پوشش های پنجره ای

بهترین پرده های سال 2021

قطعا بهترین پرده های سال۲۰۲۱ بر اساس مد روز ویژگی ها و قابلیت های خاصی دارند که می تواند محیط زندگی شما را جذاب تر و مدرن تر، جلوه دهد. با شروع سال ۲۰۲۱، بسیاری از ما هنوز در حال کار و یادگیری برای بهبود دکوراسیون داخلی خانه هستیم و فضاهای زندگی خود را متناسب با نیازهای متغیر خود تنظیم کرده ایم. این شامل پرده های پنجره است که هر روز از آن استفاده می کنیم.

برای افزودن ابعادی دنج به خانه، در اینجا برخی از آخرین و جدیدترین پرده های سال ۲۰۲۱ را بررسی می کنیم.

روند طراحی پرده ۲۰۲۱ برای الهام بخشیدن به شما

پرده ها یکی از ساده ترین و سریع ترین راه ها برای ساختن خانه شما هستند. به شرط اینکه نوع مناسب را انتخاب کنید. اگر الگوی آنها زیاد شلوغ باشد، می توانند بر بقیه دکورها غلبه کنند. اگر خیلی سبک یا بی روح باشند، ممکن است مورد توجه قرار نگیرند.

بیایید نگاهی بیندازیم به گرمترین و بهترین پرده های سال ۲۰۲۱ برای داشتن مدرنیته ترین دکور برای پنجره های خود.

پرده های پارچه ای شلوغ گل دار

شاید با خود بگویید که این طرح در گذشته مد بوده و اکنون خیلی زیبایی خاصی ندارد اما اکنون در اروپا این نوع پرده ها، جز ترند خرید و فروش پرده محسوب می شوند و به نوع مولتی کالر یعنی چند رنگی، معروف هستند. ۲۰۲۱ سالی است که می توان با استقبال از نقوش پررنگ، بیانیه ای در این سبک داد. با افزودن پرده هایی با طرح های گل چند رنگ، چاپهای پرگل و پر رنگ را در ترکیب رنگهای سرسبز در نظر بگیرید. این شکوفه های پر جنب و جوش و چشمگیر برای ایجاد پنجره ها در کانون اتاق مناسب هستند.

برای اینکه این ترند و مد روز را به مرحله بعدی برسانید، نقوش گل را در یک پالت تیره انتخاب کنید. این یک روش ایده آل برای تزریق سبک و انرژی به دکوراسیون منزل است که در غیر این صورت منسوخ شده است، بدون اینکه زیاد از حد در آن استفاده کنید.

پرده های چند لایه نازک

روش کلاسیک استفاده از پرده های خاص این است که آنها را با نوع پوشش های پنجره ضخیم تر مانند پارچه و پرده های چوبی جفت کنید. این نه تنها ظاهر اتاق را تغییر می دهد بلکه باعث ایجاد زیبایی در فضای دکوراسیون می شود.

پارچه و پرده های چند لایه نازک را می توان از جهات مختلف باز کرد تا بتواند نور طبیعی را از طریق مواد گسترده پخش کند و در شب برای حفظ حریم خصوصی و عایق بندی بسته شود. این روش درمانی لایه ای هم سبک و عملکرد خانه شما را افزایش می دهد.

پرده هایی با رنگ های زرد

این روند دکوراسیون داخلی رنگ های دلنشین و جذاب و پر جنب و جوشی را برای شما، به ارمغان می آورد. پرده های ترکیبی از رنگ های زرد، اگر با مکملی رنگ های چوبی در دکوراسیون منزل شما ترکیب شود، اثر فوق العاده ای را ایجاد می کند و همین نکات است که آن را در لیست بهترین پرده های سال ۲۰۲۱ قرار داده است.

اگر فضای داخلی به سبک مزرعه دارید، این پوشش پنجره زرد ملایم کاملاً با آن طرح رنگی و دکوراسیون روستایی همراه خواهد بود و بدین ترتیب جلوه جذاب کلاسیک را برجسته می کند.

پرده های زبرا برقی

یکی از انواع پرده های موجود در بازار که در سال ۲۰۲۱ پتانسیل آن را دارد که به عنوان بهترین پرده های سال ۲۰۲۱ انتخاب شود، پرده های زبرا است. این نوع پرده ها، به دلیل تنوع بالایی که در طرح و رنگ دارد مناسب برای هر استفاده ای هست و به تازگی طرح هایی از آن اکنون برای محیط های خاص مانند پذیرایی، سالن های پذیرایی و … مورد استفاده قرار گرفته است.

پرده های مخمل

مخمل ها دوباره مرسوم و جز مد روز شده و اکنون در لیست بهترین و جدیدترین پرده های سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته می شود. از مبل، صندلی و پرده گرفته تا سر تختخواب، پتو و حتی سایه چراغ، مخمل جلوه ای لوکس می بخشد. این پارچه ضخیم، بافته شده و منگوله ای، نور را با کارآیی بیشتری نسبت به ابریشم مسدود می کند و باعث افزایش عایق از سرما و رطوبت می شود. همچنین باعث مسدود شدن گرد و غبار و آلاینده ها می شود و برای افرادی که آلرژی دارند گزینه سالم تری است.

یکی دیگر از مزایای پرده های مخملی، قابلیت عایق صدا بودن آنها است که باعث ایجاد فضای آرام به ویژه در اتاق خواب می شود.

توجه: از آنجا که گرد و غبار و میکروارگانیسم ها ممکن است با در مواد پارچه این نوع پرده ها، جمع می شوند، پرده های مخملی نیاز به تمیز کردن مکرر دارند.

به طور کلی در انتخاب بهترین پرده های سال ۲۰۲۱ اختلاف نظرات بسیاری وجود دارد و ما در این مقاله سعی کردیم پرفروش ترین پرده های بازار ایران و جهان را در یک لیست به عنوان بهترین ها، به شما معرفی کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید