پرده زبرا, پوشش های پنجره ای

هر آنچه درباره پرده زبرا برقی باید بدانید!

پرده زبرا برقی یکی از جدیدترین محصولاتی است که برای بهبود دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۰ استفاده می کند. ایده ای ناب و چشم نواز برای پرده ها که برای خانه لوکس به کار گرفته می شود. هنگامی که در حال ساخت خانه جدید هستید و یا در حال بازسازی خانه خود هستید، بهره وری انرژی یک مسئله اساسی است و دلیل آن این است که به خاطر تقاضای زیاد و عرضه ناپایدار، به سرعت به یک موضوع مهم اقتصادی تبدیل شده است.

منظور ما از بهره وری انرژی این است که صاحبان خانه باید ارزیابی کنند که خانه آنها چقدر از انرژی برای نور و خود گرم شدن استفاده می کند. داشتن خانه ای که در طول سال بدون سیستم گرمایش یا سرمایش فعال راحت باشد، ممکن است یک رویا به نظر برسد و شما به راحتی با اقدامات ساده ای می توانید برای اطمینان از ماندگاری دما، انجام دهید. یکی از آنها ادغام استفاده از پرده های برقی است.

شما ممکن است ساعت ۷ صبح از خانه بیرون رفته و شب به خانه برگردید. حال با داشتن پرده زبرا برقی، آن را به گونه ای برنامه ریزی کنید که در زمان های مشخص پرده کنار رفته یا در زمان های مشخص پرده بسته شود.

۷ ویژگی خاص پرده زبرا برقی

اگرچه این رفتارهای پنجره عملکردی مشابه عملکردهای پرده های قدیمی و سنتی دارند، اما پرده زبرا موتوردار برقی قابلیت اضافه تری دارند. بگذارید با هم هفت مزیت این نوع پرده ها را بررسی کنیم تا بفهمیم چرا سرمایه گذاری برای این نوع پرده ها در دکوراسیون داخلی، ارزشمند است.

عملکرد راحت آن ها

اگر نمی خواهید هر روز وقت خود را برای تنظیم پرده خود اختصاص دهید، مکانیزه بودن آن ها، این کار را برای شما انجام می دهند. پیشرفت های اخیر در اتوماسیون و دکوراسیون داخلی خانه باعث شده است که پرده زبرا موتوردار برقی به یک عنصر مهم در این موضوع تبدیل شود، به این معنی که شما می توانید این کار تکراری را خودکار کنید و خانه خود را در دمای مناسب نگه دارید. می توان آنها را برای باز و بسته شدن در زمان های خاص یا بر اساس دمای خارج از برنامه با استفاده از یک برنامه تنظیم کرد. تمام آنچه شما نیاز دارید یک دستگاه هوشمند یا از راه دور است.

آنها برای کودکان و حیوانات خانگی ایمن هستند

تنظیم نوع نوردهی پنجره ها با طناب، به ویژه آنهایی که دارای حلقه هستند، می تواند برای حیوانات خانگی و کودکان خطر خفگی داشته باشد. پرده زبرا برقی به والدین و صاحبان حیوانات خانگی آرامش می دهند و می دانند که لازم نیست نگران چنین خطرات باشند. این باعث می شود آنها به یک اتاق ایده آل اضافه شوند.

پیش به سوی کم مصرف شدن

پرده های موتوری به لطف توانایی کنترل میزان نور خورشید و عایق بندی آن ها، کارایی خانه شما را افزایش می دهد. باز نگه داشتن آنها به این معنی است که می توانید چراغ ها و لامپ ها را خاموش کرده و در زمستان از گرمای کمتری استفاده کنید. از آنجا که می توان آنها را برای باز و بسته شدن در ساعات مشخصی از روز برنامه ریزی کرد، حداکثر بازده روشنایی را ارائه می دهد. این عوامل به شما کمک می کند تا هزینه های ماهیانه آب و برق خود را کاهش دهید.

داشتن خانه ای هوشمند

این روزها صاحبان خانه می توانند ترموستات هوشمندی را خریداری و نصب کنند که داده ها را ذخیره می کند و تعیین می کند که پنجره چه رفتاری را از خود در ساعات مختلف روز، نشان دهد. هنگامی که با پرده زبرت برقی یکپارچه می شوند، با توجه به زمان روز، آب و هوا و دمای داخل خانه شما به کاهش مصرف انرژی کمک می کنند. ترموستات از این داده ها برای حس کردن زمان بیش از حد گرم شدن یا سرد شدن یک اتاق استفاده می کند و پرده را به جای استفاده از HVAC باز یا بسته می کند.

آنها در برابر آسیب های خورشید محافظت می کنند

تماس مداوم با نور مستقیم خورشید می تواند کفپوش، مبلمان و پنجره های شما را محو کند. اما پرده های موتوری با برنامه ریزی برای باز و بسته شدن در زمان های خاص می توانند از اشیا با ارزش شما به طور موثر محافظت کنند. این امر باعث می شود پرده زبرا موتوردار برقی گزینه مناسبی برای صاحبان خانه هایی باشد که با بسیاری از پنجره ها سر و کار دارند، مخصوصاً آنهایی که در مکان های صعب العبور قرار دارند.

امنیت بیشتر با پرده زبرا برقی

برنامه ریزی برای نوع رفتار این پنجره ها در زمان های خاص می تواند به نظر برسد که در خانه شما کسی سکونت می کند. به عنوان مثال زمانی که به مسافرت می روید، ممکن است دزدان خانه شما را زیر نظر داشته باشند، زمانی که ببینند پرده های شما به صورت برقی زمان های مختلف، جمع و بسته می شود، یعنی اینکه خانه شما کسی سکونت می کند و خالی از سکنه نیست.

تنوع زیاد در کنترلرهای مختلف

پرده زبرا برقی را می توان با استفاده از روشهای مختلفی از جمله سوئیچ بی سیم دیواری، اپ موبایل یا ریموت کنترل آن را کنترل کرد. داشتن سوئیچ از راه دور و سوئیچ دیواری توصیه می شود تا به همه اجازه دهید پرده ها را در هر زمان که لازم باشند تنظیم کنند. علاوه بر این، برنامه هایی وجود دارد که می توانید بارگیری کنید و به طور خاص برای کنترل آسان طراحی شده اند. که شامل فرمان صوتی است.

پرده های برقی موتوردار زبرا یک پوشش پنجره ای منحصر به فرد و هوشمند است که راحتی و سادگی را به خانه شما می بخشد. همانطور که فناوری بیشتر و موثرتر به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل می شو ، ارتقا این بخش ها به سهولت بهتر زندگی کمک می کند. گرچه ممکن است پرده زبرا موتوردار برقی در ابتدا یک سرمایه گذاری قابل توجه به نظر برسند، اما در طولانی مدت در هزینه و زمان شما صرفه جویی می کنند.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید