پرده زبرا

پرده زبرا برای پذیرایی

زمانی که تصمیم به خرید پرده برای منزل خود می کنید، یکی از مهم ترین مکان ها که باید در انتخاب پرده ای مناسب، دقت بسیاری به خرج دهید، اتاق پذیرایی است. معمولا این مکان بهترین و زیباترین نقطه منزل شما باید باشد، چون قرار است افراد جدیدی که وارد خانه شما می شوند، ابتدا به این مکان بیایند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با نکات و ترفندهای انتخاب پرده زبرا برای پذیرایی، آشنا کنیم.

پرده زبرا در سال های اخیر با فروش قابل توجهی روبرو شده است و اکنون یکی از انتخاب های شما برای پذیرایی نیز می باشد. زمانی که پرده های زبرا به بازار جهانی معرفی شد، هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که این نوع پرده ها برای پذیرایی نیز مناسب باشد. اغلب از این نوع پرده برای آشپزخانه و اتاق خواب استفاده می کردند. دلیل خاصی برای آن وجود ندارد. البته که برخی به خاطر سهولت در استفاده، از پرده های زبرا، استفاده می کردند.

ابتدا بیایید با پرده زبرا و ویژگی های آن آشنا شویم:

پرده زبرا چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از بهترین و پرفروش ترین پوشش ها برای پنجره های شما که در این سال ها توانسته است، سر و صدای زیادی در این صنعت ایجاد کند، پرده های زبرا هستند. شما می توانید آنها را به عنوان ترکیبی از سایه کور و غلتک مانند استاندارد سفارش دهید. این روش نوآورانه پرده برای پنجره ها که به عنوان پرده های لایه لایه، پرده های دوبل یا تک لایه نیز شناخته می شود، در کنترل نور کمک بسیاری به شما می کند.

شما می توانید اکنون پرده زبرا برای پذیرایی، اتاق خواب، حمام، آشپزخانه و … با طرح ها و نقش های خاص و قابلیت های خاص، سفارش دهید. حال که به خوبی متوجه شدید که پرده زبرا چیست بیایید با نکات استفاده از آن، برای اتاق خواب، آشنا شویم:

انتخاب پارچه مناسب

یکی از مواردی که در انتخاب پرده زبرا برای اتاق پذیرایی باید در نظر بگیرید، جنس پارچه است. شاید مهم نباشد که چه پارچه ای را برای پرده زبرا اتاق در نظر می گیرید، اما سعی کنید برای پرده های اتاق پذیرایی، بهترین را انتخاب کنید. جنس پارچه هایی که برای پرده های زبرا در نظر گرفته می شود، متفاوت است و این فاکتور، اثر قابل توجهی بر قیمت آن ها نیز می گذارد. در نتیجه سعی کنید، بهترین جنس را انتخاب کنید.

هر پرده زبرا معمولا از دو نوع پارچه تور و پارچه ضخیم تر تولید و بهره برداری می شود.

انتخاب طرح پرده زبرا برای پذیرایی

شاید مهم ترین موردی که تفاوت را نسبت به پرده های اتاق خواب و آشپزخانه در سری پرده های زبرا، ایجاد می کند، طرحی روی پرده زبرا است. در گذشته طرح های خاصی برای این پرده های استفاده نمی شد و معمولا همان حالت زبرا  یا گورخری را داشت که با استقبال خوبی نیز روبرو شد. اما تولید کنندگان این پرده ها، به نتیجه رسیدند که از طرح های خاص نیز، در تولید پرده های زبرا، استفاده کنند.

به همین منظور با توجه به طرح هایی که برای این پرده ها، وجود دارد این شرایط ایجاد شده است که شما از پرده های زبرا برای پذیرایی، استفاد کنید.

طرح های متنوع و خاصی برای پرده زبرا برای پذیرایی در بازار ایران وجود دارد که شما باید با توجه به طرح دکوراسیون داخلی منزل خود، رنگ در نظر گرفته شده و خصوصیت هایی که برای پرده خود در نظر دارید، آن را سفارش دهید.

منظور از خصوصیت پرده این است که طرحی که انتخاب می کنید، به اندازه کافی، محیط را برای شما تاریک می کند یا خیر.

تلفیق پرده زبرا و پرده های پارچه ای

طرح های خاصی که برای پرده های پارچه ای استفاده می شد، به قدری جذاب و خاص بود که نظر هر بیننده ای را به خود، جلب می کرد. البته که پرده های پارچه ای مخصوص پذیرایی، همیشه کاربران را با مشکلاتی روبرو می کرد و در برخی موارد مزیت آن فقط و فقط، زیبایی بود و در کارایی آن به عنوان پرده ای، مشکلاتی را ایجاد می کرد.

نگرانی این جریان با تلفیق پرده های پارچه ای و پرده های زبرا، برطرف شد. طراحان دکوراسیون داخلی طرح هایی با تلفیق این دو پرده برای انواع دکوراسیون داخلی، ایجاد کرده اند که مزیت های زیادی را برای افراد خانه به همراه، داشته است.

یکی از مهم ترین مزیت های آن، کارایی یک پرده مکانیزه مدرن با زیبایی خاص و دلنشین پرده های پارچه ای که نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.

تمیز کردن پرده های زبرا پذیرایی

یکی از مشکلات پرده های پارچه ای تمیز کردن و شستشو آن ها است. در صورتی که پرده زبرا برای پذیرایی انتخاب کنید، دیگر جای نگرانی نیست. در گذشته برای شستن و تمیز کردن پرده های پارچه ای، می بایست هزینه ای برای باز کردن آن، شستشو و نصب آن، پرداخت می کردید. اما پرده های زبرا به سادگی یک آب خوردن، شسته و تمیز می شوند.

کافیست با جارو برقی یا بخارشور، آن را تمیز کنید و برای لکه های ناجور، از پارچه ای آغشته به مواد شوینده استفاده کنید.

بهترین نوع پرده های زبرا برای پذیرایی چیست؟

در اینجا می خواهیم به یکی از متداول ترین سوالات به عنوان آخرین مطلب این محتوا، پاسخ دهیم. پرده ها زبرا دارای انواع مختلفی است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد. با بررسی هایی که انجام داده ایم، بهترین نوع پرده زبرا برای اتاق پذیرایی، پرده های دو مکانیزم یا شب و روز است که با طرح های خاص خود، شکل رسمی تری داشته و برای اتاق پذیراییف مناسب است. حال اگر این پرده های زبرا دو مکانیزم را با پرده های پارچه ای تلفیق کنید، شکل خاص تری به خود گرفته و گزینه ای عالی برای اتاق پذیرایی می شود.

10 تصور اشتباه در خرید پرده زبرا سفارشی

برخی تصورات اشتباهی در مورد خرید پرده زبرا سفارشی دارند. تصوراتی که مانع رسیدن مخاطبان پرده به ایده عال ترین نوع مدنظر آن هاست. پرده های پنجره از نوع سفارشی رفتارهای پنجره شما را به مناسب ترین از نظر شما، نزدیک می کنند. آنها بسیار راحت در دسترس هستند و ممکن است حتی بسیار مقرون به صرفه تر نیز باشند. اما واقعا این درست است که پرده های سفارشی همیشه هزینه های بیشتری را گردن شما می اندازد یا واقعا ارزش ندارد که هزینه ای اضافی بابت پرده های سفارشی، پرداخت کنیم. در ادامه به این موضوع می پردازیم.
بله، درست متوجه شدید این آسان تر است که رفتار پرده های پنجره خود همان طور که مد نظرتان هست، در نظر گرفته و سفارش دهید. یک پیشنهاد بی نظیر برای همه وجود دارد. شما فقط باید برخی از باورهای غلط پیش ساخته و قدیمی رایج خود را که مانع از انتخاب یک روش کارآمد عالی برای پنجره برای خانه شما شده است، از بین ببرید.
بیایید از برخی از باورهای غلط رایج را با هم بررسی کنیم و این موضوع را برای شما نیز روشن کنیم تا اکنون بتوانید در مورد انتخاب و خرید پرده زبرا سفارشی یا هر نوع پرده دیگر که با واقعیت و دانش همراه است تصمیم آگاهانه بگیرید.

تصورات اشتباه در مورد خرید پرده های سفارشی

هرآنچه که در آن شک و تردید دارید ممکن است درست نباشد. ما می خواهیم شک و تردیدها و اشتباهات فکری که کاربران در مورد پرده های سفارشی مخصوص خرید پرده زبرا سفارشی، دارند را برای شما بررسی کنیم:

پرده های زبرا سفارشی گران هستند

روزهایی که رفتار پنجره ها و راه حل ها یک خواب آرام دور از انتظار بود، گذشته است زیرا گران و پرهزینه بودند. با ظهور تکنولوژی و دوران مدرن، انواع مختلفی از پرده های ارزان قیمت در دسترس است که از مواد مختلفی مانند چوب مصنوعی، پرده وینیل و غیره ساخته شده اند که بسیار مقرون به صرفه هستند. این پرده ها با نرخ بسیار مناسبی در دسترس هستند و می توانند متناسب با بودجه هر فردی باشند.

نگهداری از پرده های سفارشی زبرا کار دشواری است

پرده های سفارشی نوع زبرا از موادی ساخته شده اند که تمیز کردن آنها بسیار آسان است. برای تمیز نگه داشتن این پوشش پنجره ها هیچ رژیم تمیزکننده ای برای شکستن وجود ندارد. فقط پاک کردن آنها با اسفنج آغشته به مواد شوینده ملایم یا تمیز کردن آنها با جارو برقی با شدت کم برای درخشش آنها کافی است.

خرید پرده زبرا سفارشی کار ساده ای نیست

فروشگاه های اینترنتی لوکس دکور اینجا است تا خرید را به یک تجربه ساده و لذت بخش برای مشتریان تبدیل کنند. اکنون می توانید از نظر پوشش پنجره مانند مینی پرده، پرده های آلومینیومی، پرده های سلولی، پرده های غلتکی، پرده های رومی و غیره چندین گزینه را غربال کنید و سپس یکی از گزینه های متناسب با بودجه و نیاز خود را انتخاب کنید. با چند کلیک تمام آنچه در رایانه شما لازم است برای سفارش یک پوشش پنجره انجام می شود و در کمترین زمان ممکن به درب منزل شما تحویل داده می شود. بنابراین اکنون می توانید از راحتی منزل خود به خرید پرده زبرا سفارشی بپردازید.

انتخاب محدود در خرید پرده زبرا سفارشی

بنابراین این پوشش های پنجره ای در طیف گسترده ای از رنگ ها و طرح ها موجود است، گزینه های زیادی را برای انتخاب طرح مطابق با میل شما فراهم می کند. شما همچنین می توانید این نوع پرده ها را برای هر مکانی که مدنظر دارید انتخاب کنید. پرده های افقی، پرده های چوبی بافته شده، پرده های چوبی مصنوعی، پرده های سلولی و انواع مختلف پرده های زبرا برای سفارشی سازی طبق نظر و عقیده شما، وجود دارد. پس در این زمینه انتخاب های گسترده ای دارید.

پرده های سفارشی زبرا، فقط زیبایی دارند، کارایی ندارند

پرده هایی مانند پرده های زبرا بافته شده طبیعی، پرده های آلومینیومی، سایه های خورشیدی و غیره ایده آل برای دریافت گرمای کافی در طول زمستان ها هستند تا خانه شما را دنج و گرمازدگی اشعه های مضر UV را کنترل کنید همچنین می تواند دکوراسیون داخلی خانه شما را نیز بهبود ببخشند، در نتیجه دمای مناسب را در داخل خانه حفظ می کند.

نداشتن تناسب بین پرده های زبرا با دکوراسیون داخلی منزل

در دسترس بودن انواع پرده های سفارشی در مجموعه ای از سبک ها، رنگها و طرح ها، هماهنگی خاصی با دکوراسیون کل خانه ایجاد می کند به گونه ای که حتی شما در انتخاب طرح و مدل مورد نظر دچار سردرگمی می شوید.

پرده های سفارشی با محیط زیست سازگاری ندارند

پرده هایی که از عناصر طبیعی مانند چوب، بامبو و غیره ساخته شده اند بسیار سازگار با محیط زیست هستند. سایر پوشش های پنجره مانند پرده های پلی استر، پرده های آلومینیومی، وینیل و … دارای گواهینامه Green برگرفته از برترین تولید کننده پرده های مدرن در جهان هستند و عاری از مواد سمی و خطرناک مانند سرب، آرسنیک و … می باشند، بنابراین برای خانه و خانواده شما نیز ایمن می باشند.

پرده های سفارشی زبرا برای هر اتاقی مناسب نیست

اگر فکر می کردید که پس از آن پوشش پنجره ها فقط مربوط به اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما است، باید اکنون افکار خود را بازسازی کنید. پرده سفارشی زبرا دارای انواع مختلفی است که شامل پنجره های هوشمند حریم خصوصی، پرده های وینیل، مینی پرده ها، پرده های آلومینیومی، پرده های چوبی و … می باشند که برای نصب در آشپزخانه، اتاق کودک، حمام، فضای غذاخوری و … مناسب هستند. این محیط فضای هر یک را می سازد اتاق های شما با تهیه عایق اشعه های مضر UV راحت و دنج است.

پرده های سفارشی صرفه جویی در مصرف انرژی را ندارند

راه حل های زیادی برای پنجره وجود دارد که عایق بندی کاملی از گرما و نور را ارائه می دهند. پرده های رومی عایق بندی شده، پرده های سلولی و غیره برخی از انواع متنوع پوشش پنجره ها هستند که می توانند طیف گسترده ای از تاریکی را فراهم کنند که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود. انتخاب پرده سفارشی زبرا می تواند در مصرف انرژی شما صرفه جویی قابل توجهی را داشته باشد

پرده های سفارشی مناسب پنجره های بزرگ نیستند

پرده سفارشی متناسب با هر نوع پنجره با هر نوع سایزی می باشد. کافیست در زمان خرید پرده زبرا سفارشی، بزرگترین سایز آن را سفارش دهید تا متوجه شوید که این نوع پرده ها، محدودیتی در سفارش دادن ندارند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
آغاز گفتگو
سوالی دارید؟
درود بر شما دوست عزیز
چطور میتونیم به شما کمک کنیم ؟