خرید کاغذ دیواری

امروزه یکی از انتخاب های شما برای تغییرات در ظاهر دیوارهای فضا، کاغذ دیواری است. شما با مراجعه به فروشگاه های مختلف با تنوع بی نظیری از این محصول روبرو می شوید و ممکن است در انتخاب و خرید کاغذ دیواری، با چالش هایی روبرو شوید. ما در تیم لوکس دکور قصد داریم در کنار ارائه کاغذ دیواری، به عنوان یک مرجع، شما را در خرید این محصول راهنمایی کنیم.

مزایای استفاده از کاغذ دیواری

کاغذ دیواری مزایای زیادی نسبت به دیگر پوشش های مناسب برای دیوار دارد. به همین خاطر با فروش بسیار بالایی نسبت به هم نوع های خود، روبرو شده است.

لوکس و منحصر به فرد: یکی از مهم ترین مزایای کاغذ دیواری این است که فضای شما را از یک دیوار ساده و سفید به یک فضای جذاب با توجه به طرح دلخواه شما تبدیل می کند. یک فضا بعد از اینکه با کاغذ دیواری مجهز می شود، در صورتی که انتخاب درستی داشته باشید، به یک فضای لوکس و جذاب تبدیل می شود.

انتخاب طرح دلخواه برای دیوار: کاغذ دیواری تنوع فوق العاده در طرح ها و رنگ های مختلف دارد. همین موضوع باعث می شود که شما با توجه به طرح دکوراسیون داخلی خود، بتوانید یک طرح متناسب با آن را از بین طرح های مختلف کاغذ دیواری، انتخاب کنید.

مقرون به صرفه بودن: ما در فروشگاه خود برای یک طرح خاص، قیمت های مختلفی با توجه به جنس کاغذ دیواری، موجود داریم. این یعنی شما می توانید هر طرحی که مدنظر دارید را با قیمت دلخواه خود خریداری کرده و دیوار خود را با قیمت به مراتب پایین تر از رنگ روغن، پوشش دهید. البته که ما همیشه جنس های برتر کاغذ دیواری به خاطر عمر بالای آن، توصیه می کنیم اما به طور کلی کاغذ دیواری می تواند مقرون به صرفه تر از پوشش های دیواری دیگر باشد.

امکان تمیز کردن کاغذ دیواری: معمولا بیشتر کاغذ دیواری ها جنسشان به گونه ای است که به سادگی تمیز می شوند. تقریبا هیچ پوشش دیواری به سادگی کاغذ دیواری، امکان تمیز شدن را به شما نمی دهد. این یکی از مزایای مهم کاغذ دیواری است که فروش این محصول را افزایش می دهد.

خرید کاغذ دیواری

نکات مهم در خرید کاغذ دیواری

در خرید کاغذ دیواری می بایست نکات و مواردی را همانند خرید هر کالای دیگری، در نظر داشته باشید. مواردی را تعیین کنید و براساس فاکتورهایی این محصول را خریداری کنید:

داشتن طرح و ایده: اولین نکته ای که در خرید این محصول باید در نظر داشته باشید، در نظر گرفتن طرح و ایده ای خاص است. معمولا بیشتر افراد کاغذ دیواری را براساس طرح دکوراسیون داخلی خود انتخاب می کنند. البته که برخی رنگ های کاغذ دیواری با اختلاف خود، نسبت به طرح دکوراسیون منزل، زیبایی محیط را دو چندان می کنند. در بازار طرح های مختلفی از کاغذ دیواری وجود دارد. طرح های کلاسیک، اسپرت، گل و… که هر کدام مخاطبان خاص خود را دارد.

رنگ کاغذ دیواری: این فاکتور پس از اینکه طرح خود را انتخاب کردید، ساده تر انتخاب می شود. اما به طور کلی سعی کنید رنگ هایی را انتخاب کنید که تا حدودی با رنگ محیط شما اختلاف داشته باشد. طیف رنگی گسترده ای از طرح های مختلف وجود دارد. شما کافیست در هنگام خرید کاغذ دیواری، براساس طرح، رنگی مناسب را انتخاب کنید. این نکته را فراموش نکنید که رنگ های روشن فضای شما را بزرگ تر جلوه می دهد.

بودجه برای خرید کاغذ دیواری: کاغذ دیواری قیمت های مختلفی دارد و از متر مربع 120 تومان تا حتی متر مربعی 500 هزار تومان و حتی بیشتر نیز وجود دارد و بیشتر جنس کاغذ است که روی این موضوع اثرگذار می باشد. کارشناسان لوکس دکور زمانی که به محل شما می آیند، با بررسی کامل محیط، میانگین هزینه لازم برای کاغذ دیواری را برای شما برآورد می کنند. در نتیجه از این بابت نگرانی نداشته باشید.

کاغذ دیواری تهران

عوامل موثر بر قیمت کاغذ دیواری

آنچه که روی قیمت کاغذ دیواری اثرگذار است، فاکتورهای مختلفی می باشد. بهتر این فاکتورها را بدانید و بودجه خود برای خرید کاغذ دیواری را براساس این فاکتورها تعیین کنید:

جنس کاغذ دیواری: جنس کاغذ این محصول یکی از مهم ترین موارد تعیین کننده قیمت است. معمولا از یک طرح قیمت های مختلفی را در بازار مشاهده می کنید که بیشتر به خاطر جنس کاغذ، قیمت های متفاوت دیده می شود.

نوع کاغذ دیواری: با بررسی بازار متوجه می شوید که انواع مختلفی از این محصول وجود دارد که هر کدام ویژگی ها، مزایا و زیبایی خاصی را برای محیط به ارمغان می آورد. کاغذ دیواری مخملی، کاغذ دیواری از جنس وینیل، نوع سه بعدی کاغذ دیواری و پوستر دیواری ها که نوعی خاص از این محصول هستند را می توان انواع کاغذ دیواری موجود در بازار دانست.

طرح کاغذ دیواری: این فاکتور خیلی روی قیمت کاغذ دیواری اثرگذار نیست اما اختلاف اندکی در قیمت طرح های مختلف وجود دارد. معمولا طرح های کلاسیک قیمت های به مراتب بیشتری دارند.

طول و عرض رول کاغذ دیواری: رول کاغذ دیواری هر چه بزرگ تر باشد، کار روی دیوار زیبا تر دیده می شود. به همین خاطر کاغذ دیواری با رول های عریض، معمولا قیمت های گران تری نسبت به رول های معمولی کاغذ دیواری دارد.

کاغذ دیواری لوکس دکور

چرا باید کاغذ دیواری لوکس دکور را خریداری کنیم؟

لوکس دکور یکی از فروشگاه های برتر در ارائه خدمات و محصولات دکوراسیون فضاهای مختلف است. ما در این مجموعه سعی داریم خدماتی قبل از فروش، حین فروش و پس از فروش به کاربران ارائه دهیم. زمانی که شما برای خرید کاغذ دیواری به لوکس دکور مراجعه می کنید، ما می توانیم مشاوره ای رایگان برای بررسی فضای شما، برآورد قیمت و راهنمایی هایی برای انتخاب کالا به شما ارائه دهیم. نکاتی که کارشناسان مجموعه در اختیار شما قرار می دهند، برگرفته از سال ها تجربه در زمینه فروش، نصب و ارائه خدمات کاغذ دیواری است. در نتیجه ما سعی داریم یک خرید مطمئن، بدون دردسر در کنار خدمات متنوع، به شما ارائه دهیم.

 

 

دکمه بازگشت به بالا
بستن
شروع مکالمه
1
مشاوره رایگان - ثبت سفارش
درود بر شما دوست عزیز
جهت دریافت مشاوره رایگان، لطفا سوال خود را بپرسید.