پوشش های پنجره ای

نکات مهم در انتخاب طرح پرده لوردارپه

423 1 - نکات مهم در انتخاب طرح پرده لوردارپه

عوامل زیادی بر انتخاب و خرید پرده لوردراپه تاثیر می گذارد. طرح های موجود بر روی پرده لوردراپه با توجه به کاربردی که دارند انجام می گیرد. همانطور که می دانید این مدل پرده در تمامی ساختمان ها اعم از اداری، پزشکی، آموزشی، مسکونی، هتل ها و… کاربرد دارد، اما این که چه طرحی برای آن مناسب است سوال اصلی می باشد. در انتخاب و خرید اینترنتی پرده طرح لوردراپه این که در چه نقطه ای از منزل استفاده می شود نیز اثر گذار می باشد برای مثال پرده لوردراپه اتاق بچه به طرح های کودکانه نیاز دارد اما پرده لوردراپه آشپزخانه به طرح های فانتزی و جذاب. با این وجود انتخاب پرده با هر طرح و رنگی سلیقه ای بوده و با توجه به سایر رنگ ها و طرح های به کار رفته در دکوراسیون انتخاب می گردد.

بهترین انتخاب پرده لوردراپه برای دفتر کار

جهت خرید اینترنتی پرده لوردراپه برای محل های کار توصیه می شود از پرده لوردراپه با طرح های ساده و رنگ بندی متنوع استفاده شود. اما این مورد در زمینه اداراه ها و ساختمان های پزشکی و… که با کارمندان و مراجعین بزرگسال در ارتباط است صدق می کند. برای اتاق بستری کودکان در بیمارستان ها و یا مدارس و مهدکودک ها بهتر است از طرح هایی بر روی پرده لوردراپه استفاده شود که کودکان را جذب کند اما این مورد اصلاً در ایران رعایت نمی شود مگر در برخی موارد بسیار کم. پس حتما در خرید پرده این مورد را در نظر بگیرید.

Capture 7 - نکات مهم در انتخاب طرح پرده لوردارپه

انتخاب بهترین پرده لوردراپه برای آشپزخانه

معمولاً در خرید اینترنتی پرده برای آشپزخانه پنجره هایی در ابعاد کوچک تعبیه می شود که به پرده کوچکی نیاز دارند. اما در برخی از موارد دیگر نیز پنجره های بزرگ برای آشپزخانه ها نیز دیده می شود. با این شرایط انتخاب پرده برای آشپزخانه با درنظر گرفتن ابعاد پنجره انجام می گیرد. برای پنجره های کوچک بهتر است پرده ای با طرح فانتزی، طبیعت و یا هر طرح دیگری که خیلی هم شلوغ نباشد انتخاب شود. زیرا طرح پرده خیلی شلوغ برای ابعاد کوچک نه تنها ظاهر فضا را زیبا نمی کند بلکه ظاهری زشت تر نیز به نمایش می کذارد. در ضمن بهتر است در انتخاب پرده مناسب برای آشپزخانه طرح و رنگ کاشی ها و سرامیک را در نظر بگیرید و اگر در آشپزخانه منزل شما کاشی های ساده و سفید رنگی به کار رفته پرده انتخابی بایستی با آن تطابق داشته باشد.

انتخاب بهترین پرده لوردراپه متناسب با اتاق کودک و نوجوان دختر

دختر ها در هر سن و سالی که باشند به رنگ های قرمز و صورتی علاقه بیشتری را نشان می دهند به همین علت توصیه می شود در انتخاب پرده برای فرزندان دختر این دو رنگ را بیشتر مورد نظر قرار دهید. برای نوجوانان طرح های فانتزی به کار رفته در این رنگ ها انتخاب خوبی است. اما برای کودکان انتخاب تصاویر کارتونی با پرنسس های زیبا انتخاب بهتری محسوب می شود.

انتخاب بهترین پرده لوردراپه برای اتاق کودکان و نوجوانان پسر

بسیاری از پسر ها در سن و سال های متفاوت به رنگ های آبی و سبز تمایل بیشتری دارند به همین علت لازم است برای انتخاب پرده اتاق خواب پسرانتان این دو رنگ را فراموش نکنید و هر طرحی که برای آن ها انتخاب کردید دارای زمینه آبی و یا سبز رنگ باشد. برای کودکان با جنسیت پسر انتخاب طرح های کارتونی اکشن و یا طرح ماشین انتخاب مناسبی محسوب می شود اما برای نوجوانان طرح های فانتزی آبی رنگ و یا طرح ساده لوردراپه بهترین گزینه ها از میان انواع موجود می باشد.

3 25 - نکات مهم در انتخاب طرح پرده لوردارپه

انتخاب بهترین پرده لوردراپه برای اتاق پذیرایی

یکی از مهم ترین مکان ها در خانه هر فردی اتاق پذیرایی است. اتاقی که ما مهمان ها را در آنجا پذیرایی می کنیم. در نتیجه می بایست بهترین و زیباترین دیزاین را برای این بخش در نظر بگیریم. پرده های لوردراپه در طرح ها و رنگ های مختلف کاملا مناسب و جذاب برای اتاق های پذیرایی و مهمان خانه ها است. حتی برخی از تالارهای پذیرایی نیز از این نوع پرده ها برای فضای خود در نظر می گیرند. بهترین رنگ پرده لوردراپه برای اتاق پذیرایی رنگ های کرم و روشن با طرح هایی طلایی می باشد که معمولا در این طرح ها از اکسسوری و دستک های سلطنتی نیز استفاده شده است.

آیا پرده لوردراپه را می توان اینترنتی خریداری کرد؟

شاید در نگاه اول اندازه گیری این پرده برای شما سخت باشد اما مطابق با اصولی که برای اندازه گیری پرده های این مدل، وجود دارد خودتان می توانید جایگاه پرده را اندازه گیری و مطابق با آن، پرده را سفارش دهید.

 

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *