کاغذ دیواری

طرح های مدرن کاغذ دیواری برای سخت پسندان

کاغذ دیواری مدرن امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است و دکوراتورها نیز کاغذ دیواری هایی را پیشنهاد می کنند که دارای طرح و رنگی مناسب با دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی و نشیمن باشد. در صورتی که شما هم از طرفداران کاغذ های دیواری هستید با ما همراه باشید تا با جدید ترین کاغذ دیواری های کلاسیک و مدرن بیشتر آشنا شوید.

امروزه بسیاری از افراد برای ایجاد تغییر دکوراسیون منزل خود از کاغذ دیواری استفاده می کنند، زیرا نصب آن ها بسیار ساده بوده و خیلی مقرون به صرفه هستند. تنوع طرح و رنگ بالای کاغذ دیواری های موجود در بازار موجب شده که بیشتر افراد استفاده از آن را به جای رنگ آمیزی دیوارها انتخاب نمایند. کاغذ دیواری به خوبی می تواند خرابی ها و ناصافی های موجود بر روی دیوار را  پوشش دهد در صورتی که رنگ قادر به رفع این مشکل نخواهد بود. وجود طرح و رنگ های بالا در کاغذ دیواری ها باعث شده که انتخاب را برای مشتریان دشوار نماید. با افزایش اطلاعات در رابطه با کاغذ دیواری ها می توان  با انتخاب جدیدترین مدل های روز تغییرات چشمگیری در فضای منزل یا محیط کار به وجود آورد.

برای هر قسمتی از خانه به یک نوع کاغذ دیواری نیاز است. به عنوان مثال یک طرح کلاسیک کاغذ دیواری سه بعدی و سنتی همراه با خطوط پیچیده می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای راهروهای باریک و طولانی باشد. همچنین برای محیط اتاق نیز می توان از کاغذ دیوارهای طرح گل گلی که طرفداران زیادی دارد استفاده نمود. بهترین کاغذ دیواری ها برای قسمت ورودی آپارتمان هایی که دارای چیدمان کلاسیک هستند کاغذ دیواری های برجسته می باشند. برای حمام و سرویس بهداشتی نیز می توان از کاغذ دیواری استفاده نمود. در میان انواع کاغذ دیواری ها امروزه طرح های گلدار و شلوغ طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

از مکان هایی که معمولا افراد کاغذ دیواری برای آن انتخاب می کنند می توان به اتاق خواب اشاره نمود. در صورتی که مبلمان و ست اتاق خواب ترکیب خاکستری و سفید باشند کاغذ دیواری خاکستری رنگ کلاسیک می تواند جلوه خاصی به اتاق ببخشد و محیطی آرام ولطیف به وجود آورد. استفاده از رنگ های گرم مانند قهوه ای برای کاغذ دیواری اتاق خواب نیز می تواند فضا را بسیار گرم و دل نشین کند.

بر خلاف تصور بسیاری از افراد کاغذ دیواری ها تنها مخصوص دیوار و سقف نیستند بلکه از کاغذ دیوارهای خود چسب برای تزئین وسایل مختلف مانند کمد یا دراور نیز استفاده می شود. معمولا مردم کمتر برای سقف از کاغذ دیواری استفاده می کنند و ترجیح می دهند سقف قسمت هایی مانند نشیمن و پذیرایی به همان حالت قبل رنگ آمیزی شود. اما با تزئین مناسب سقف اتاق خواب می توان محیطی بسیار شیک ایجاد نمود.

تنوع طرح و رنگ کاغذ دیواری ها به حدی بالا است که حتی به راحتی می توان برای قسمت های مانند فضای زیر پله نیز یک کاغذ دیواری مناسب انتخاب نمود وزیبایی خاصی به آن بخش از منزل بخشید.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید