پرده زبرا

یکی از مهم ترین دغدغه در تجهیز فضا در نظر گرفتن پرده هایی مناسب برای پنجره ها است. ما در اینجا قصد داریم خرید پرده زبرا را برای شما آسان کنیم و هر گونه چالشی که در خرید این محصول دارید را برطرف سازیم. لوکس دکور به عنوان یکی از مراجع ارائه دهنده محصولات دکوراسیون داخلی، پرده های مختلفی را برای انواع پنجره ها و طرح های دکوراسیون داخلی ارائه می دهد.

پرده های زبرا ترکیبی از پرده شید و کرکره ای می باشد که به صورت دو لایه موازی هستند. این پرده متشکل از تور و پارچه است. یکی از ویژگی های پرده زبرا کنترل روشنایی است که شما با انتخاب این نوع پرده می توانید به میزان دلخواهتان نور و روشنایی منزل را کنترل کنید. این نوع پرده از پارچه ای به صورت افقی که از جنس تور و نوعی پارچه، تشکیل شده است. پرده های زبرا تحولی زیبا در درکوراسیون داخلی منزل و مراکز تجاری و اداری به وجود آورده اند.

lux zebra - پرده زبرا

مزایای پرده زبرا نسبت به دیگر پرده ها

با کمی بررسی در بازار پرده ها، متوجه می شوید که این روزها فروش پرده زبرا بسیار زیاد شده و انبوهی از مخاطبان را به سمت خود، سوق داده است. امروزه اکثر بانوانی که برای خرید پرده به بازار می روند، پرده های زبرا بیشتر از دیگر پرده ها، توجه آن ها را جلب کرده است. به همین دلیل می خواهیم بررسی کنیم که چرا این زبراها با فروش خوبی روبرو شده و مورد پسند افراد زیادی است:

  1. پرده های زبرا به دلیل سبک اسپرت و بروزی که دارند، بیشتر مورد پسند قرار گرفته.
  2. پرده های زبرا برای هر محیطی مناسب است. شما می توانید از این پرده ها برای اتاق خواب، اتاق پذیرایی، آشپزخانه، دفتر کار، دفتر مدیریت و … استفاده کنید.
  3. طرح های موجود برای پرده های زبرا دارای تنوع بی نظیری است. در گذشته پرده های توری تنوع خاصی نداشت و تنها در رنگ شما تنوع محدودی را داشتید.
  4. پروسه نصب پرده های زبرا بسیار ساده تر از دیگر پرده ها است. حتی شما نیز می توانید با دیدن ویدیوهای آموزشی و خواندن مقالات آموزشی مربوط به نصب پرده زبرا، این محصول را برای محیط خود نصب کنید.
  5. این پرده ها عمر زیادی داشته و شما می توانید به عنوان مثال در صورت تعویض منزل، آن را برای پنجره های منزل جدید نیز استفاده کنید.
  6. شستشو این پرده ها به نسبت دیگر پرده ها، ساده تر است و می توانید با موادی مخصوص آن را در جای خود، تمیز کنید.

همه این مزایا نشان می دهد که خرید پرده زبرا، می تواند یک خرید منطقی و مطمئن در نظر گرفته شود.

zebra - پرده زبرا

نکات مهم در خرید پرده زبرا

پروسه خرید هر محصول نیازمند در نظر گرفتن نکاتی است. در خرید پرده زبرا نیز باید به نکاتی توجه کنید و مواردی را قبل رجوع به فروشگاه لوکس دکور، در نظر بگیرید. البته که کارشناسان ما به طور کامل این موضوع را می دانند و تمام و کمال شما را راهنمایی می کنند ولی به طور کلی ما نکات زیر را قبل از خرید پرده های زبرا، مهم می دانیم:

تناسب پرده با محیط: پرده ای که تهیه می کنید می بایست با محیط و فضا مدنظر شما، هماهنگی داشته باشد. اگر برای منزل خود، طراح دکوراسیون دارید، پیشنهاد می شود که قبل خرید حتما با آن ها ارتباط برقرار کنید. البته تیم لوکس دکور برای شما کارشناسانی را تعیین کرده است که می توانید در زمینه طراحی دکوراسیون و تناسب پرده با محیط خود، مشورت بگیرید.

جنس و رنگ پرده: این مورد البته زمانی تعیین می شود که شما بدانید چقدر برای پرده می خواهید هزینه کنید. قیمت پرده زبرا با توجه به جنس تور و پارچه، متفاوت است. رنگ پرده نیز به همین صورت. البته زمانی که موضوع تناسب پرده با محیط را برای خود حل کنید، همان جا رنگ پرده نیز مشخص می شود.

خرید پرده زبرا براساس سبک: پرده های زبرا با سبک ها و طرح های مختلفی به بازار ارائه می شود. طرح های کلاسیک برای محیط های پذیرایی که دارای مبلمان سلطنتی هستند، طرح های اسپرت برای اتاق خواب ها، طرح های کودک و نوجوان برای اتاق خواب فرزندان و… . در نتیجه این نکته را فراموش نکنید که طرح ها و سبک های مختلفی از پرده های زبرا وجود دارد و شما می توانید با توجه به محیط خود، یک سبک خاص را انتخاب کنید.

توجه به نوع پرده: در صورتی که بخواهید هزینه بیشتری نسبت به متوسط هزینه پرده های زبرا، پرداخت کنید، می توانید پرده های زبرا موتوردار تهیه کنید. این پرده ها دارای ریموت کنترل هستند و با ریموت پایین و بالا شده و نور آن ها کم و زیاد می شود. در نتیجه نوع پرده نیز در خرید پرده های زبرا، کاملا انتخابی است.

zebra luxdecor - پرده زبرا

عوامل موثر بر قیمت پرده زبرا

قیمت پرده زبرا به عوامل مختلف بستگی دارد و تعیین کننده بودجه ای است شما قصد دارید برای خرید این محصول هزینه کنید. این عوامل هر کدام به تنهایی نیز فاکتورهایی است که باید قبل از خرید این محصول تعیین شود چون نقش موثری در کم و زیاد شدن قیمت پرده زبرا دارد:

  1. جنس پرده (جنس تور و پارچه مورد استفاده در ساخت پرده)
  2. نوع پرده (موتوردار یا معمولی بودن پرده)
  3. طرح پرده (کلاسیک یا اسپرت بودن پرده)
  4. سایز پرده (کوچک یا بزرگ بودن پرده)

همه این موارد را با مشورت با کارشناسان لوکس دکور می توانید قبل از مراجعه به فروشگاه، تعیین کنید تا این افراد، شما را با تنوع بی نظیری از پرده های زبرا روبرو کنند.

یکی از انواع پرده های پر طرفدار و فوق العاده زیبا که امروزه بی نهایت مورد انتخاب متقاضیان و خریداران قرار می گیرند، پرده های زبرا هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه خرید و قیمت پرده زبرا آشپزخانه با ما همراه باشید.

و قیمت پرده زبرا آشپزخانه 2 - پرده زبرا

ویژگی های پرده زبرا آشپزخانه

با توجه به کاربرد گستره پرده زبرا، در این بخش به معرفی بارز ترین و شاخص ترین مزیت ها و ویژگی های پرده زبرا آشپزخانه خواهیم پرداخت.

این مدل پرده ها به دلیل طرح راه راهی که دارند، به نام پرده زبرا شناخته شده اند و می توان از مهم ترین مزیت و ویژگی کاربردی و اصلی پرده های زبرا، به قابلیت تنظیم میزان نور و حالت سایه روشن اشاره نمود. پرده های زبرا به صورت کرکره ای هستند . جمع یا باز کردن آن ها به راحتی قابل انجام است. تنها با استفاده از یک نخ که در کنار پرده ها وجود دارد، قادر خواهید بود که پرده خود را به میزان دلخواه تنظیم نمایید. علاوه بر این امکان تنظیم پرده خود را به روش اتومات و با استفاده از ریموت مخصوص به خود نیز خواهید داشت.

دومین مزیت قابل توجه در مورد پرده زبرا، فراوانی مدل ها و رنگ ها و طرح های مختلف است که تولید شده اند و انتخاب را برای همه افراد با هر سلیقه ای و برای همه منازل با هر دکوراسیونی به شدت راحت و سهل نموده است. به همین علت برای بخش های مختلف اعماز پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه و حتی دفاتر رسمی و اداری نیز قابل استفاده می باشد و جلوه فوق العاده ای به فضا می بخشد.

سومین مزیت پرده زبرا آشپزخانه، نصب بسیار آسان و سهولت در هنگام نگهداری آن می باشد. همچنین می توان اشاره نمود که فوق العاده با کیفیت و با دوام هستند و تا مدت ها فکر شما را از بابت نیاز به تعویض پرده، کاملا راحت و فارغ می نماید.

چهارمین ویژگی مثبت پرده زبرا آشپزخانه که می توان به آن اشاره نمود، قیمت ارزان و مقرون به صرفه بودن این نوع پرده ها باعث شده که افراد زیادی طالب و خواهان این نوع پرده باشند و امروزه پرده های زبرا بسیار رایج اند و در هر خانه ای، برای حداقل یکی از پنجره های خود، از پرده زبرا استفاده نموده اند.

علاوه بر این شما قادر هستید تا طرح و مدل مورد نظر خود را سفارش دهید تا با کیفیت فوق العاده بالا برای شما چاپ و مهیا کنند. بدون کمرنگ شدن یا پاک شدن طرح چاپی. فقط اگر قصد خرید پرده زبرا را دارید، توجه داشته باشید که از مواد شوینده بدون آنزیم جهت نظافت پرده های خود استفاده نمایید. زیرا ممکن است مواد شونیده حاوی آنزیم، کمی رنگ های پرده شما رو تحت تاثیر قرار داده و مقداری کمرنگ نمایند.

و از آخرین موارد و مزیت های پرده زبرا آشپزخانه می توان این گونه مطرح نمود که از اتلاف انرژی جلوگیری می نماید و برای فصول مختلف سال بسیار مناسب است. همچنین در برابر اشعه ماواء بنفش مقاومت قابل توجهی دارد و قادر به تنظیم نور بین 10 درصد تا 90 درصد می باشد.

و قیمت پرده زبرا آشپزخانه 3 - پرده زبرا

نحوه شستشو پرده زبرا آشپرخانه

بهترین راه جهت شستشو و نظافت پرده ها این است که به طور مداوم، به طور مثال هر دو هفته یک بار، پرده خود را در همان حالتی که نصب می باشد، گردگیری کنید یا با استفاده از یک پارچه نمدار و آغشته به مواد پاک کننده یا دستگاه بخارشو، پرده خود را به آرامی و با دقت تمیز و نظافت نمایید. این گونه دیگر نیاز به شسشتوی اساسی پرده خود نخواهید داشت.

اما اگر روزی نیت کردید که پرده خود را کاملا اساسی نطافت نمایید، در ابتدا باید پرده را باز کنید و روی یک سطح صاف پهن کنید و با استفاده از اسفنج نرم آغشته به آب و مواد شوینده بدون آنزیم، به آرامی لکه گیری کرده و اقدام به شستشوی پرده نمایید. پس از اتمام شستشو، با فشار آب کم با دمای ملایم پرده را آکشی کنید و در همان حالت، اجازه دهید با نور طبیعی خشک شود. سپس مجددا پرده را در قاب خود نصب نمایید.

انواع پرده زبرا و کاربرد آن

انواع پرده های زبرا آشپزخانه عبارت اند از:

پرده زبرا سیلوئت، پرده زبرا ارسی، پرده زبرا ساده، پرده زبرا پلیسه دار، پرده زبرا طرح دار، پرده زبرا ترکیبی، پرده زبرا سه بعدی و . . .

اما کابرد های پرده زبرا نیز به شرح ذیل می باشد:

پرده زبرا برای خانه، پرده زبرا برای اتاق پذیرایی، پرده زبرا برای اتاق خواب ، پرده زبرا برای اتاق کودک، پرده زبرا برای آشپزخانه و . . .

و قیمت پرده زبرا آشپزخانه 4 - پرده زبرا

قیمت خرید پرده زبرا آشپزخانه

جهت خرید پرده زبرا، ابتدا باید توان مالی خود را در نظر بگیرید و سپس طرح مورد نظر خود را با توجه به ظیف رنگی و طراحی داخلی محیط مورد نظر خود، انتخاب نمایید. برای محاسبه قیمت پرده زبرا آشپزخانه، در ابتدا شما باید طول و عرض پنجره خود را اندازه گیری نمایید. به این شکل که اندازه عرض پنجره خود را با 10 سانتی متر بیشتر و اندازه طول پنجره خود را با 20 سانتی متر بیشتر، محاسبه نمایید. در نهایت ابعاد حاصل از اندازه گیری شما با واحد متر مربع محاسبه شده و هر فروشنده قیمتی بر اساس متر مربع را رائه خواهد داد که در نهایت تصمیم با شماست. اما به طور کلی پرده های مدل زبرا بسیار مقرون به صرفه و با کیفیت می باشند و اصلا جای نگرانی و شک و تردید هنگام خرید وجود ندارد.

چرا باید پرده زبرا لوکس دکور را خریداری کنیم؟

لوکس دکور به عنوان یکی فروشگاه های برتر در ارائه خدمات و محصولات دکوراسیون داخلی، در فروش پرده زبرا نیز فعالیت های گسترده ای دارد. شما می توانید هم به صورت حضوری به فروشگاه ما مراجعه کنید و هم با تماس با مجموعه از مشاوره رایگان از سمت مجموعه روبرو شوید. کافیست شرایط محیط، بودجه مدنظر و طرح خاص خود را تعیین کنید تا کارشناسان با توجه به این موارد طرح ها و رنگ های مختلفی از پرده های زبرا را به شما ارائه دهند. خرید از لوکس دکور یک خرید منطقی است چون خدمات گسترده ای را قبل و بعد از خرید، به شما ارائه میدهد.

در صورت تمایل میتوانید از طریق واتس اپ یا تماس مستقیم، از ما مشاوره رایگان دریافت نمایید.

5/5 - (6 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا