پرده زبرا

 پرده زبرا ارزان ‌قیمت

پرده زبرا ارزان قیمت

یکی از مهم‌ ترین مواردی که بر روی دکوراسیون داخلی تأثیر بسیار زیادی می‌ گذارد مسئله نور می ‌باشد، بنابراین باید بتوانید نور را به‌ نحوی تنظیم کنید که محیط اطراف شما تاریک یا پر نور نباشد.

پرده‌ های مختلفی در بازار وجود دارد که از میان آن‌ ها می‌ توان پرده زبرا را معرفی کرد.  این نوع از پرده‌ ها به‌ راحتی تنظیم خواهند شد و در عین سادگی، زیبایی بی‌ نظیری را ایجاد می ‌کنند. در نهایت به‌ عنوان یکی از محبوب‌ ترین پرده‌ ها برای دکوراسیون‌ های داخلی مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

تولید کننده‌ هایی که در تهران به طراحی و تولید این نوع پرده ها می ‌پردازند، با توجه به سلیقه مردم طرح‌ های خود را ایجاد خواهند کرد و متریال را به‌ صورت مستقیم از کارخانه خریداری می کنند، به‌ همین علت می‌ توان به خرید ارزانترین پرده زبرا در تهران پرداخت. برای آشنایی بیشتر شما با پرده‌ های زبرا قصد داریم در ادامه مطلب اطلاعات مناسبی را در اختیار شما بگذاریم.

b7acfbf9 9172 4952 95af 15ba928cb10a e1674546214992 -  پرده زبرا ارزان ‌قیمت

معرفی پرده زبرا

پرده زبرا به پرده هایی  گفته می‌ شود که شکل آن‌ ها شبیه به خط‌ های روی بدن گورخر می ‌باشد که این خط‌ ها افقی هستند و آن ‌ها را معمولا با ۲ رنگ متفاوت و یکی در میان تولید می‌ کنند.

در واقع این نوع از پرده‌ ها کاملا شبیه به پرده‌ های کرکره‌ ای می ‌باشند و تنها تفاوت آن‌ ها در جنس پارچه به‌ کار رفته است، اما پرده‌ های زبرا از دوام بیشتری برخوردار هستند.

پرده های زبرا را می توان به شکل برقی یا دستی تنظیم کرد که پرده ‌های برقی از موتورهای خاصی برخوردار هستند و می ‌توان آن را با ریموت کنترل کرد.

انواع پرده زبرا

Zebra Curtain Model -  پرده زبرا ارزان ‌قیمت

بسیاری از افراد ممکن است به‌ جای استفاده از پرده زبرا به استفاده از پرده‌ های تزیینی با پارچه ‌های والان دار بپردازد، اما باید بگوییم برای مکان ‌هایی پارچه والان دار را بکار می ‌برند که قصد باز کردن آن ‌ها را نداشته باشد و بیشتر به زیبایی دکوراسیون داخلی مرتبط می‌ شود.

از طرفی اگر قصد دارید که نور ملایمی از خورشید را به محیط داخلی خانه یا فضاهای دیگر راه دهید بهتر است، از پرده‌ های زبرا استفاده ‌کنید و پرده‌ های زبرا در انواع مختلفی چون پرده‌ های دستی، برقی و اتوماتیک تولید خواهد شد.

تنظیمات پرده های زبرا دستی را با کمک طناب ‌ها و زنجیرهایی که کنار پرده قرار دارند، می ‌توانید انجام دهید. پرده های برقی همان‌ طوری ‌که گفته شد با استفاده از ریموت کنترل می شوند، اما پرده های اتوماتیک زبرا به‌ صورت منبع به شکل خودکار می‌ تواند نور فضای مورد نظر شما را تنظیم نماید.

8 3 -  پرده زبرا ارزان ‌قیمت

ویژگی ‌های پرده زبرا

بسیاری از افراد که به فکر خرید پرده زبرا هستند معمولا به دنبال اطلاعات مختلفی در مورد این پرده می باشند. از طرفی عده‌ ای ممکن است در مورد قیمت این پرده به بررسی بپردازند و اطلاعات مناسبی را در مورد قیمت زبرا ارزان کسب کنند، عده ‌ای دیگر به‌ دنبال ویژگی‌ های این نوع پرده هستند که در ادامه ویژگی‌ های آن را برای شما بیان می‌ کنیم.

از ویژگی‌ های انواع پرده زبرا می ‌توان طول عمر زیاد، نصب راحت و سریع، شستوشوی راحت، نگه‌ داری راحت، امکان نصب راحت، تنوع در طرح‌ های مختلف، امکان جمع کردن پرده زبرا به‌ صورت کامل و عدم نیاز به جمع کردن آن‌ ها برای تنظیم نو را نام برد.

مزایای پرده زبرا

همه افراد به ‌دنبال پیدا کردن اطلاعاتی در مورد قیمت زبرا ارزان هستند، اما یکی از موارد مهمی که علاوه‌ بر قیمت انواع پرده‌ های زبرا باید مورد توجه قرار دهید، مزایای این نوع پرده‌ ها می ‌باشد.

در مورد مزایا پرده زبرا باید بگوییم که کارکردن با آن بسیار راحت‌ تر از کار کردن با پرده های دیگر می‌ باشد، یعنی نمی ‌توان به ‌راحتی کار با این پرده را با پرده های دیگر مقایسه کرد، همچنین به‌ راحتی می‌ توانید در صورت لزوم از ورود نور به محیط داخل خانه یا فضاهای دیگر جلوگیری کنید.

با توجه به این‌ که طرح ‌های مختلفی را برای تولید پرده‌ های زبرا بکار می‌ برند، شما می‌ توانید در تمامی دکوراسیون ‌های مختلف که به‌ صورت مدرن اجرا شده‌ اند آن‌ ها را بکار ببرید.

InShot 20211003 122112566 min -  پرده زبرا ارزان ‌قیمت

معرفی انواع زبرا

شما به‌ راحتی می‌ توانید عکسی را که در نظر دارید بر روی پرده‌ های زبرا چاپ کنید و آن را کاملا سفارشی شده مورده استفاده قرار دهید که برای پیدا کردن ارزانترین زبرا در تهران باید با تمامی آن ها آشنا داشته باشید.

پرده‌ های زبرا از لحاظ طرح و کاربرد در دسته‌ بندی ‌های مختلفی قرار دارند که شامل پرده زبرا دوبل، پرده زبرا سیلوئت، پرده‌ زبرا ارسی، پرده زبرا چاپی پرده و زبرا رومن می ‌شود که در ادامه مطالب هر کدام از آن ها را مورد بررسی قرار می‌ دهیم.

پرده زبرا سیلوئت

پرده زبرا سیلوئت به ‌معنای ضد نور است که از ۲ لایه تور یا حریر به ‌صورت موازی در کنار هم و یک لایه پارچه ای ساخته می‌ شود که ظاهر آن ها دقیقا مانند پرده ‌های کرکره فلزی می باشد.

به این نوع از پرده‌ ها پرده زبرا سه‌ بعدی هم گفته می‌ شود، پرده زبرا سیلوئت معمولا از دیگر پرده‌ نای زبرا قیمت کمتری را دارا هستند؛ بنابراین اگر به‌ دنبال اطلاعاتی در مورد قیمت زبرا ارزان هستید، به این موضوع دقت داشته باشید که پرده ها با توجه به کاربردی که دارند از قیمت های مختلفی برخوردار هستند.

پرده زبرا دوبل

نوع دیگری از پرده‌ های زبرا در بازار وجود دارد که از لایه پارچه روی همدیگر تشکیل می ‌شوند و از جنس و تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. در واقع پرده زبرا دوبل از دیگر پرده ها نازک ‌تر می ‌باشد، به ‌نحوی که به‌راحتی می ‌توانید در طول روز از نور خورشید نهایت لذت را ببرید و شب ‌هنگام هم از لایه ضخیم‌ تر پرده استفاده کنید تا حریم شخصی شما کاملا حفظ شود.

پرده زبرا ارسی

پرده ‌های زبرا ارسی شبیه به انواع دیگر عمل می ‌کند، اما این نوع از پرده‌ ها در هر ارتفاعی که مدنظر شما باشد روشنایی را به محیط داخلی وارد نمی کند؛ یعنی برای این‌ که فضای داخلی خانه شما روشن شود باید آن ‌ها را تا انتها پایین بیاورید.

پرده زبرا چاپی

پرده‌ های تزیینی بسیاری در بازار وجود دارد که از میان آن ‌ها می ‌توان پرده زبرا چاپی را نام برد که به ‌صورت طولی و موازی روی ‌هم قرار خواهند گرفت و می ‌توان از سایه روشن آن استفاده کرد.

پرده زبرا رومن

ممکن است عده‌ ای از افراد تنها به ‌دنبال پرده ای باشند که از لحاظ قیمت کاملا مقرون‌ به صرفه باشد ‌که اطلاعات مختلفی را در مورد قیمت زبرا ارزان در اختیار شما قرار داده‌ ایم حال باید کارایی آن را مورد بررسی قرار دهیم.

در واقع پرده‌ های رومن که یکی از جدیدترین پرده ‌های زبرا است از پلی استر تولید می ‌شود. این نوع از پارچه‌ ها از چین‌ خوردگی ‌های برخوردار هستند و به‌ صورت یکنواخت و منظم تا می ‌شوند.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *