارگون و ماسه مانند با حسی لطیف آمیختگی کاملی با طرح مات ساده این مجموعه دارد

 

ویژگی ها
قابلیت جدا شدن از دیوار
قابل شستشو با فرچه نرم
مقاومت عالی در برابر نور خورشید
چسب کاری روی دیوار برای نصب
ساخت کشور هلند

Glassy

طرح های آبرنگی و نیمه شفاف الهام بخش کالکشن Glassy است.
جلوه های انتزاعی با عناصر طبیعی در هم می آمیزد، دیوار ها با آسیب پذیری و شکنندگی که دارند روشنایی آرامش بخشی را در مقیاس های برابر القاء می نمایند.
مجموعه Glassy با لایه های رنگ پردازی شده و رنگ های پاستیل ملایم که خلاقیت و زنانگی را به آن می افزاید، حسی رومانتیک به فضای داخلی می دهد. مجموعه Glassy با احساس نقاشی و با مهارت خلق شده است.

 

 

ویژگی ها
قابلیت جدا شدن از دیوار
چسب کاری روی دیوار برای نصب
قابل شستشو بالا با فرچه نرم
انطباق با قطعه کناری
ثبات رنگ در برابر نور خورشید
ساخت کشور هلند

GRAND CORNICHE

شاخه های به هم تنیده رنگارنگ و نیزارهای زیبا با ترکیبی از گل ها، الهام بخش کاغذ دیواری ایتالیایی Grande Corniche هستند. نسیم خنکی که از میان برگ ها و شاخه های جنگل Grande Corniche عبور می کند تداعی کننده آرامشی است که موسیقی دلنشین زنده بودن را می نوازد.  برند پرایم والز جدیدترین کاتالوگ های کاغذ دیواری ایتالیایی 2018 را به بازار عرضه می نماید که زیبایی دو چندانی را به محیط منزل شما خواهد داد

 

ویژگی ها
قابل شستشو
قابل جدا شدن از دیوار خشک
ثبات رنگ عالی در برابر نور خورشید
ساخت کشور ایتالیا

JERICO

ویژگی ها
کاغذ دیواری با قابلیت شستشوی بالا
ثبات رنگ خیلی خوب در برابر نور خورشید
چسب کاری روی دیوار برای نصب
کاغذ دیواری مقاوم در برابر اشتعال
قابل جدا شدن از دیوار
ساخت کشور فرانسه

linen Stories

قصه‌های لینن

کلکسیونی قابل لمس

ما در دنیای فناورانه پیشرو به دنبال محیط زیستی طبیعی‌تر هستیم، به شکلی که نشان‌ دهیم خانه‌های ما بازتاب قصه‌های زندگی‌مان هستند. ما از حس لمس سطوح، بافت و زوایا به وجد می‌آییم. در خانه از لوازم و اسبابی استفاده می‌کنیم که با تمام احساساتمان انطباق دارند و بافت‌هایی طبیعی و صادقانه را به تولیدات پرزرق و برق ساخته دست بشر ترجیح می‌دهیم.

دیوارپوش‌های نرم و بافت‌دار در کنار موادی صمیمی، مانند چوب، سنگ و خیزران، طبیعت را به شکل سطوحی جذاب و روستایی وارد جو خانه شما می‌کنند؛ باد را به جریان می‌اندازند تا بوی درختان را استشمام کنید. در نهایت می‌توانید آن را با گنجینه‌های شخصی و مصنوعات خانه خود ترکیب کنید تا نمایی متمایز به دست آورید.

یکی از بافت‌های طبیعی درهم تنیده لینن را از این کلکسیون انتخاب کنید و با قصه‌های لینن کاغذ دیواری پرایم ، قصه‌های خود را از طراحی و اثرشان تعریف کنید. کامل‌ترین رنج رنگ‌های ملایم و طبیعی را تنها در پالت قصه‌های لینن خواهید یافت.

تصور کنید که دیوار شما چگونه خواهد شد

ویژگی ها
مقاومت خیلی خوب در برابر نور خورشید
قابلیت شستشو بالا
چسب کاری روی دیوار برای نصب
قابلیت جدا شدن از دیوار ( خشک )
محصول کشور هلند

LUGANO

آلبوم کاغذ دیواری آبرنگی آمریکایی Lugano مناسب برای کاغذدیواری اتاق پذیرایی و نشیمن مدرن است. طرح های کاغذ دیواری آبرنگی شبیه نقاشی های کشیده شده با آبرنگ است.در میان طرح های این آلبوم کاغذ دیواری آبرنگی طرح های گل و شکوفه ی آن مورد توجه بیشتر طراحان و معماران  است.

ویژگی ها
دارای پوشش آکریلیک
قابلیت جدا شدن لایه فوقانی
آلبوم کاغذ دیواری آبرنگی قابل شستشو
ثبات رنگ در برابر نور خورشید

Missoni

مدلهای زیبایی که با دست بافته شده اند و یادآور خاطرات هنرهای دست زنان قدیم مشرق زمین هستند. طراحان  آلبوم کاغذ دیواری مدرن Missoni را بر آن داشت که آلبومی به زیبایی گلدوزی های سا لهای کهن رقم بزنند. در میان گل ها و طرح های میسونی ظرافت بافت پارچه را لمس می کنید.
رنگارنگی طرح های نگاشته شده در صفحات متعدد این آلبوم کاغذ دیواری مدرن تداعی طبیعتی رنگین در فضاهای Missoni است.

ویژگی ها
کاغذدیواری با قابلیت جدا شدن از دیوار
عدم ایجاد دود خفه کننده
مقاومت در برابر نور خورشید
 آلبوم کاغذ دیواری مدرن میسونی با قابلیت شستشو بالا
ساخت کشور ایتالیا

Synopsis

مهارت فنی و هنری با روحیه یکسان در بازی ذرات و بافت فوق العاده، به کنار هم می آمده اند.
کاغذ دیواری سینوپسیس از افکت های نور نقش و از بازی مواد جان می گیرد و تجربه بی نظیری از زیبا شناسی را روایت می کند

ویژگی ها
قابلیت جدا شدن از دیوار
قابلیت شستشو بالا
مقاومت دربرابر نور خورشید
چسب کاری روی دیوار برای نصب
ساخت کشور فرانسه

Van-Gogh

خیال کن هر روز صبح، چشم که باز می‌کنی، با “آفتابگردان”ها، به خورشید سلام می‌دهی.

بعد، قدم‌زنان به تماشای “شکوفه‌های بادام” می‌روی و از عطرشان سرمست می‌شوی و چشم می‌دوزی به آرامش بهشت‌گونه درختانش.

تصور کن، هر روز ظهر “زیر درخت هلوی صورتی” می‌نشینی و به بازی نسیم با برگ‎هایش گوش ‌می‌سپاری و کتاب می‌خوانی. کتابت می‌تواند “نامه‌های ونسان ونگوک” به برادر کوچکترش باشد. آن‌وقت سفر می‌کنی به قرن نوزدهم و جهانِ نقاشی که طبیعت را تصویر کرد.

تصور کن عصرها یک دل‌سیر با “زنبق”ها گفتگو می‌کنی و بعد، همان‌طور که خورشید، آهسته در افق محو می‌شود، از کنار “گندم‌زار”ها می‌گذری و برای کارگرانش دست تکان می‌دهی.

این تصویرها، نه تصور و خیال، که آثار برجسته و مشهور ونسان ونگوک بودند.

حالا خیال کن دیوار اتاقت تابلو نقاشی ونگوک باشد!

نه این‌که یک تابلو از ونگوک روی دیوار نصب شده باشد، نه! کل دیوار تابلو نقاشی باشد.

تصور کافی‌ست.

کاتولوگ را ورق بزن و خیال‌هایت را تماشا کن.

دکمه بازگشت به بالا
بستن