پرده زبرا

یکی از مهم ترین دغدغه در تجهیز فضا در نظر گرفتن پرده هایی مناسب برای پنجره ها است. ما در اینجا قصد داریم خرید پرده زبرا را برای شما آسان کنیم و هر گونه چالشی که در خرید این محصول دارید را برطرف سازیم. لوکس دکور به عنوان یکی از مراجع ارائه دهنده محصولات دکوراسیون داخلی، پرده های مختلفی را برای انواع پنجره ها و طرح های دکوراسیون داخلی ارائه می دهد.

پرده های زبرا ترکیبی از پرده شید و کرکره ای می باشد که به صورت دو لایه موازی هستند. این پرده متشکل از تور و پارچه است. یکی از ویژگی های پرده زبرا کنترل روشنایی است که شما با انتخاب این نوع پرده می توانید به میزان دلخواهتان نور و روشنایی منزل را کنترل کنید. این نوع پرده از پارچه ای به صورت افقی که از جنس تور و نوعی پارچه، تشکیل شده است. پرده های زبرا تحولی زیبا در درکوراسیون داخلی منزل و مراکز تجاری و اداری به وجود آورده اند.

پرده زبرا آشپزخانه,پرده زبرا برای پذیرایی,خرید پرده زبرا

مزایای پرده زبرا نسبت به دیگر پرده ها

با کمی بررسی در بازار پرده ها، متوجه می شوید که این روزها فروش پرده زبرا بسیار زیاد شده و انبوهی از مخاطبان را به سمت خود، سوق داده است. امروزه اکثر بانوانی که برای خرید پرده به بازار می روند، پرده های زبرا بیشتر از دیگر پرده ها، توجه آن ها را جلب کرده است. به همین دلیل می خواهیم بررسی کنیم که چرا این زبراها با فروش خوبی روبرو شده و مورد پسند افراد زیادی است:

  1. پرده های زبرا به دلیل سبک اسپرت و بروزی که دارند، بیشتر مورد پسند قرار گرفته.
  2. پرده های زبرا برای هر محیطی مناسب است. شما می توانید از این پرده ها برای اتاق خواب، اتاق پذیرایی، آشپزخانه، دفتر کار، دفتر مدیریت و … استفاده کنید.
  3. طرح های موجود برای پرده های زبرا دارای تنوع بی نظیری است. در گذشته پرده های توری تنوع خاصی نداشت و تنها در رنگ شما تنوع محدودی را داشتید.
  4. پروسه نصب پرده های زبرا بسیار ساده تر از دیگر پرده ها است. حتی شما نیز می توانید با دیدن ویدیوهای آموزشی و خواندن مقالات آموزشی مربوط به نصب پرده زبرا، این محصول را برای محیط خود نصب کنید.
  5. این پرده ها عمر زیادی داشته و شما می توانید به عنوان مثال در صورت تعویض منزل، آن را برای پنجره های منزل جدید نیز استفاده کنید.
  6. شستشو این پرده ها به نسبت دیگر پرده ها، ساده تر است و می توانید با موادی مخصوص آن را در جای خود، تمیز کنید.

همه این مزایا نشان می دهد که خرید پرده زبرا، می تواند یک خرید منطقی و مطمئن در نظر گرفته شود.

پرده زبرا آشپزخانه,پرده زبرا برای پذیرایی,خرید پرده زبرا

نکات مهم در خرید پرده زبرا

پروسه خرید هر محصول نیازمند در نظر گرفتن نکاتی است. در خرید پرده زبرا نیز باید به نکاتی توجه کنید و مواردی را قبل رجوع به فروشگاه لوکس دکور، در نظر بگیرید. البته که کارشناسان ما به طور کامل این موضوع را می دانند و تمام و کمال شما را راهنمایی می کنند ولی به طور کلی ما نکات زیر را قبل از خرید پرده های زبرا، مهم می دانیم:

تناسب پرده با محیط: پرده ای که تهیه می کنید می بایست با محیط و فضا مدنظر شما، هماهنگی داشته باشد. اگر برای منزل خود، طراح دکوراسیون دارید، پیشنهاد می شود که قبل خرید حتما با آن ها ارتباط برقرار کنید. البته تیم لوکس دکور برای شما کارشناسانی را تعیین کرده است که می توانید در زمینه طراحی دکوراسیون و تناسب پرده با محیط خود، مشورت بگیرید.

جنس و رنگ پرده: این مورد البته زمانی تعیین می شود که شما بدانید چقدر برای پرده می خواهید هزینه کنید. قیمت پرده زبرا با توجه به جنس تور و پارچه، متفاوت است. رنگ پرده نیز به همین صورت. البته زمانی که موضوع تناسب پرده با محیط را برای خود حل کنید، همان جا رنگ پرده نیز مشخص می شود.

خرید پرده زبرا براساس سبک: پرده های زبرا با سبک ها و طرح های مختلفی به بازار ارائه می شود. طرح های کلاسیک برای محیط های پذیرایی که دارای مبلمان سلطنتی هستند، طرح های اسپرت برای اتاق خواب ها، طرح های کودک و نوجوان برای اتاق خواب فرزندان و… . در نتیجه این نکته را فراموش نکنید که طرح ها و سبک های مختلفی از پرده های زبرا وجود دارد و شما می توانید با توجه به محیط خود، یک سبک خاص را انتخاب کنید.

توجه به نوع پرده: در صورتی که بخواهید هزینه بیشتری نسبت به متوسط هزینه پرده های زبرا، پرداخت کنید، می توانید پرده های زبرا موتوردار تهیه کنید. این پرده ها دارای ریموت کنترل هستند و با ریموت پایین و بالا شده و نور آن ها کم و زیاد می شود. در نتیجه نوع پرده نیز در خرید پرده های زبرا، کاملا انتخابی است.

پرده زبرا آشپزخانه,پرده زبرا برای پذیرایی,خرید پرده زبرا

عوامل موثر بر قیمت پرده زبرا

قیمت پرده زبرا به عوامل مختلف بستگی دارد و تعیین کننده بودجه ای است شما قصد دارید برای خرید این محصول هزینه کنید. این عوامل هر کدام به تنهایی نیز فاکتورهایی است که باید قبل از خرید این محصول تعیین شود چون نقش موثری در کم و زیاد شدن قیمت پرده زبرا دارد:

  1. جنس پرده (جنس تور و پارچه مورد استفاده در ساخت پرده)
  2. نوع پرده (موتوردار یا معمولی بودن پرده)
  3. طرح پرده (کلاسیک یا اسپرت بودن پرده)
  4. سایز پرده (کوچک یا بزرگ بودن پرده)

همه این موارد را با مشورت با کارشناسان لوکس دکور می توانید قبل از مراجعه به فروشگاه، تعیین کنید تا این افراد، شما را با تنوع بی نظیری از پرده های زبرا روبرو کنند.

چرا باید پرده زبرا لوکس دکور را خریداری کنیم؟

لوکس دکور به عنوان یکی فروشگاه های برتر در ارائه خدمات و محصولات دکوراسیون داخلی، در فروش پرده زبرا نیز فعالیت های گسترده ای دارد. شما می توانید هم به صورت حضوری به فروشگاه ما مراجعه کنید و هم با تماس با مجموعه از مشاوره رایگان از سمت مجموعه روبرو شوید. کافیست شرایط محیط، بودجه مدنظر و طرح خاص خود را تعیین کنید تا کارشناسان با توجه به این موارد طرح ها و رنگ های مختلفی از پرده های زبرا را به شما ارائه دهند. خرید از لوکس دکور یک خرید منطقی است چون خدمات گسترده ای را قبل و بعد از خرید، به شما ارائه میدهد.

در صورت تمایل میتوانید از طریق واتس اپ مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن