راهنمای خرید کاغذ دیواری ساده

برای خرید کاغذ دیواری ساده برای استفاده در مکان های مختلف شما ابتدا به یک راهنمای خرید کاغذ دیواری ساده نیاز پیدا می کنید. وقتی نوبت به تغییر شکل خانه شما می رسد، تنها محدودیت شما، قوه تخیل و سلیقه شماست.

کاغذ دیواری از جسورانه ترین چاپ ها گرفته تا ظریف ترین طرح های چاپی، متنوع ترین روش برای بیان سبک دکوراسیون داخلی مدنظر شماست. روزهایی که برای رنگ کردن منزل و رسیدن به طرحی ایده آل، کار سختی پیش رو داشتید، به پایان رسیده و اکنون می توانید در عرض چند ساعت با انتخاب کاغذ دیواری ساده و خاص، بهترین طرح ها را روی دیوارهای خود مشاهده کنید.

ایجاد فضایی غنی از بافت، عمق و شخصیت هرگز آسان نبوده است و 81٪ از ما موافقت می کنیم که فضای داخلی ما بر روحیه ما نیز تأثیر می گذارد، در نتیجه این خیلی اهمیت دارد که بتوانید با راهنمای خرید کاغذ دیواری ساده، بهترین و مناسب ترین را انتخاب کرده و زندگی روزمره خود را تقویت کنید.

به همین دلیل است که در برخی کشورها هفته ای را به عنوان هفته بین المللی کاغذ دیواری اعلام کرده و آن را جشن می گیرند. این چیزی فراتر از یک انتخاب، یک بیانیه و یک داستان است ، این شانس شماست که نشان دهید واقعاً چه کسی هستید و با شخصیت خود را تکامل ببخشید. 73٪ از ما مطابق با احساسی که می خواهیم تزئین کنیم و می دانیم که زندگی چقدر سریع می تواند تغییر کند، بنابراین هیچ ابزاری بهتر در دسترس شما نیست.

فریب ظاهر ظریف آن را نخورید، کاغذ دیواری ها دارای دوام خاصی هستند، قابل شستشو بوده و شما می توانید به سادگی آن را پس از مدتی، عوض کنید.

ما حتی کاغذ دیواری هایی داریم که به طور خاص برای آشپزخانه و حمام طراحی شده است، بنابراین در خرید کاغذ دیواری ساده این نکته را فراموش نکنید و هیچ وقت آنچه را که برای پذیرایی خود، انتخاب کرده اید، برای فضای اتاق خواب یا آشپزخانه خود، در نظر بگیرید. از طرح های چوبی، کاشی و سنگ گرفته تا اشکال هندسی، گیاهی و طرح گل، انتخابی مناسب برای هر فضا می باشد.

قبل از شروع به فکر کردن در مورد جنس کاغذ دیواری و رنگ ها، مهم است که وقت بگذارید و برخی از موارد کاربردی پروژه کاغذ دیواری خود را در نظر بگیرید.

کدام اتاق را می خواهید کاغذ دیواری کنید؟

در انتخاب کاغذ دیواری ساده قبل از هر چیز مکان مورد نظر برای آن را انتخاب کنید، تا انتخاب خود را محدود کرده و بتوانید بهتر، تصمیم گیری کنید. از کاغذ دیواری به طور منظم در اتاق خواب، اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی استفاده می شود و به لطف نوآوری های هوشمندانه در طراحی، می تواند در آشپزخانه و حمام نیز به طور عالی استفاده شود.

ما محدوده های شیک را ارائه می دهیم که به طور خاص برای مقاومت در برابر رطوبت اضافی، از جمله پاشش، ساخته شده اند. بنابراین، شما می توانید از یک اتاق به اتاق دیگر، مانند اتاق خواب به اتاق نشیمن، یا از آشپزخانه به سالن یا اتاق نشیمن از یک نگاه ثابت لذت ببرید.

علاوه بر این، بهتر است گزینه هایی را انتخاب کنید که برای مناطق پر رفت و آمد مانند راهروها و ورودی ها، جایی که ممکن است دیوارها بریده شوند یا مشخص شوند، ایده آل باشد. بنابراین خوب است در این مرحله اولیه بفهمید که آیا اتاق شما به نوع کاغذ متناسب نیاز دارد یا خیر.

مواد بکار رفته در دیوار شما چیست؟

آیا سطح دیوار شما دارای ناهمواری یا ترک خوردگی است؟ جای نگرانی نیست، دکوراسیون شما به لطف کاغذ آستری که در زیر کاغذ انتخابی شما نصب شده است می تواند برآمدگی ها و توده های ناخواسته را بپوشاند و در نهایت سطحس صاف را به شما و دیگران، نشان می دهد. البته که این به نوع کاغذ دیواری انتخابی نیز بستگی دارد چون همه کاغذ دیواری ها، این قابلیت ها را ندارند.

ولی پیشنهاد ما این است که از یک پیمانکار بخواهید که این سطح ناهمواری یا ترک خوردگی را بپوشاند و سپس اقدام به خرید کاغذ دیواری ساده کنید.

انتخاب نوع کاغذ دیواری

در راهنمای خرید کاغذ دیواری ساده باید ابتدا نوع کاغذ دیواری را انتخاب کنید. کاغذ دیواری از دو لایه زیرین و رویی ساخته شده است. قسمت فوقانی یا رویی، بخش تزئینات و کاملا تزئینی است و برای آن دو انتخاب اصلی وجود دارد – کاغذ یا وینیل. لایه پایین یا زیرین، نحوه آویز شدن کاغذ را تعیین می کند و این گزینه ها شامل کاغذ یا غیر بافته شده است. بسترهای کاغذی با استفاده از روش آویز کاغذ آویزان می شوند، در حالی که کسانی که پایه های غیر بافته دارند از روش خمیر دیوار استفاده می کنند.

سعی کنید در انتخاب نوع کاغذ کاغذ دیواری، کاغذ دیواری های دوستدار طبیعت را انتخاب کنید. این نوع کاغذ دیواری ها به روش های خاصی تولید می شوند که اثر مخرب کمتری برای جنگل و مراتع دارند.

کاغذ دیواری ساده

برای یک نگاه ساده و تمیز ، طیف گسترده ای از کاغذ دیواری های ساده می تواند باعث شود اتاق شما هم لوکس و هم با کیفیت احساس شود برخی از مهم ترین مواردی که یک کاغذ دیواری ساده باید داشته باشد:

  • از وینیل یا کاغذ مرغوب ساخته شده باشد
  • در طیف گسترده ای از رنگ های مختلف موجود است
  • در بافت های مختلفی ارائه می شود، از جمله مواردی که احساس چرم، پارچه جنس درجه یک را دارا می باشد