کاغذ دیواری

اصالت کاغذ دیواری کلاسیک در دکوراسیون منزل

اگر بخواهید سبک دکوراسیون منزل را کلاسیک انتخاب نمایید گزینه های بسیاری خواهید داشت و در صورتی که انتخاب مناسبی انجام دهید می توانید زیبایی را به محیط منزل ببخشید.

در این میان انتخاب نوع دیوارپوش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و کاغذ دیواری می تواند یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای دیوارپوش باشد که دارای انواع مختلفی است. با ما همراه باشید که با انواع کاغذ دیواری کلاسیک بیشتر آشنا شوید تا بتوانید بهترین مدل آن را انتخاب کنید.

در صورتی که منزل شما دارای دکوراسیونی به سبک کلاسیک است برای داشتن همخوانی بین دکوراسیون بهتر است که کاغذ دیواری که انتخاب می کنید نیز از نوع کلاسیک باشد.

جذابیت سبک کلاسیک تنها به علت زیبایی منحصر به فرد آن نیست. کاغذ دیواری های این سبک دارای جذابیت رنگ بالایی هستند و همانند سایر اجزای دکوراسیون کلاسیک محیطی بسیار مجلل و با شکوه به وجود می آورند.

کاغذ دیواری طرح کلاسیک تنها قابل استفاده در دکوراسیون کلاسیک نیستند بلکه می توان از آن ها در دکوراسیون مدرن نیز استفاده نمود. این ترکیب شاید از نظر شما عجیب باشد اما در صورتی که از مبلمان مدرن با پس زمینه و کاغذ دیواری های کلاسیک استفاده شود می تواند زیبایی خیره کننده ای را به وجود آورد.

منازلی که با کاغذ دیواری های پر نقش و نگار و مبلمان و وسایل مدرن تزئین شده اند بسیار زیبا و شیک هستند.

برای تلفیق این دو سبک می توان به صورت هم زمان از وسایل کلاسیک و مدرن در فضای منزل استفاده نمود. در چنین شرایطی می توان از کاغذ دیواری های کلاسیک در کنارمبلمان استفاده کرد.

البته از لوازم تزیینی و دکوری که کلاسیک هستند نیز می توان بیشتر در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده نمود تا وجود هر دو سبک در محیط بیشتر احساس گردد و نظر افراد را به خود جلب نماید.

استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک برای فضای منزل می تواند زیبایی خاصی به آن ببخشد. در صورتی که در فضای منزل از گیاهان استفاده کرده اید اگر برای کاغذ دیواری رنگ های تیره تر را انتخاب نمایید فضا نمای زیبا تری خواهد داشت.

در این مورد استفاده از کاغذهای دیواری  که نقوش آن برگرفته از الگوهای گیاهی باشد بهترین انتخاب ممکن است.

اگر علاقمندان به سبک معاصر هستید استفاده از سبک کلاسیک  در فضای منزل و اتاق خواب می تواند محیطی دنج و آرام برای تان ایجاد نماید. این فضا به دلیل قدمت و اصالتی که این سبک دارد نوعی احساس امنیت در شما ایجاد می کند.

سبک کلاسیک دارای ویژگی های مختلفی است به عنوان مثال نوعی از کاغذ دیواری های کلاسیک دارای نقوش طلایی رنگ هستند و می تواند انتخاب مناسبی برای منازلی باشد که دارای سبک شرقی هستند. زیرا این طرح کاغذ دیواری نمادی از فرهنگ آسیای شرقی محسوب می شود.

طرح های عمودی از پر طرفدارترین و محبوب ترین کاغذ دیواری های کلاسیک هستند که وقار و جلوه بی نظیری دارند. این نوع از کاغذ دیواری چون سقف را بلند تر نشان می دهند موجب می شوند که فضا بزرگتر نشان دهد.

بنابراین در صورتی که منزل شما سقف کوتاهی دارد بهتر است کاغذ دیواری های کلاسیک طرح عمودی که هزینه کمتری نیز دارند انتخاب نمایید و زیبایی خاصی به محیط منزل ببخشید.

برخورداری از رنگ های سنگین و با وقار از اصلی ترین ویژگی های سبک کلاسیک است اما می توان تغییراتی در قوانین این سبک نیز ایجاد نمود و از رنگ های شاداب تر استفاده کرد. با انتخاب کاغذ دیواری های کلاسیک که رنگ های متفاوتی دارند در کنارمبلمان مدرن می توان نمایی متفاوت و زیبا در محیط ایجاد نمود.

البته افرادی که علاقه شدیدی به سبک کلاسیک دارند ترجیح می دهند تمامی قوانین آن را اجرایی نمایند و از رنگ های تیره برای کاغذ دیواری و مبلمان کلاسیک استفاده کنند تا محیطی کاملا کلاسیک به وجود آورند.

اگر دوست دارید سبک کلاسیک را در منزل خود احساس کنید نیازی نیست که تمامی دکوراسیون را به سبک کلاسیک انتخاب نمایید و فقط کافی است که تابلویی از کاغذ دیواری کلاسیک بر روی دیوار نصب کنید تا جذابیت خاصی به محیط ببخشد.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید