کاغذ دیواری

آیا می دانید تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری در چیست؟

تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری تقریبا زیاد است که در این مقاله با تعدادی از این تفاوت ها آشنا خواهید شد. ابتدا قبل از آشنایی با تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری بهتر است که با فاکتور مهمی در دکوراسیون های داخلی بیشتر آشنا شوید.

امروزه افراد برای دکوراسیون و فضای داخلی زیبا و دلنشین به دیزاین های مختلف توجه می کنند و از این دیزاین ها استقبال بسیار زیادی شده است. این نکات در شناخت پوشش های دیواری بسیار اهمیت دارد.

به طوری که ما شاهد رشد چشمگیر شرکت ها و مراکز خدماتی در زمینه دکوراسیون و دیزاین هستیم که در داشتن محیطی زیبا و ایده آل شما با توجه به فضای موجود شما را همراهی میکند.

محیطی که علاوه بر همه این ها ذوق و سلیقه شما را نشان می دهد و تا حدود زیادی تقریبا نشان دهنده خلق و خوی شما می باشد. پوسترها بنابر سلایق مختلف قابل استفاده در محیط های مختلف نیز هستند و بعضی از پوسترها بعضا قابل استفاده فقط در یک وجه فضا و محیط هستند.

اما می توانند در تنوع و عدم یکنواحتی محیط شما اثر گذار باشد. طبیعتا یکی از فاکتورهای مهم در دیزاین داخلی استفاده کردن از پوسترهای دیواری می باشد.

این پوسترها به دلیل تنوع در طرح و گستردگی رنگ ها می توانند حق انتخاب بیشتری را در اختیار مشتریان قرار دهد. اما نکته اشتباه این جا است که از این پوسترهای دیواری به عنوان کاغذ دیواری نام برده می شود در حالی که این چنین نیست و تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری تقریبا زیاد است.

فروشگاه های آنلاین زیادی در زمینه پوستر و کاغذ دیواری وجود دارد که در بین اکثر مردم بسیار محبوب می باشد و طراحی های متنوع و متفاوتی را ارائه می دهد تا شما بتوانید با توجه به سلایق خودتان بهترین و مرغوب ترین پوستر دیواری و کاغذ دیواری را انتخاب کنید همچنین امکان خرید غیرحضوری را برای تمامی افراد فراهم می آورد.

تفاوت مهم پوستر دیواری و کاغذ دیواری را بشناسید

طرح

طبیعتا یکی مهم ترین تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری می تواند طرح باشد که پوستر دیواری دارای طرح های بسیار متنوع و همچنین دارای گستردگی رنگ نیز می باشد. پوسترها با توجه به فضای داخلی و دکوراسیون و سلایق افراد و همچنین خلق و خوی افراد عرضه می شوند. تنوع در رنگ بندی و طرح این پوسترها موجب رشد بسیار خوب آن ها شده است به طوری که امروزه شاهد طراحی های مختلفی از آن ها هستیم.

قیمت

در واقع این مسئله کاملا روشن است که مهم ترین تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری قیمت آن هاست. همچنین اکثر مردم همواره به دنبال این هستند که برای تنوع در محیط اطراف و زندگی خودشان  و زیبایی دکوراسیون خود راه حل هایی بیابند.

راه های که در عین سادگی بسیار جذاب و چشمگیر باشد همچنین از لحاظ هزینه و شرایط اقتصادی مقرون به صرفه نیز باشد. به همین علت استفاده از پوستردیواری در دیزاین های داخلی ادارات دفاتر و شرکت ها و منازل با استقبال بسیاری همراه بوده است.

مزایا و معایب پوستر دیواری را بشناسید

هر محصولی نیز دارای مزایا و معایبی است که محصولات دکوراسیون داخلی نیز از این قاعده مستثنا نیست. اگر چه این محصولات دارای مزایای بی شمار باشند اما علاوه بر مزیت دارای معایب بسیاری هم نیز هستند که این معایب در صورتی که استفاده نامناسب شود نمایان گر می شوند.

در واقع بزرگترین و مهم ترین مزیت و معایب پوستر دیواری می تواند در کوچک یا بزرگ نشان دادن  محیط باشد.

طرح های گوناگون موجود در پوسترها اگر هوشمندانه  و با در نظر گرفتن جوانب صورت گیرد می تواند باعث دلباز شدن محیط و وسیع تر شدن آن شود. اما نکته دیگر این که شما باید در زمان انتخاب پوستر دیواری دقت داشته باشید و وسواس به خرج دهید در غیر این صورت ممکن است پوستر محیط شما را کوچ نشان دهد یا موجب دلگیری در افراد شود.

ماندگاری بالا

فایده دیگر پوستر دیواری در دکوراسیون داخلی و دیزاین می تواند طول عمر بالا و ماندگاری بالای آن باشد. طبیعتا ماندگاری بالا باعث می شود که افراد انتخابی فوق العاده و هوشمندانه در زمینه چیدمان محیط داخلی خود داشته باشد.

به طور کلی رنگ آمیزی دیوارها بعد از مدتی براقی و زیبایی خود را از دست می دهد استفاده از پوستر دیواری مزایای بسیاری دارد اما در کنار تمام این مزیت ها دارای معایبی نیز می باشد که در طولانی مدت تغییر حالت می دهد.

ثبات در رنگ

مهم ترین ویژگی پوستر دیواری عدم تغییر رنگ در طولانی مدت است. این عامل در محبوبیت آن بسیار اثرگذار بوده است و آن را جزء محصول های کاربردی و محبوب قرار می دهد که به نسبت کاغذ دیواری و رنگ ها تا حدودی در الویت است.

قابلیت شست و شوی

با این ویژگی منحصربه فرد در صورت کثیف شدن پوستر دیواری شما می توانید به راحتی آن را شستشو دهید و در زمان بسیار کوتاهی زیبایی اولیه را به آن برگردانید.

نصب آسان

مزیت دیگر پوستر دیواری قابلیت نصب آُسان ان می باشد. در صورتی که نصب پوستر دیواری در کمترین بازه زمانی ممکن است.

چاپ طرح و آثار دلخواه

شما می توانید برای چاپ طرح روی پوستر دیواری طرح های دلخواه تان را با کیفیتی بسیار بالا و بی همتا دریافت کنید.

هزینه مناسب

تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری نیزهزینه مناسب پوستر دیواری با توجه به کیفیت مطلوب آن است. و همچنین یکی از مزایای خوب در پوستر دیواری می باشد. عامل اثر گذار در قیمت این پوسترها مرغوبیت و کیفیت متریال های به کار رفته در آن می باشد.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید