پرده زبرا

نکات مهم هنگام خرید انواع پرده زبرا

انتخاب پرده کار ساده ای است اما در صورتی که بخواهید پرده ای کاملا ساده و بدون در نظر گرفتن طرح و رنگ و فقط برای پوشاندن دید پنجره از آن استفاده کنید. اما اگر بخواهید طرحی مطابق با دکوراسیون داخلی خود، لوازم خانه و نوع چیدمان آن انتخاب کنید، کار دشوار می شود. اینکه کدام پرده برای شما مناسب و است و کدام پرده تصویر داخلی خانه شما را نامناسب می کند، موضوع مهمی است که باید در هنگام خرید پرده در نظر بگیرید. ما در این محتوا نکات مهمی درباره انواع پرده زبرا و مواردی که هنگام خرید باید در نظر بگیرید، گفته ایم.

چگونگی انتخاب و خرید پرده زبرا برای آشپزخانه و پذیرایی

  1. انتخاب پرده برای آشپزخانه از حساسیت بیشتری به نسبت مکان های دیگر برخوردار است. لازم است خریدار پیش از خرید پرده برای آشپزخانه ابتدا طرح ظاهری آن را در نظر بگیرد و پرده را مطابق با طرح کاشی های آشپز خانه انتخاب کند برای مثال اگر در آشپزخانه کاشی های سفید ساده استفاده شده است پرده های ساده می توانند زیبایی بیشتری را به این فضا اهدا کنند.
  2. چون در این فضا چربی ها و دود بیشتری جریان دارد توصیه می شود پرده انتخابی قابلیت شستشو را داشته باشد تا خانم های خانه دار بتوانند آن را هر چند مدت یک بار در درون لباسشویی تمیز کنند.
  3. از دیگر ویژگی هایی که لازم است در راهنمای خرید پرده زبرا برای آشپزخانه به آن اشاره شود این است که انتخاب پرده به گونه ای انجام شود که قابلیت تنظیم نور در آن از بین نرود. برای مثال پرده های تماماً تور نمی توانند جلوی ورود نور به فضا را بگیرند و در هر حالتی که باشند بسته و جمع یا کامل باز به خوبی نور از آن عبور می کند.
  4. پرده های آشپزخانه را نمی توان از مدل بلند و آویز انتخاب کرد زیرا در هنگام آشپزی جلوی دست و پا را گرفته و مانع انجام وظیفه درست می شود. حتی درصد چرکین و کثیف شدن ان افزایش پیدا می کند. به همین دلایل ذکر شده لازم است خریدار پرده جمع و جوری را برای این فضا انتخاب نماید.
  5. پرده های پذیرایی کاملا با کارایی پرده های آشپزخانه ها متفاوت است. معمولا پرده های بخش اتاق پذیرایی همیشه بسته است و کارایی آن بیشتر روی زیبایی آن متمرکز می شود. وقتی شما بهترین پرده زبرا پذیرایی را خریداری کرده اید که پرده خریداری شده با دکوراسیون داخلی بخش پذیرایی هماهنگی داشته باشد و جذابیت این بخش از خانه را دوچندان کند. در نتیجه در خرید این پرده موضوع زیبایی را بیشتر مدنظر قرار دهید.
مطالعه نمایید!  تفاوت پرده شید و پرده زبرا | دانستنی های مهم قبل از خرید پرده

مزایای پرده زبرا

در خرید اینترنتی پرده یا بهتر است بگوییم که خرید پرده باید با مزایای آن آشنا شوید. قیمت پردهای جدید با توجه به نوع خود می تواند متفاوت باشد اما مهم تر از همه مزیت های آن ها است که بر روی این قیمت ها تاثیر می گذارد. برای خرید پرده زبرا لازم است برخی نکات مانند علت استفاده از پرده در فضا های مسکونی و یا اداری، میزان اهمیت تنظیم نور در فضاهای مختلف منزل، درصد زیبایی مورد انتظار از پرده و… را مورد توجه قرار داد. چنانچه بتوانید برای تمامی این سوالات در ذهن خود پاسخی پیدا کنید می توانید به راحتی انتخابی عالی از پرده منزل خود داشته باشید. پیش از هرگونه خرید تعدادی پرده که بیش از همه نظر شما را به خود جلب کرده است را انتخاب کنید و فروشنده بخواهید  نمونه ای از پارچه و حتی تصاویر پرده را در مقابل شما قرار بدهد. پس از آن شما می توانید با توجه به میزان روشنایی فضای اتاق و طرح و رنگ دکوراسیون بهترین آن ها را انتخاب نمایید.

  1. از مهم ترین مزیت های پرده زبرا که در خرید اینترنتی مورد توجه کاربران قرار گرفته است می توان به طول عمر و دوام پرده اشاره کرد. این مدل پرده به نسبت دیگر انواع موجود در بازار از ماندگاری بیشتری برخوردار است و می تواند تا سالیان سال برای خریدار همانند روز اول کار کند.
  2. نصب این مدل پرده در سریع ترین زمان و بدون هیچگونه دردسری انجام می پذیرد
  3. این پرده با قابلیت جمع شدن بسیار عالی و ساده ای که دارد می تواند در سریع ترین حالت نور مورد نیاز فضا را تنظیم کند
  4. تنوع طرح و رنگی که این مدل پرده دارد زمینه ساز انتخاب عالی برای مشتریان محسوب می شود و خریدار قادر خواهد بود با توجه به نیاز خود نمونه ای از این پرده ها را تهیه نماید.
  5. در صورتی که نصب پرده به صورت برقی انجام پذیرد قابلیت های جمع شدن و باز شدن آن تنها با استفاده از ریموت کنترل از راه دور برای ساکنان منزل امکان پذیر می شود و دیگر نیازی به برخاستن از جای خود برای آن ها وجود ندارد.
مطالعه نمایید!  راهنمای خرید پرده زبرا جدید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن